nasiona marihuany

Waga mokrego a suszonego ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Jak w temacie...
Jakoś nigdy wcześniej nie interesowało mnie to, dlatego pytam :p

Średnio ile top traci wagi w stosunku do mokrego po ususzeniu ?
Interesuje mnie to bo mam okazje puszczać zielone bez zabawy z suszeniem co mi może ułatwić trochę życie w razie potrzeby :)

Z góry dzięki odpowiedz :)
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
1/3 suche 2/3 woda . Ale to zależy od topow . Tak czy siak większość odpada
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Ok. 20% zostaje, raczej nie wiecej. Sprawdzane wiele razy. Krzak ścięty i od razu wazony. Pierwsze godziny taci najwiecej. W pierwsza dobę moze stracić nawet ok 35-40% wody. W takich warunkach suszony 5-6 dni. Pózniej pilnowanie słoika i otwieranie co kilka- kilkanaście godzin przez 2 dni i do ziemi. Znam kolesia co suszy ok 10 dni ale ma lepsze warunki i mu nie pleśnieje. :freak: jak ktoś zważy kilka godzin po skoszeniu to i napisze ze 70% to woda. Zależy od żywicy i czy ładnie opie****isz liścia <rotfl>
 
Ostatnia edycja:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Waznie mokrego tematu powinno byc karane <lol>
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
To wyobraź sobie sytuację że przesuszyłeś kilka dni krzaka przed ścięciem go i zważyłeś temat zaraz po ścięciu.
A teraz sytuacja gdy krzaka podlałeś solidnie dzień przed a następnie ściąłeś.
 
K

Kannaland

Guest
To wyobraź sobie sytuację że przesuszyłeś kilka dni krzaka przed ścięciem go i zważyłeś temat zaraz po ścięciu.
A teraz sytuacja gdy krzaka podlałeś solidnie dzień przed a następnie ściąłeś.

Dokladnie, to ma najwieksze znaczenie. Pomylilem sie tak raz o ponad pol kilo w obliczeniach hehe
 

Vision Magic

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2014
Postów
95
Buchów
2
Ok. 20% zostaje, raczej nie wiecej.... jak ktoś zważy kilka godzin po skoszeniu to i napisze ze 70% to woda. <rotfl>


Co do 20 % to nie wiem, bo nigdy tak szybko miski mokrego nie otrymowałem, ale co do 70% wody w mokrym po około godzinie, ewentualnie dwóch od ścinki to się zgadzam w 100% ;)
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Dzięki za odpowiedzi :) Tak mi się wydawało, że co najmniej te 2/3 wagi traci. Gitara :)
Mam klienta co chce brać ode mnie mokre i sam suszyć. 10 złociszy od gieta mokrego, a więc pomijając fakt zabawy z suszeniem itp itd. To sądzę, że przy tej cenie dobrze na tym wyjdę :)
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
10pln za gieta mokrego? Spytaj się tego naiwniaka czy korzeni z ziemią nie chce kupić :lol3:
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Co do 20 % to nie wiem, bo nigdy tak szybko miski mokrego nie otrymowałem, ale co do 70% wody w mokrym po około godzinie, ewentualnie dwóch od ścinki to się zgadzam w 100% ;)

No jak masz trzy czy cztery automaty na jedno ciecie to ile mozna trymowac? Masz mało liścia to max godzinę. Jak przewoże to zamknięte w pudełku plastikowym i w tym czasie nie schnie ale tez nic nie czuć. Trzeba tylko pamietać zeby tego nie zostawić na dluzej. Wypakowuje i dopiero fryzjer.




Dzięki za odpowiedzi :) Tak mi się wydawało, że co najmniej te 2/3 wagi traci. Gitara :)
Mam klienta co chce brać ode mnie mokre i sam suszyć. 10 złociszy od gieta mokrego, a więc pomijając fakt zabawy z suszeniem itp itd. To sądzę, że przy tej cenie dobrze na tym wyjdę :)

Mysle ze lepiej wyjsć nie mogłeś.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół