nasiona marihuany

Moc masełka z małej ilości suszu

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony789

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2018
Postów
116
Buchów
0
Odświeżając temat. Po roku w którym sporo się nauczyłem o kuchni z MJ podzielę się własną wiedzą, może komuś się przyda.
A więc, z niedokońca dojrzałego krzaka i dwóch popcornów AF o wadze wszystkiego jakieś 800g(mokre) dałem dwie kostki masła po 200g. Gotowalem w wodzie kinka razy by zniknął zielony kolor. Ale pomimo starań, kolor i nieprzyjemny smak został.
Na drugi dzień wyglądało to tak:

Tak wiem nie wygląda ani zachęcająco ani fajnie ani ni jak haha. Naszczescie liczy się dobro zawarte w tym guanie, na spróbowanie posmarowalem sobie dość sowicie jedna kromke chlebka. To był błąd. Po około 1,5-2h faza weszła trochę za mocno, nie wiedziałem co się ze mną dzieje i wgl bad trip i ogólnie nie polecam. Męczyłem się z 6h zanim poszedłem spać. Rano czułem działanie masła ale z godziny na godzinę słabło.
Zamrozilem wszystko i po około miesiącu postanowiłem z tego upiec ciasteczka. Oczywiście przy gotowaniu tego wszystkiego zostało jakieś 250-300g gotowego. Z tego wyszło jakieś 60 ciastek.

Cześć ciastek przechowywane były w szczalnym słoiku w ciemnym miejscu, a część w woreczku strunowym na szafie na świetle. Po grubo pół roku te z woreczka troszkę nawilgotnialy i nie miały mocy nic a nic.
I tu dziwna sprawa. Te że słoika nie mają takiej mocy jak samo masło, nie wiem czy przez ten czas co leżały THC się ulotnilo czy poprostu ciastka są słabsze. Chociaż z drugiej strony, zależy jedno ciastko czasem zadziała ledwo co odczuwalnie a drugie zadziała mocno i jest raczej kanapowiec ale super się wtedy słucha muzyki itp.
Jeden kolega zjadł pół i się cieszył, drugi zjadł 2,5 ciastka i ledwo co poczuł działanie.
Jak myślicie tak długi czas leżakowania miał wpływ na moc?
Polecam z całego serca eksperymenty w kuchni.
I zalecam szczególną ostrożność przy testowaniu wyrobów <joint>
 
J

Jake Sully

Guest
Z takiej ilości zioła to te masło powinno siekac od samego stania obok niego
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
jak dla mnie to za krótko gotowałeś masełko bo, tak jak napisał kolega wyżej przy takiej ilości powinno ścinać z nóg.
ogólnie ja ostatnio wrzucałem zawartość jednorazowej torebki śniadaniowej do garnka trymu przytopowego oraz popcornu na 4 kostki masła i gniotło maksymalnie do tego stopnia że przy zjedzeniu dwóch kromek około 17 to na następny dzień budziłem się jeszcze z konkretną piz*ą w głowie.
a jeśli wyszło paskudne w smaku to za krótko wygotowywałeś we wrzątku, ten proces żeby był jak najbardziej efektywny musisz przerobić 6-7 razy gotując na wolnym ogniu i odlewając wodę.
także najprawdopodobniej spie****iłeś to panie :]
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Niektóre ciastka wyglądają na za bardzo przypieczone. Może to też przyczyniło się do obniżenia mocy.
Jak poprzednicy wcześniej pisali - taka ilość powinna robić robotę po połówce ciastka nawet a jeśli nie to po całym spodziewałbym się już mocnego efektu.
Rób następne :)
Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół