nasiona marihuany

Burza kwiatow tytanit i cos jeszcze dodac?

Wyszukiwarka Forumowa:

scoorpo

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
118
Buchów
0
moje laski sa w ok. 5 tygodniu flo.

dostawaly opryski z ashasi / tytanitu/ podlewane burza kwiatow. z 3-4 razy

czy powinienm jeszcze je karmic ? a moze dorzucic cos innego pod koniec ? /

ripen ?
//dodam ze są to automaty
 
Ostatnia edycja:
L

Lord of Old School

Guest
Burza swobodnie starczy,mozesz dorzucic pk ale dawkuj rozsądnie bo se krzaki popalisz
Pzdr!
 
E

Elprofesor

Guest
Jakie dawkowanie najlepiej zastosować co do burzy kwiatów :D?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Jakie dawkowanie najlepiej zastosować co do burzy kwiatów :D?

Zaczynaj od polowicznej (lub mniejszej) dawki wg producenta i zwiększaj obserwując jak reaguje. Zależy też od wielkości planta. Monster pewnie będzie w stanie więcej zbuforować, co nie znaczy że wyjdzie to mu na dobre. Z nawozami łatwo przesadzić, w szczególności z mineralnymi.
 
E

Elprofesor

Guest
myśle żę grube sk***ysyny od ggs dadzą sobie swietnie rade :) troche tego mam a wiec szukam tańszych rozwiązań od którego tygodnia flow się stosuje burze kwiatów i czy masz ciekawe połączenie do burzy kwiatów :D?suver vit chce dobrać zeby miały troche więcej siły i myśle co jeszcze .. Ogolnie są bardzo ładne w porównaniu do wszystkich fotorelacji co ogladalem z 2019 i byly wsadzone duzo pozniej niż u innych
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
myśle żę grube sk***ysyny od ggs dadzą sobie swietnie rade :) troche tego mam a wiec szukam tańszych rozwiązań od którego tygodnia flow się stosuje burze kwiatów i czy masz ciekawe połączenie do burzy kwiatów :D?suver vit chce dobrać zeby miały troche więcej siły i myśle co jeszcze .. Ogolnie są bardzo ładne w porównaniu do wszystkich fotorelacji co ogladalem z 2019 i byly wsadzone duzo pozniej niż u innych

Od pierwszego tygodnia kwitnięcia,nie myląc z indukcja.Jak chcesz możesz dodawać super vit i jakiś booster. PK jest zbędny,z tego co pamiętam burza ma sporo jak i azotu.Pod koniec możesz burze odstawić i polecieć samo PK z jakimś boosterem,Obserwuj,jak kwaśno nie jest pic co maja będzie dobrze. Domyślam się po Tobie ze pewnie wiele tego jest,pomyśl na przyszłość o granulatach,i doborze miejsca tak aby podlewać nie trzeba było,ewentualnie ograniczyło się to do paru razy podczas tygodniowych opałów.


Pokaz jak Ci to rośnie,chętnie zobaczę Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
E

Elprofesor

Guest
Dzisiaj specjalnie dla ciebie możliwe ze zrobie relacje :D Polecisz jakiegoś boostera ?
 
E

Elprofesor

Guest
Max do piątku zrobie fotorelacje :) tylko musze obczaić jak tu zdj sie dodaje
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Top max biobizza,hesi boost,canna boost te używałem,jak z in zostawały,teraz top max prysne przy okazji jak na pleśń idzie oprysk,tak aby cś kupić na out specjalnie to nie,i nigdy nie kupie,nie widzę różnicy,zresztą lecą granulaty.W in także przestałem się skupiać na takich dodatkach.

Jak juz chcesz wybieraj te najbardziej przystępne cenowo,lub szukaj po sklepach rolniczych są aminokwasy z cukrami,różne wyciągi np.z alg cenowo całkiem inaczej a składem nawet lepiej.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół