nasiona marihuany

Kiełkowanie - problemy....

Wyszukiwarka Forumowa:

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
Witam
To aż śmieszne ale jak nigdy nie wchodzą mi pestki... 2 razy zakupiłem że sklepu thc-thc bo pierwsze na 20 wzeszlo 8 a teraz zakupiłem 30 i weszło !6!
Miał ktoś problem z tym sklepem ? Metoda jak zawsze, chusteczki, woda i tyle. Woda z kranu temp otoczenia 26c
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
jaki sklepik koleszko? kiełek wychodzi chociaż troszke czy nic?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Wrzuc pierw pest do kieliszka I dopiero jak o padna na chusteczke. Zobaczysz bedzie o niebo lepiej.
 

BLECKANGEL

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2018
Postów
39
Buchów
16
często przed wrzuceniem pestek do chusteczek lub wilgotnych wacików wkładam je na noc do szklanki z wodą dopiero rano wsuwam w pomiędzy wilgotne chusteczki choć był takie momenty że pomagałem nasionkom wykiełkować jak to zrobić
obczaj sobie film " co zrobić gdy nasiono się nie otwiera " poradnik młodego growera tu masz link

https://www.youtube.com/watch?v=8nSGJdOjL6U
 

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Zawsze wrzucam kazde sionko do osobnego kieliszka, po kilku godzinach szturcham palcem zeby opadly na dno, po kolejnych 24h pestki pekaja i wychodza biale kly. Z kieliszkow przelewam do dziurek w ziemi bo gdzies wyczytalem ze woda w ktorej kielkuja zawiera enzymy ktore pomagaja kielka. Skutecznosc 99%
 

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
Były w szklance z wodą 8 godz ale nie wszystkie opadły, z tych 30 weszło ładnie 6 a z 8 bodajże puścilo delikatnie kielka i nic dalej się nie rusza. Sklep to thcthc.pl
 

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Pechy widocznie stare, swiezynki to wyjda nawet z gleby jak zalejesz woda. Ja kupuje od lat z ganjafarmer.com.pl i nigdy nie mialem problemow. Natomiast pierwsze jakie kupilem nie pamietam juz co za sklep ale wiem ze GHS jack herrer i great white shark tez byly prze jaja. Ostatnio wygrzebalem jakies zapomniane ziarna ktore lezaly gdzies skitrane, tak stare ze az skorupki sie pokruszyly z niektorych i nie wiele z nich wyszlo bo 6/10. Poszly na out w desen posadz i wroc we wrzesniu ;)
 

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
Zrobilem już tak 2 dni temu, ale problem jest z tym jeszcze że te które powychodziły, to 3/4 wyszło troszeczke kielka i stoi i nic dalej się nie posuwa a 6 innych już byly takie wielkie ze musialy isc w ziemie
 

BLECKANGEL

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2018
Postów
39
Buchów
16
jak już tylko wypuściły korzeń główny jest też mały sposób kup ukorzeńacz posmaruj i do ziemi pamiętaj ze roślin potrzebują tlenu podczas kiełkowania dlatego ja tylko widać kiełek wkłada się je pomiędzy waciki
lub papier<coolpalacz>
niech rosną
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół