nasiona marihuany

Jak szybko pozbyć się zioła?

Wyszukiwarka Forumowa:

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Żadna dilerka :p
Jak każdy tu jestem krok wyżej :D
I dlatego pytam o dyszkę trzymana w chacie;)
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Ja pie***le. Jak już macie zamiar żreć bake to chociaż dobrze otrymujcie i pozbądźcie się łodyg bo wam w grzdylu stanie.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Hahahahah ale się uśmiałem z waszych postów :D szybciej będzie chyba przez okno wydupic chyba że w dziupli mieszkasz :D , mikrofalówka też daje rady :p
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Jak są bez psa to będzie im ciężko znaleźć kulkę zioła obj. ok 10 cm, chyba że przewalą cały dom do góry nogami, z psem to co innego. Jest sposób wymyślony przez byłego gliniarza, który sam zajmował się szukaniem narkotyków. Należy wrzucić zioło prosto do pojemnika po odżywce lub kawie, wtedy pies nie będzie w stanie wyczuć zapachu zioła przez pojemnik, dopiero po jakimś czasie, jak zapach zioła przeniknie przez pojemnik. Ważne jest żeby nie dotykać pojemnika rękami którymi trzymaliście pakunek z ziołem... więcej detali w filmiku.

Jak oszukać psa [ENG]

Istnieje też coś takiego jak torby mylarowe, mylar bags, anti smell, które są chyba najlepszą barierą zapachową.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Jak są bez psa to będzie im ciężko znaleźć kulkę zioła obj. ok 10 cm, chyba że przewalą cały dom do góry nogami, z psem to co innego. Jest sposób wymyślony przez byłego gliniarza, który sam zajmował się szukaniem narkotyków. Należy wrzucić zioło prosto do pojemnika po odżywce lub kawie, wtedy pies nie będzie w stanie wyczuć zapachu zioła przez pojemnik, dopiero po jakimś czasie, jak zapach zioła przeniknie przez pojemnik. Ważne jest żeby nie dotykać pojemnika rękami którymi trzymaliście pakunek z ziołem... więcej detali w filmiku.

Jak oszukać psa [ENG]

Istnieje też coś takiego jak torby mylarowe, mylar bags, anti smell, które są chyba najlepszą barierą zapachową.

Smelless bag plus obmycie ich jakimś niepolarnym rozpuszczalnikiem po pakowaniu robi robotę. ;)
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
dyszke serio ale macie problemy chellendż to zakopać na szybko 3 namioty
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół