nasiona marihuany

Budowa boxa 150x150

Wyszukiwarka Forumowa:

bosselk

Active member
Rejestracja
Lip 15, 2018
Postów
35
Buchów
0
Witam wszystkich,

Zaczynam budować boxa i potrzebuje małej pomocy. Mianowicie box ma miec wymiary 1500mmx1500mmx2000mm. Dobrałem lampy filtry wentylatory. Czy ktoś kto jest bardziej doświadczony w tym temacie może ocenić, podpowiedzieć czy wybrany sprzęt jest ok?

Lampy:
[h=1]2x ZESTAW HPS 600W, MAGNETYCZNY, DO UPRAWY ROŚLIN, GIB PRO-V-T + COOLTUBE + OSRAM PLANTASTAR (wzrost+kwitn.)[/h]
filtry i wentylator :
[h=1]2xZESTAW WENTYLACYJNY ECO 355m3/h DO BOXA 100x100x200cm (1m2), FILTR PRIMA KLIMA + WENTYLATOR PROMIENIOWY VENTILUTION[/h]
Dodatkowo chcę zainstalować dwa wentylatory łazienkowe podające powietrze do boxa, oraz w boxie dwa duże wentylatory (3 stopnie regulacji) mieszające powietrze. Na pewno znajdzie się tam nawilżacz powietrza.

Budowa z płyt OSB. ściany pokryję folią mylar typ 50 um.

Jeżeli o czymś zapomniałem lub macie jakieś cenne wskazówki bardzo proszę o dołączenie się do dyskusji.

Pozdrawiam !!
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Składaj tą szafę i wrzucaj zdjęcia jak coś będziemy poprawiać. Co drogie to na końcu
 

bosselk

Active member
Rejestracja
Lip 15, 2018
Postów
35
Buchów
0
|Budowę zaczynam z początkiem sierpnia. Na pewno będę wrzucał zdjęcia, ale chciałbym mieć już cały sprzęt gotowy. jak lampy filtry i wentylatory. Nie mam zbyt dużo czasu na zastanawianie się chciałbym skompletować wszystko zbudować i zacząć sadzić pomidory. Głównie chodzi mi o olej CBD, wiec jak się domyślasz chodzi o czas.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Sugerowany setup podpatrzysz na stronie secret jardin, twój to taki z dużym zapasem
Z nawilżaczem bym się wstrzymał i z tymi dużymi mieszakami bo małe wystarczą
W tych hps-ah są odbłyśniki?
 

bosselk

Active member
Rejestracja
Lip 15, 2018
Postów
35
Buchów
0
Tak to są cooltuby z odbłyśnikami. Co do nawilżacza i wentylatorów to nie muszę kupować bo mam gdzieś w piwnicy. To co muszę kupić to HPS i wentylatory z filtrami plus folia Mylar. resztę posiadam. no oczywiście nasionka i nawozy już tez mam wybrane. Pozostaje mi zamówić i składać. Dlatego też pytam czy w miarę dobrze dobrałem bo przy dwóch HPS 600 może być trochę ciepło dlatego tez pisze o tych duzych mieszalnikach i lazienkowych na wlot do boxa. DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ !!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół