nasiona marihuany

Lwów

Wyszukiwarka Forumowa:

TheGreatOne

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2014
Postów
8
Buchów
1
Witam kolegów, ja z zapytaniem jak sie ma sprawa z szuwaksem na Ukrainie, a dokładnie we Lwowie? Był ktoś ogarniał ktoś? Wybieram się niedługo i na te śmiesznie niskie ceny w restauracjach przydałoby się jakieś dobre gastro, ale nie wiem jak tam z szukaniem i czy przypał może być. Przewóz z polszy odpada.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
podobno jest to tam tak łatwo dostępne że nie trzeba długo szukać, mam kilku ukraińców w pracy i wielokrotnie opowiadali że łatwiej tam załatwić weed po 20 niż kwiaty dla kobiety
tyle że dwóch jest żytomierza (zytomierska ?!) a cała reszta z kijowa bo ci wszyscy z kijowa jednym kontenerem przyjechali hehehe :)
 

TheGreatOne

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2014
Postów
8
Buchów
1
Jeśli to prawda to napawa optymizmem, bo Lwow jest dość imprezowym miastem i lokali jest masa :D.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Jak chcesz to mogę podpytać gdzie można by się zakręcić po weed, gdzie dobrze zjeść albo potańczyć - tylko zaznaczam ciągle że mniejsza część jest z żytomierska a większa z kijowa. niemniej jednak niejeden z nich pewnie w lwowie był nie raz więc będą pewnie więcej wiedzieć niż my w dwoje razem wzięci :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół