nasiona marihuany

Zniknęło mi odznaczenie Weterana

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
457
Buchów
0
Witam po dłuższej przerwie.
Czy nastąpiła jakaś zmiana co do spełnienia wymagań za posiadanie odznaczenia weteran?
Wcześniej je miałem (jestem ponad 5 lat na forum), wróciłem po dłuższej przerwie i mi zniknęło a widzę, że inni je posiadają.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Warunki sa takie jak byly wczesniej. Powiedz, po kiego Ci ten weteran?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
5 lat i 500 postow. Dostales nieco wczesniej, bo obiecales wkrotce dobic do 500, po czym zniknales. Z uwagi na to, ze dostales Weterana nie majac 500 postow, zaczeli zglaszac sie i inni, tak ze teraz nie robimy wyjatkow. Dobijesz do 500, to zglos sie ponownie.
Pzdr.
 
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
457
Buchów
0
obiecales wkrotce dobic do 500, po czym zniknalese ponownie.

No nie zupełnie tak to wyglądało jak piszesz.
Miałem duuużo więcej niż 500 postów ale pewnego dnia poprosiłem jednego z adminów w celu poprawy bezpieczeństwa aby usunął wszystkie zaczęte przeze mnie wątki do tej pory i przez to mój licznik postów drastycznie zmalał.
Buchów przez to też mi sporo ubyło.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Dostaniesz status z powrotem, jak będziesz miał 500 postów, innej drogi nie ma, bo jak zrobimy wyjątek dla Ciebie, to będziemy musieli zrobić i dla innych.
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
No nie zupełnie tak to wyglądało jak piszesz.
Miałem duuużo więcej niż 500 postów ale pewnego dnia poprosiłem jednego z adminów w celu poprawy bezpieczeństwa aby usunął wszystkie zaczęte przeze mnie wątki do tej pory i przez to mój licznik postów drastycznie zmalał.
Buchów przez to też mi sporo ubyło.

Płacą ci za tą odznakę ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół