nasiona marihuany

Znany raper skazany. Surowy wyrok za handel narkotykami.

Wyszukiwarka Forumowa:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Pięć i pół roku więzienia oraz zwrot prawie pół miliona złotych zarobionych na handlu narkotykami. Taki wyrok usłyszał w piątek Oliwier R., w środowisku muzycznym znany jako Bonus RPK.

Proces znanego rapera to jeden z wątków działalności grupy Marka Cz. ps. Rympałek. Jak informuje tvnwarszawa.pl ”Rympałek” po wielu latach odsiadki wrócił do przestępczego procederu i zajął się handlem narkotykami.

Na ławie oskarżonych zasiadło 12 osób, w tym wspomniany raper Oliwier R. Sam akt oskarżenia był oparty na zeznaniach skruszonych gangsterów, którym prokuratura przyznała status tzw. małego świadka koronnego. W trakcie całego procesu wszyscy oskarżeni nie przyznawali się do winy i przekonywali, że padli ofiarami pomówień.
Przepadek majątku

Oliwier R. został skazany na pięć i pół roku więzienia. Ponadto musi zwrócić również do urzędu skarbowego blisko 500 tysięcy złotych, które zarobił na sprzedaży 25 kilogramów głównie marihuany, ale też i kokainy.

Pozostałe osoby usłyszały wyroki od półtora roku do czterech lat więzienia oraz kilkutysięczne grzywny. Wszystkie wyroki nie są prawomocne.

Jak informuje tvnwarszawa.pl raper, został zatrzymany przez policję pod koniec lutego 2015 roku. W areszcie spędził osiem miesięcy. Równocześnie z jego wyjściem z aresztu premierę miała płyta "Losu kowal". W utworach wprost nawiązywał do pobytu w areszcie i obciążających go zeznań.

Taka ekipa a tak sie rozprula..
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
" ziomusie " gangsterzy ku... mac gowniarstwo nic wiecej. Ale mysle ze pozamiatali juz sami sobie ...
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Ponadto musi zwrócić również do urzędu skarbowego blisko 500 tysięcy złotych, które zarobił na sprzedaży 25 kilogramów głównie marihuany, ale też i kokainy.

Jak stawką VAT jest opodatkowana trawka?:crazy:
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Czytajcie ze zrozumieniem tych 12 co usiało na ławie sie nie rozpruli i do końca szli w zaparte.
3lata na twardo i zwolnienie warunkowe a potem mali świadkowie uciekajcie do Australii
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Dostał z pomówienia 60tek.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
5 i pół roku bezwzględnego więzienia... - Bonus RPK (Artysta Kombinator)
5 i pół roku bezwzględnego więzienia plus prawie pół miliona złotych do oddania... Tak mnie dziś potraktował sąd na Kocjana... Jedynym dowodem w mojej sprawie są zeznania skruszonych świadków koronnych.. Oprócz słowa przeciwko słowu nie ma na mnie nic co mogłoby świadczyć o tym, że handlowałem narkotykami !!! Rozumiem, zakup kontrolowany, podsłuchy, bilingi czy namacalny towar poddany ekspertyzie... Ale nic z tych rzeczy.. Jakby tego było mało, jako dowód w sprawie, wzięli moją twórczość, co już w ogóle jest chore !!!

Tak właśnie wygląda sprawiedliwość w Polsce... Jeden skruszony bandyta, który przyznaje się do popełnianych przez niego przestępstw, bez skrupułów pomawia 100 osób i robi to tylko i wyłącznie dla dobra własnej dupy !!! Teraz on sobie z uśmiechem na twarzy lata po wolności, a ja muszę iść do pierdla !!! Jakby tego było mało chcą zabrać mi to na co pracowałem długie lata, prowadząc legalnie firmę odzieżową, tworząc muzykę i pomagając przy tym innym... Natomiast świadek, który mnie pomawia to recydywista przy którym w dniu zatrzymania, znaleźli kilka sztuk ostrej broni, którą trzymał na swoim balkonie, czyli w moim mniemaniu był gotów nawet kogoś zabić !!!

Pytanie kto jest bardziej wiarygodny ?? Ja, pierwszy raz karany, gdzie przy mnie nigdy nic nie znaleziono, czy on, stary rozpruty cwaniak, który przyznaje się nawet do ciężkich porwań ?? Ludzie... zamiast łykać te brukowe bzdury i pisać głupie komentarze, obudźcie się !!! Dziś to spotkało mnie, a jutro może spotkać każdego z Was !!! Dopóki Polskie prawo się nie zmieni, to będą nas krzywdzić, więzić i legalnie rabować z majątków !!!

Moje zarzuty dotyczą lat 2008-2010, czyli w wieku 20 lat miałbym zarobić prawie pół miliona na narkotykach... Gdzie te pieniądze ?? Przecież to jakaś abstrakcja !!! Nie tylko skrzywdzili mnie, ale również moich bliskich, moją Rodzinę !!! Jeszcze ta cała szopka na portalach internetowych, gdzie moim pseudonimem artystycznym nagłaśniają rozbicie przestępczej grupy !!! Przypominam, że żaden z nas oskarżonych nie miał zarzutu udziału w grupie !!! Ta sprawa to jedna wielka pokazówka !!! Dzięki nam (pokrzywdzonym), prokurator i sędzia, wyrabiają statystyki, dostają premie i awanse... My natomiast jesteśmy bezradni i nie możemy zrobić NIC !!!

Jak się bronić z pomówień, które dotyczą wielu lat wstecz ?? Wnioski, które świadczyły o zdolności do konfabulacji tych świadków, były nagminnie odrzucane !!! Ta sprawa była przegrana od samego początku !!! Po prostu trafiłem w machinę Ludzkiej krzywdy i stałem się jej trybem !!! W tym kraju każdy każdego może bezkarnie pomówić i skazać na lata !!!

Domyślam się, że wyrok, który dziś mnie zdeptał to między innymi knebel za treści anty systemowe, które poruszam w swoich utworach... Jednak podobno mamy w Polsce wolność słowa i jeśli coś nam się nie podoba, to chyba możemy o tym głośno mówić ??

Obecna władza chce nas zniewolić, ocenzurować, wejść w nasze życie i decydować za nas, co mamy robić i ile za to płacić !!! Na moim przykładzie, możecie zobaczyć jak łatają dziury w budżecie i jak niszczą Ludzi wyzyskując obiecane kwestie m.in 500+ !!!

Udostępniajcie ten post na swoich profilach !!! Piszcie komentarze, nagłaśniajcie temat i walczmy z tym kure*twem póki jeszcze nie jest za późno !!! Mi pozostała jedynie walka w apelacji, ale gdy ktoś konkretny się tym wreszcie zainteresuje, to może zapobiegniemy tragedii kolejnym niewinnie oskarżonym Ludziom !!! Dziękuję za uwagę !!! Niebawem więcej info na ten temat !!! Pozdrawiam serdecznie i nie dajcie się zmanipulować !!! ELO !!!
 
U

Usunięty 58869

Guest
Perełka Pana Cejrowskiego do czerwonej kasty w togach:
Wszystkich won, bo to stary system! WSZYSTKICH WON!!!

Trzymaj się jakoś Rodaku!

Ostatnio miałem przyjemność tfu znaczy nie przyjemność poznania takie jednej "koleżanki" z czerwonej kasty w togach, która ma tatę prokuratora co zdupcył do usa przed pis-em, jeździ najnowszym za 300 tyś. mercedesem, wieku 28 lat?! Chwaliła mi się, że miała kontakty z mafią i przez to nie mogła pracować w wymiarze sprawiedliwości, ona po szkolę prawniczej mogła zostać sędziom :freak:... zerwałem znajomości ponieważ namawiała mnie na podrabianie dokumentów np. przelewy itp. Co mogą jej zrobić jak MA OGROMNE PLECY W Instytucjach Państwa poprlsowkich kolesi
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Nie chce nikogo bronic ani potępiać, ale ten kolezka sprzedał dużo wiecej niż chcą mu przybic. Latał swojego czasu na naszym rewirze do czasu jak obskoczyl wpie**** od jednego z chłopaków. Teraz tylko przemknie po cichu do kogos. Generalnie typ najgorszego sortu, z którym nikt normalny sie nie trzyma na dłuższą metę. Ot taki dziwny i lekko lekliwy typ. To że prędzej czy pozniej to ***nie to nikogo nie zdziwiło. Gość odnosił się z jaraniem, sprzedawaniem, otaczal się w większości sobie podobnymi a la gangusami. Ile by nie krzyczał jaki to on święty to nikt w to nie uwierzy.
Oczywiście, kwestie zamykania do pierdla z pomówienia za trawke pominę. Katoban, w Polsce dalej jak w lesie.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Jak stawką VAT jest opodatkowana trawka?:crazy:

To chyba jest tak, ze tyle ile nielegalnie zarobiles, tyle musisz oddac.Zalozmy, ze sprzedales klocka, ktorego wartosc policja oszacowala na 30k i tyle musisz oddac do urzedu skarbowego.Nie jakies 23% zalozmy, tylko wszystko.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
[MENTION=7378]cheton[/MENTION]

Musisz być najzabawniejszą osoba na imprezach:p

Toż to żarcik byl :)
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Jeśli wydaje Ci się, że to nie Twoja sprawa i nie dotyczy Cię to, że "jakiegoś Bonusa RPK", którego nie znasz osobiście i może nawet nie słuchasz, mają zamknąć na ponad 5 lat i przybili mu pół miliona złotych kary, którą musi zapłacić, za rzekomą sprzedaż 20 kilogramów zioła, to jesteś w wielkim błędzie. To jest Twoja sprawa i dotyczy każdego z nas. Z całym szacunkiem, w tej sprawie przestało już nawet w ogóle chodzić o samego Bonusa, tylko o system, wymiar sprawiedliwości i domniemanie niewinności, które powinno i musi być nadrzędne i nienaruszalne, a skoro można kogoś skazać tylko dlatego, że ktoś inny powiedział, że ten ktoś coś zrobił, nie posiadając żadnych dowodów, nie znajdując przy nim nic, co mogłoby wskazywać na jego winę, nie mówiąc już o przyłapaniu go na gorącym uczynku, to coś z tym systemem jest nie tak" - napisał Sokół w obszernym oświadczeniu na Facebooku.

O sprawie wypowiedział się nawet pisarz, Jakub Żulczyk: "Nie wiem czy kojarzycie Bonus RPK (Artysta Kombinator). Ja kojarzę, lubię i cenię - to szczery i uczciwy człowiek, który robi szczery i hardcorowy rap. Bonusowi grozi teraz 5 lat więzienia w sprawie o obrót dużą ilością narkotyków, sprawa jest bardzo bulwersująca, bo jedyną poszlaką i dowodem w sprawie jest pomówienie tzw. małego świadka koronnego. Bonus nie jest bandytą, jest raperem i biznesmenem, wszystko co robi, jest w pełni transparentne. Miał szereg rewizji w studio, firmie, mieszkaniu. Oczywiście, podczas nich nic nie znaleziono. Mimo to, może zniknąć na 5 lat jedynie z powodu obciążających zeznań. Jako dowód przez prokuraturę - co jest szczytem absurdu - w sądzie są przytaczane też jego kawałki. Ludzie, przecież gdyby mnie sądzono po "Ślepnąc" i "Wzgórzu", wyszedłbym może na 70-te urodziny.
Rozumiem, że jako znany w całej polsce raper może być teraz łatwym i smacznym łupem dla prokuratury.
Rozmawiałem dzisiaj z Bonusem przez telefon i obiecałem mu pełne publiczne poparcie, którego niniejszym udzielam.
Szerujcie, nawet jeśli nie lubicie polskiego hip-hopu, bo ta sprawa to niebezpieczny precedens. #freebonusrpk #stoppomówieniom"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół