nasiona marihuany

Jak szybko pozbyć się zioła?

Wyszukiwarka Forumowa:

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Witojcie
Macie jakieś tipy jak szybko pozbyć się ziola?
Dajmy mamy np dyszkę i do drzwi dobijają się kryminalni?
 
D

DarkMessiah

Guest
Dej mnie ja wypale :spalony: Jak by ktos jeszcze chial sie pozbyc to Ja wyjaram dejta :zjarany:
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Zawijasz w papier toaletowy i spuszczasz do muszli :)
 
X

<X>

Guest
Dyszke to ja bym zjadl :p Jakbym mial jeszcze czas to bym zadbal o derkarboksylacje lmao :smokee:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Po dyszkę raczej nie będą Ci się dobijać kryminalni do drzwi, a nawet jeśli to raczej ich nie wyłamią...
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
dyszke w mlynek do kawy i do zlewu , albo juz przygotowac sie wczesniej mozesz i zmiel juz dzis :sunny:
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Kryminalni po dyszke jarania :lol3: Jak sie bawisz w dilerke i ryzykujesz wiezienie takimi ilościami dla kasy na chipsy to jesteś idiotą. Gdyby doszło do tak fikcyjnej sytuacji to zjadłbym. Z resztą to najlepsza opcja przy każdej sytuacji z takimi ilościami. Nigdy nie ogarniałem kitrania tych sztuk np. w aucie, po gaciach itp... Trzymasz to gdzieś przy radiu minimalnie zawiniete, a w razie kontroli zanim gosciu zapuka w okno to juz dawno rozwiniete i ze smakiem zjedzone, proste.
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
nie wiem jakie wy dyszki dostajecie ale opcja w aucie nie ma prawa bytu.
Nie jadlbym chyba ze tylko w ostatecznosci, z 3g byly by problemy a co dopiero 10. Bez przepicia zaraz Ci zaschnie w mordzie, a jak jeszcze ubakany bedziesz co sie przeklada na minimalna ilosc sliny porzygasz sie tym zielskiem bo bedzie Ci tak sucho na gardle ze sie zesrasz. Jak pojdzie heft to juz watpie czy zjesz to takie, bedzie czas? watpie
***nijcie sie w czolo. Jesc to mozna niewielkie ilosci nie 10...
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
ok, zbakany autem... bez wody... i co jeszcze? Nażarty po korek bigosem i po operacji zęba? Nie chcesz żrec jarania to nie rob tego, ja nie chce siedziec. 10 z wagi to 10 z wagi, moze Ciebie ktos hojniej obdarowuje? A moze sie brzydzisz jarania w ustch i przezuc dwie sliwki to problem. :smokee:
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
ok, zbakany autem... bez wody... i co jeszcze? Nażarty po korek bigosem i po operacji zęba? Nie chcesz żrec jarania to nie rob tego, ja nie chce siedziec. 10 z wagi to 10 z wagi, moze Ciebie ktos hojniej obdarowuje? A moze sie brzydzisz jarania w ustch i przezuc dwie sliwki to problem. :smokee:

nie wiesz ile to 10? to nie naparstek ktory przelkniesz od tak, bedziesz zul jak krowa ale nie zapominaj ze zielsko jest zywiczne. Ja czescies jezdze zbakany niz normalnie wiec w czym widzisz problem? Najedzony tez lubie byc...
 

Nopi

Member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
10
Buchów
0
***nijcie sie w czolo. Jesc to mozna niewielkie ilosci nie 10...
Dokładnie tak.


ok, zbakany autem... bez wody... i co jeszcze? Nażarty po korek bigosem i po operacji zęba? Nie chcesz żrec jarania to nie rob tego, ja nie chce siedziec. 10 z wagi to 10 z wagi, moze Ciebie ktos hojniej obdarowuje? A moze sie brzydzisz jarania w ustch i przezuc dwie sliwki to problem. :smokee:
Człowieku... Ty chyba nawet bułki kajzerki byś nie zdążył zjeść a co dopiero 10g.
 
X

<X>

Guest
Jesc to mozna niewielkie ilosci nie 10...

Challenge accepted !!! :smokee:
Przy okazji nastepnego harvestu przygotuje dyszke na pozarcie i sprawdze :p Moj pomysl to od razu lykac topy po ok 1g i szybko przepijac woda :)
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
Challenge accepted !!! :smokee:
Przy okazji nastepnego harvestu przygotuje dyszke na pozarcie i sprawdze :p Moj pomysl to od razu lykac topy po ok 1g i szybko przepijac woda :)


suchego czy mokrego? :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół