nasiona marihuany

Mini outdoor 2k18

Wyszukiwarka Forumowa:

kieryllako

Member
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
20
Buchów
7
Witam wszystkich, to mój pierwszy outdoor od x czasu i chciałem się zapytać czy z pannami wszystko okey?
Najpierw opis
Nasiona: 4x Auto AK47 femi, 1x Auto blueberry
Nawozy: jak na razie tylko biohumus w mniejszych ilościach i raz zrobiony oprysk z Asahi SL
Ziemia: spotowa, tam gdzie rośnie dużo pokrzyw (nic nie mieszałem i dają rade)
Trening: planuje LST jak będzie przynajmniej 5/6 pięter liści
Czas jaki słońce pada na rośliny to ok 12h

Auto Blueberry wyszło nad ziemie 28 Czerwca ma 3 piętra liści i prezentuje się tak:


AK47 wyszły 6 lipca, rosną różnym tempem nie mam pojęcia czemu, bo są obok siebie i mają taki sam czas padania promieni słonecznych:
Pierwszy


Drugi (najwiekszy)


Trzeci


I ostatni, biedak najsłabiej rośnie, na początku prawie całe liście mu ślimak wpierd*lił grrr

Czekam na rady z***ki itp, pozdro :D
 
Ostatnia edycja:

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Z roślinami wszystko ok . Zainteresowanie małe bo mały ogródek . Duże projekty Cieszą się dużym zainteresowaniem
Wrzucaj dużo fotek i nie patrz na innych

Zapraszam do siebie na ogrody
Z fartem
Pozdro
 

kieryllako

Member
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
20
Buchów
7
Up Up Up!!!

Bardzo fajnie to wszystko rośnie jedne szybciej drugie wolniej ale nic w tym złego, kwestia genów. Łapcie fota


To jest moja ulubienica ❤








I wszystkie w kupie





Pozdro :D
 

kieryllako

Member
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
20
Buchów
7
Dobra lecimy z tym !
Po kilku dniach widać sporą różnice i rośliny pokazały niedobory, więc dostały 150% dawki florovita do roślin kwitnących, bo taki im leje. Pomyliłem się z pestkami i blueberry okazało się Jackiem Hererem :p
(Ta drewniana ściana jakby chciał ktoś wiedzieć za roślinami to stara szopa na jakimś zadupiu przy lesie ale obserwowałem ją długi czas i jestem pewny że nikt tam nie łazi)

Łapcie fotki :D














Wiem, że z***a*em sadząc je tak blisko siebie ale nie brałem pod uwagę, że jeden akacz będzie miał aż takie odrosty co wyglądają jak 3 pojedyncze krzaki, nie rozpisywalem się wcześniej ale coś przygniotło jedną roślinkę do ziemi i zrobiło się samoistne LST na tej sztuce . Ogólnie to nie robiłem im LST mimo takiego planu (albo brak czasu, albo zawsze coś wyskoczyło). Mimo wszystko jestem zadowolony, pogoda dopisuje a deszcze mało padają przez co nie ma pleśni, którą bardzo kontroluje. Jak myślicie do końca Października uda mi się zrobić kosę wszystkiego? Pozdro :D
 

kieryllako

Member
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
20
Buchów
7
Up , nie będę dużo pisał, bo wszystko idzie jak powinno. Tworzą sie kielichy a ostatnie nawożenie pomogło













I mały sampelek na spróbowanie czy to w ogóle działa już

 

kieryllako

Member
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
20
Buchów
7
Mam pytanie, mianowicie czy ten nalot to nie jest przypadkiem mączniak? Usunąłem te liście zapobiegawczo ale ciekawość mnie zżera. Dodam jeszcze, że na kilku roślinach (na liściach) są takie mini naloty, na gorze każdego topa widać pajęczynki(pająka). Może to on jest powodem tego nalotu? Ogólnie to nalot jest śnieżny i po przejechaniu go palcem znika bez problemu, hmmm a może to pozostałości po środku przeciw pleśni? Proszę odpowiedzcie mi na te pytania, bo spać nie mogę

 

Gryfin

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2018
Postów
72
Buchów
1
Powiem Ci, że jeżeli psikałeś lub podlewałeś topsinem to tego wina właśnie jego wina ja tez psikalem i podlewalem i mam takie biale plamy/slady. A pilnuje krzew przed robakami
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
Zgadza się może to być nalot po oprysku, ale po co podlewać krzaki topsinem ? Bez sensu.
 

kieryllako

Member
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
20
Buchów
7
Krzaki zostały ob***ane/za***ane, zostały jakieś resztki z 20g ze wszystkiego xD nie pozdrawiam tego „złodzieja somsiada” ,chociaż coś zostawił ktoś na zabicie tego ciśnienia po tym jak przyjeżdżam na spota a tam taki widok

ww.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-996428]
normal_B75C352D-6815-4BBB-856D-02DA65AFABDD.jpeg
[/url]

W tamtym tyg był taki



I spuchnięte



:))) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
lepiej by bylo to do fotorelacji ;D ladnie ida

Czytaj posty ze zrozumieniem.
Chłopak napisał, że go okradli.
Szkoda następny rok będzie lepszy nie zalamuj się miałem podobna sytuację.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół