nasiona marihuany

Niedobór? Złe ph? Popalona?

Wyszukiwarka Forumowa:

Reptilian

Member
Rejestracja
Lip 22, 2018
Postów
5
Buchów
0
Witam, nie moge zweryfikowac co roślinkom dolega. Podsypałem dolomitem, nowe szczyty juz ładne zielone, natomiast reszta jak widac.

 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Brakuje im Magnezu. Jak najszybciej oprysk siarczanem magnezu, najlepiej w mniejszym stężeniu ale więcej zabiegów.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
A ja bym jednak obstawial potas. Tym bardziej w tym wieku potrzeba jej go solidnie.

---------- Post Zaktualizowany 19:54 ---------- Data pierwszego postu 19:36 ----------

Brakuje im Magnezu. Jak najszybciej oprysk siarczanem magnezu, najlepiej w mniejszym stężeniu ale więcej zabiegów.

Przy magnezie nie beda tak popalone raczej brzegi lisci.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
DNX dobrze mówi, to jest niedobór potasu, i radziłbym go szybko zlikwidować bo roślina będzie mieć problem z kwitnieniem.
 
L

Lord of Old School

Guest
Jak sa na vegu -to brakuje im nawozu na veg
A jak sa na flo - to brakuje im nawozu na flo
Ogolnie lej nawoz-pewno głofne są :freak:
pozdro!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
A ja bym jednak obstawial potas. Tym bardziej w tym wieku potrzeba jej go solidnie.

---------- Post Zaktualizowany 19:54 ---------- Data pierwszego postu 19:36 ----------



Przy magnezie nie beda tak popalone raczej brzegi lisci.

Bardzo możliwe ze macie racje panowie, sugerowałem się tym że żyłki są strasznie zielone. Oczywiście może być to niedobór nie jednego a kilku pierwiastków :)

Do autora tematu....ona kwitnie?
 

Reptilian

Member
Rejestracja
Lip 22, 2018
Postów
5
Buchów
0
Jeszcze niestety nie, dostały wode z Canna Bio Vega, podsypałem również dolomitem i polifoską, nie za dużo - żeby nie popalić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół