nasiona marihuany

Sposób na spota

Wyszukiwarka Forumowa:

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
Witajcie. Chciałem się podzielić moim sposobem na sprawdzenie miejscówki pod uprawę outdoor. Ten prosty sposób pomoże stwierdzić czy miejscówka jest w miarę bezpieczna.
Otóż bierzemy butelkę po wodzie lub innym napoju, wielkość butelki zależna od tego co chcemy uprawiać niskie rośliny mała butelka np 750ml wysokie rośliny duża butelka a najlepiej dwie,, napełniamy butelkę kisielem budyniem sokiem, czymś co się wyróżnia. Następnie zdejmujemy etykietę i naklejamy naklejkę z napisem wylej mnie, przewróć mnie itd... Taką butelkę zostawiamy na minimum tydzień, najlepiej na miesiąc, jeśli po tym czasie będzie nietknięta to znaczy że spot jest w miarę bezpieczny i rzadko uczęszczany. Najlepiej też zrobić zdjęcie w jakim miejscu stała nasza butelka aby sprawdzić czy nikt jej nie przesunął.
Co sądzicie o tym sposobie ? Ja zacząłem go stosować żeby znaleźć spota na następny rok : D
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Genialny pomysł! To jest objawienie outdoora. Módl się aby nikt z iluminati lub fbi tu nie wszedł bo takiego out kocura zaraz dojadą.
Budyń czy kisiel będą super się wyróżniać i łatwo wylewać zapewne! No i przede wszystkim każdy kto zobaczy naklejkę "wylej mnie, przewróć mnie itd..." to to zrobi bo przecież tak jest napisane...
Kup piwo, zawiąż na nim kokardkę ze wstążki i zostaw na potencjalnym spocie - jak ktoś przyjdzie to wypije i nie znajdziesz ani piwa ani puszki/butelki. Nie będziesz musiał też gotować budyniu.
Sądzę o tym sposobie, że jest słaby ale zaimponował mi Twój tok myślenia i proporcjonalny wzrost ilości butelek do wielkości roślin - to ma sens!
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Ja bym do większego woreczka strunowego z dychę wrzucił, na to każdy by się połasił! :D
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ja mam u siebie położony na widoku przy najdojrzalszych bobiksach autosów parostek rogacza, znaleziony w trakcie uskutecznienia moich niecnych manewrów. Co wizytę wbijam go w pecyne i robie foto i przy next wizycie sprawdzam.... szukając swoich spotów poruszam się szlakami ślepaków i komarów, moi towarzysze na randewu z paniami :bball::bball: Dobrze mieć ze sobą karmy co by posypać gdzieś, jak burki wjadą to wiadomo co zniknie najpierw :harvest:
 

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
Genialny pomysł! To jest objawienie outdoora. Módl się aby nikt z iluminati lub fbi tu nie wszedł bo takiego out kocura zaraz dojadą.
Budyń czy kisiel będą super się wyróżniać i łatwo wylewać zapewne! No i przede wszystkim każdy kto zobaczy naklejkę "wylej mnie, przewróć mnie itd..." to to zrobi bo przecież tak jest napisane...
Kup piwo, zawiąż na nim kokardkę ze wstążki i zostaw na potencjalnym spocie - jak ktoś przyjdzie to wypije i nie znajdziesz ani piwa ani puszki/butelki. Nie będziesz musiał też gotować budyniu.
Sądzę o tym sposobie, że jest słaby ale zaimponował mi Twój tok myślenia i proporcjonalny wzrost ilości butelek do wielkości roślin - to ma sens!


Co ty budyń nie ma być zrobiony ma mieć grudki. Ma się po prostu wyróżniać. Bo jak ktoś zobaczy butelkę z wodą jakich pełno pewnie po prostu ją ominie, chyba że wraca z dobrze zakrapianej nocy wtedy może wypije. Ale jak już np wlejemy tam sok pomidorowy i napiszemy krew dziewic może jakiś wampir się skusi xd A tak poważnie ten sposób jest raczej z przymrożeniem oka. Na pewno nie da pewności że nikt nie znajdzie naszych roślinek. Ale jakby go udoskonalić poprzez przykładowo fejkowe drzewko, to mógłby na prawdę zagwarantować dość duża pewność że nieproszeni goście się nie pojawią na naszym spocie. Niestety to wymaga dużo większego wkładu i jeśli chcemy mieć jakąś tam pewność trzeba by zostawić te sztuczne drzewko na co najmniej rok...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Zmniejsz dawki synek bo jak dorosniesz to bedziesz w żółtym berecie chodził...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół