nasiona marihuany

Niedoświadczony Grower Pierwsze Kwiatki POMOCY!

Wyszukiwarka Forumowa:

PROROK P56

Member
Rejestracja
Lip 21, 2018
Postów
5
Buchów
0
Witam krótko i na temat kupiłem sobie dwa feminizowane nasionka jedno to Critical Mass sezonowy na stronie pisało że medyczna roślinka a drugi to Automat Speedy Boom posadziłem gdzieś początek maja jeśli chodzi o ziemie to w botaniku kupiłem jakąś tam lepszą z nawozem po za tym nie dodaje żadnych produktów bo nie posiadam chwilowo oto zdjęcia Auto i jeżeli chodzi o automat to co już gotowy ? więcej nie pojdzie ? ile go jeszcze trzymać? a tutaj Critical Mass Critical MAss 136 cm i Speedy Boom 36cm jakieś uwagi ? co moge zrobić i czy da sie uratowac cos z tego z góry Dziekuje wstawiam na szybkiego posta wybaczcie wracie vu ;)
 

Mdk

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
80
Buchów
0
Jeśli chodzi o automata to jeśli bedzie 80% włosków brązowych to śmiało scinaj:harvest: dojrzałość rozpoznaje się po tirchomach, weź lupę i popatrz to sie dowiesz, większość musi być brązowa :zjarany:
 

PROROK P56

Member
Rejestracja
Lip 21, 2018
Postów
5
Buchów
0
No spoko dzieki :) czyli jeszcze nie :D a co do wzrostu to normalne ze taki mały ? donica 11 litrów przypuszczam ze brakiem produktow moze byc to spowodowane mam zamiar kupic to critical sie chociaz zalapie dalem go na boczek by w gore juz nie szedl. Rośnie w miare czy troche za powoli mam wrazenie sam nie wiem zobaczymy co z tego bedzie dzieki wielkie
 

Mdk

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
80
Buchów
0
Może za mało nawozu na wege albo za mało słońca :) ja swojego automata tak zalatwilem ze zaczął mi kwitnąć dopiero w 37 dniu <piwofuck> a kiedy go przestawilem w inne miejsce gdzie prawie cały czas słońce poszedł strasnir do góry, zobacz sobie jak chcesz w zdjęciach <peace>

---------- Post Zaktualizowany 22:10 ---------- Data pierwszego postu 22:07 ----------

A i jak nie masz to kup sobie na następnym raz jakiegos biohumusa a na flo np burze kwiatów <joint> te sa dostępne w obi,a jeśli chcesz jakieś dedykowane to od canny, poczytaj to sie dowiesz co kupić
Pozdro
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Mało słońca bo jedną to masz koszykarkę niezłą a druga to chyba jakiś błąd genetyczny zdarza się[ sam mam taką mały karzełek ] ale to nie zmienia faktu że nawozy musisz lać to co było w ziemi to starczyło ci na wegetację a na flo potrzeby potas i fosfor i to zależy od ciebie czy chcesz naturalne czy mineralne tylko pamiętaj jedną ważną rzecz o naturalnych za nim roślina zacznie je pobierać po podlaniu minie z 2/3 dni jeśli chodzi o mineralne to praktycznie od razu więc uważaj żeby nie przenawozić <joint>
 

PROROK P56

Member
Rejestracja
Lip 21, 2018
Postów
5
Buchów
0
To Tak Dzieki Mdk słońca mało ? nie wydaje mi sie bo jest ponad 30 stopni praktycznie cały czas choć w kwiatuszek napie****a słoneczko tylko do 16 jak sie nie myle moze masz racje co do nawozu to dałem nawóz od kobiety co ma do kwiatkow balkonowych i ogrodkowych chwilowo lepsze to niz nic he zanim kupie produkty :) Dzidzidadza no spoko ziomek zaopatrze sie w produkty niedługo mało słońca ? jak koszykarz cały czas obok auto stoi to jak jeden ma duzo a drugi mało he? kupuje za niedługo nawozy to je doładuje a z auto co bedzie to bedzie szkoda tylko ze mały bo tak to niezle poszedł ;) dzieki za odpowiedz mordeczki dalbym bucha ale nawet nie wiem jak <lol2>
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Może błąd genetyczny ciężko stwierdzić również mam tą odmianę u mnie wygląda to tak speed boom
 

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0

To większe bym wstawił do gruntu będzie się lepiej czuć a i zastanawia mnie ten sznurek w małym - żeby nie uciekł stoi na smyczy czy co?
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,073
Buchów
1
To większe bym wstawił do gruntu będzie się lepiej czuć a i zastanawia mnie ten sznurek w małym - żeby nie uciekł stoi na smyczy czy co?

Przywiązany do doniczki bo w nocy wyłaził XD
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Jeśli chodzi o automata to jeśli bedzie 80% włosków brązowych to śmiało scinaj:harvest: dojrzałość rozpoznaje się po tirchomach, weź lupę i popatrz to sie dowiesz, większość musi być brązowa :zjarany:

Chciałeś napisać mleczne. Cycku malinowy. Brązowe to masz gacie :pr:
 
Ostatnia edycja:

PROROK P56

Member
Rejestracja
Lip 21, 2018
Postów
5
Buchów
0
Przywiązany do doniczki bo w nocy wyłaził XD

hahaha sznurek dałem dużo wcześniej bo sie przechylał za bardzo i tak został :spalony: haha a kto wie może i uciekał <lol2> dlatego taki sk***iel mały <rotfl> a co do dużej sztuki dałem ją już na prosto ***ana jeszcze bardziej urosła :scratch: do ziemi jej nie dam bo bedę zmieniał miejscówke i że tak powiem czasem dużo w ruchu jest :jocolor:<lol2> a co do produktów to macie moze jakąś dobrą stronke z ? :sunny:
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Mi to się wydaje że przez ten sznurek ci taki krasnoludek wyrósł <palacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół