nasiona marihuany

Golden Teacher KuKu

  • Autor wątku KiedysSieOgarne
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

KiedysSieOgarne

Guest
Siemanko! Wystartowalem z moja pierwsza uprawa grzybkow, ktora odbywa sie na tacce z kukurydza.
Niestety nie mam zdjec ze sterylizacji/zaszczepiania/kolonizacji ale nastepnym razem nie zawiode . :D
Nieswiadomie sklonowalem grzyby przesypujac kilka ziaren ze skolonizowanego sloika do sloika w ktorym nic sie nie dzialo, wyszlo wszystko ok.
jedna z tacek siedzi w boxie i widac juz pierwsze piny a druga tacka od wczoraj siedzi w kartonie.
Kolonizacja trwala ponad 2 tygodnie, najgorszy byl poczatek. Printa otrzymalem od usera #1# dzieki wielkie.





Tutaj tacka z klonowania:
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
panie.. print doszedł ?

edit: to goood ;p już się martwiłem.. powodzenia
 
Ostatnia edycja:
K

KiedysSieOgarne

Guest
Doszedł doszedł czekam na koniec z gt i prawdopodobnie ruszę z z strainem dzieki jeszcze raz
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Mam mały problem zauważyłem na tacce kilka seledynowych? Może to jakiś dziwny odcień zieleni kropek wyglądem przypominające taka zagrzybiala korę drzewa. Czy to oznacza że już po tacce? Proszę o jakieś rady to mój pierwszy raz. Co do zdjęć nie zrobiłem niestety najwyżej jak się bd rozwijać zrobię
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Mini UP!
plesn (czy co to tam bylo) ktora zdjalem ostatnim razem wydaje sie nie wyrastac juz w tym miejscu. Znalazlem jeszcze jedno prawdopodobnie ognisko, bylo to biale i bardzo geste(nie przypominajace grzybni) wsyzstko sie chyba dobrze rozwija. Poki co zastanawiam sie czy warto robic kolejny rzut z tej tacki.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
UP!
Siemanko, niestety musialem sciac 4 grzybki poniewaz reszte zaczela lapac plesn.
Te ktore scialem nie byly w obrebie plesni i moje pytanie czy sa one zdatne do spozycia?
probuje zrobic z nich printy, nie sa one jakies duze ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
mam jeszcze jedna tacke GT z klonowania, powoli sie zarasta za jakies 2 dni leci do owocownika.
tutaj zdjecie tego co scialem.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
PS. Jestem swiadom ze cos zrobilem nie tak, zapewne za duzo wody/za malo wentylacji ale jest to moj pierwszy raz. Kompletnie nic nie wiedzialem o tym byl to czysty spontan poniewaz zglosilem sie kiedys po printy i wypadalo sie wywiazac <peace> zobaczymy moze ta tacka bedzie lepsza.
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
UP!
Kolejna tacka wydaje sie byc lepsza jest to 2 i ostatnia tacka poki co.
Mam nadzieje ze na porcje sie uzbiera :D Pozdro!
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
najważniejsze nie poddawać sie ;) u mnie też początek nie za bardzo udany był oby dalej już tylko było lepiej jak u mnie jak u ciebie ;)
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Niestety nie wyszło mi to :/ tacka cuchnie strasznie i grzyby czernieja, a szkoda bo było ich około 60. Ale mówi się trudno, na szczęście udało mi się zrobić jako takiego printa tej odmiany i w zanadrzu mam jeszcze z straina od użytkownika z forum. Na chwilę obecną odkładam grzybki na bok, prawdopodobnie na jesień coś zacznę i poprawie swoje błędy. :p pozdro

P.s plonu wyszło 0.5g z 3 grzybków haha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół