nasiona marihuany

Plecha nadchodzi po deszczu jak dynamit, nasiona też.

Wyszukiwarka Forumowa:

roztocz

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
95
Buchów
0
Przychodzę na miejscówkę, na której mam 4 automaty od GGS, mam jakieś****dwa tygodnie do zbioru, a przez te deszcze jakieś 40 - 50% topów zapleśniałych miejscowo. W dodatku jeden zapylony/zhermiony na 100%, w drugim też znalazłem nasiono. Cała uprawa organiczna, choć****już myślałem o czymś****chemicznym na pleśń, ale chyba za późno. Trauma. Pytania: 1. Czy ścinać****teraz całość i przebrać, czy tylko przebrać****zapleśniałe topy i zostawić****do rośnięcia? Trichomy białe, do ścinki jeszcze jakieś 2 tygodnie, a w prognozach deszcze. 2. Nasiona - czy to kwestia hermienia czy wg Was coś****zapyliło z zewnątrz (no bo na drugiej roślinie także) i miejscówka spalona? 3. Co z nasionami, które zebrałem ze zhermionej/zapylonej rośliny, mogą się****do czegoś przydać? Pozdro, ze smutkiem, ale nowe nasiona AF już w ziemi, może z fartem sezon jeszcze odpłaci.
 
S

ShelbyGT

Guest
Jak Ci 50% złapało pleśń to ciąć wszystko i ratować co się da, lepiej już nie będzie.
 

roztocz

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
95
Buchów
0
Jak Ci 50% złapało pleśń to ciąć wszystko i ratować co się da, lepiej już nie będzie.
Poszło, ze smutkiem, wszystko ścięte, plecha wycięta, wk*** pozostał :) A co do nasion - myślicie, że coś****mogło zapylić? No i co z nimi zrobić? Z pośpiechu wrzuciłem część chusteczki od razu, jak coś****skiełkuje, po kilku dniach w domu, wrzucam w losową****miejscówkę, niech sobie rosną.
 

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Wk*** wk***em mam to samo, ale z drugiej strony cieszę się ze choć 50% uratowałem.. Takie uroki outdoora :)
 

roztocz

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
95
Buchów
0
Wk*** wk***em mam to samo, ale z drugiej strony cieszę się ze choć 50% uratowałem.. Takie uroki outdoora :)

20 wyszło z tego i palenie dobre, bo się curringuje, więc nie ma co płakać. Pozdro!

---------- Post Zaktualizowany 20:51 ---------- Data pierwszego postu 20:48 ----------

20 wyszło z tego i palenie dobre, bo się curringuje, więc nie ma co płakać. Pozdro!

No i puściłem nowe w połowie lipca, dwa tygodnie temu poszedł topsin, póki co wyglądają ok, ale jeszcze do kosy sporo (a mróz za pasem). Trzymajmy kciuki za panny :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół