nasiona marihuany

Co jest grane plamy

Wyszukiwarka Forumowa:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Jak w temacie zauważyłem takie rdzawe plamy, do tego gdzie nie gdzie dziurki oraz na tym jednym zauważyłem plamki jak by oo pedziorku do tego wyciągałem je z boxa i zauważyłem pajęczyny to na dole to na górze boxa po bokach kieszenie CH.. nawozów nie dostawały tylko oprysk callmag b52 0.5/1l oraz tytatnit i carboland 1ml/1l a tak to woda. Co im może być.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jak w temacie zauważyłem takie rdzawe plamy, do tego gdzie nie gdzie dziurki oraz na tym jednym zauważyłem plamki jak by oo pedziorku do tego wyciągałem je z boxa i zauważyłem pajęczyny to na dole to na górze boxa po bokach kieszenie CH.. nawozów nie dostawały tylko oprysk callmag b52 0.5/1l oraz tytatnit i carboland 1ml/1l a tak to woda. Co im może być.

dej foto jakieś szwagierek
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
u jest jedna roślina najmniejsza najwalniejsza.














A tu druga ma tylko takie plamki i dziurki myślę że pędziorek bo jak pisałem wyżej znalazłem pajęczyny po ścianach boxa i po ziemi oraz jakiegoś robaczka i jest to tylko na jednym liściu. I te szczyty jasne ale po przełączeniu to chyba norma.






 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ueee, szwagierek nadopiekuńczość się odzywa, pewnie od oprysku coś się przebrawiło na liściach, tylko hujwi od którego. Któryś z oprysków miał sporo azotu, ciemne jak Lukaku są, np. tu to ładnie widać:
normal_Obraz_005~1.jpg


Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. ;)
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
A to ku**a są łakocie i witaminy czy co? <lol>

Haha. Jak wiadomo, na forum powstala nowa grupa growerow, ktora uwaza, ze opryski to nie nawozy :crazy:

Pod koniec uprawy, mozna sie chwalic z pieknych kwiatow bez ... <peace>
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Haha. Jak wiadomo, na forum powstala nowa grupa growerow, ktora uwaza, ze opryski to nie nawozy :crazy:

Pod koniec uprawy, mozna sie chwalic z pieknych kwiatow bez ...


Można można ale skoro dawka zalecana jest 4ml na 1l a ja daje 0,5 na 1l to jest to zapobiegawczo :D Ale moje pytanie te pajęczyny w boxie to nie jest normalne.. Dziś będą podlane samą wodą więc zobaczymy jak to się będzie rozwijało.

i dzięki za radę narazie tylko czasem prysnę wodą koniec z zapobiegliwością i łakociami i witaminami;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Można można ale skoro dawka zalecana jest 4ml na 1l a ja daje 0,5 na 1l to jest to zapobiegawczo :D Ale moje pytanie te pajęczyny w boxie to nie jest normalne.. Dziś będą podlane samą wodą więc zobaczymy jak to się będzie rozwijało.

i dzięki za radę narazie tylko czasem prysnę wodą koniec z zapobiegliwością i łakociami i witaminami;)

Przeczytałem, że nie widzisz pajęczyny. Ech, to moje czytanie ze zrozumieniem... Nak***iaj oprysk z neem i szarego mydła czym predzej!
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Przeczytałem, że nie widzisz pajęczyny. Ech, to moje czytanie ze zrozumieniem... Nak***iaj oprysk z neem i szarego mydła czym predzej!


Mam karate Zeon 050 CE i zrobię roztwór 1ml/1l i im za***ie . Tak pajęczyny po ziemi po bokach na radiatorze no maskara jakaś najbardziej przy spodzie donicy a jak go odkurzałem wczoraj to jakiś robaczek podpie****ał. Więc myślę że taka proporcja wystarczy zrobię jeden oprysk jak się lampą zapali aż będzie kapać z liści i zobaczymy.. Do tego podleje z wodą samą i oby do przodu.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] [MENTION=84833]Chory Królik[/MENTION] tak mam na dziś jakieś pomysly








 
Ostatnia edycja:

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Ja bym sie nie przejmowal jesli problem nie postepuje, a poza tym ja nic nie widze hehe, dla mnie jest ok :D

Swoja droga tez miewalem czesto lekkie zoltawe plamki przy uprawie na biotabsach. Bylo to spowodowane niedoborem lub blokiem wapnia, ale nic z tym nie robilem i bylo ok. Za bardzo aie przejmujesz chyba
.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
No i tak plamki chyba na tych liściach co były się pogłębiają albo ja mam paranoje.. Dostają samą wodę żadnych oprysków. dwa z 4 mają te problemy i miały je od początku na tych liściach innego nie przejawiają takich problemów. Może faktycznie miały za dużo jedzenia i teraz się im to odbija czkawką...















 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół