nasiona marihuany

taka próbka treningu LST

Wyszukiwarka Forumowa:

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
siema w tym roku na spocie mam kilka autosów i postanowiłem że na jednym z nich poćwiczę trening LST
2 tygodnie temu ją związałem, dziś poprawiłem i tak to wygląda (na tą gałąź po lewej zabrakło mi kabla przy następnej wizycie ją też odciągnę)
normal_20180718_201739.jpg


zauważyłem że przy ostatniej wizycie podłamałem jej łodygę :freak: ale sucza jest wytrzymała i rośnie sobie dalej
normal_20180718_202142.jpg


to mój pierwszy trening jak go oceniacie? jakieś sugestie? uwagi?
 
L

Lord of Old School

Guest
Spoko zrobiłeź lst:freak2:
a co do nadlamanej łodygi to przy okazji sc ci sie zrobil :p
Pozdro!
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
a ze tak zapytam na kiego bata naginasz kwitnaca rosline?.... <lol>:zombi: Za wiele sie na tym nie nauczysz i tylko stresujesz kwitnaca rosline.
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
4
to prawda że jesteś pogietyPo*** hejej<lol2> Pozdro i życzę by wyszło z niej dużo materiału..eLo
 

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
a ze tak zapytam na kiego bata naginasz kwitnaca rosline?.... <lol>:zombi: Za wiele sie na tym nie nauczysz i tylko stresujesz kwitnaca rosline.

jak zakładałem kabla to topy jeszcze nie były uformowane były tylko białe włoski tera już wiem że za rok trza wcześniej zaczynać

to prawda że jesteś pogietyPo*** hejej<lol2> Pozdro i życzę by wyszło z niej dużo materiału..eLo
no co ty
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nawet jak byly biale wloski to tez za pozno bo roslina juz kwitnie I tylko ja wyrownasz w ewentualnie na nie nauczysz sie lst. Takie operacje robi sie na wegu kolego aby byly efektywne u ladnie sie rozrastala. Poczytaj dokladniej bo masz tu mase tematow na te temat.
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
To złamanie to SC. u mnie stało się tak w automacie też przy LST i wyszło tylko na plus - odrosty poniżej złamania stały sie tak duże i pulchne jak główny szczyt. ogólnie roślina kieruje wtedy (po złamaniu) więcej energii do odrostów poniżej złamania.
 

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
Fajne lst, kurcze ja próbowałem raz i mi nie wyszło a dalej się bałem bo szkoda mi roślinek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół