nasiona marihuany

[0,64] [150w COB] takie tam i inne

Wyszukiwarka Forumowa:

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Bardzo ładnie to wygląda, a powiedz coś więcej o tym cobie.

Ten sam panel diy co ostatnio coraz lepiej mi idzie na ledach. Jak jesteś nim zainteresowany to odwiedź temat DNX'a to z jego projektu na 4x clu 46

---------- Post Zaktualizowany 22:27 ---------- Data pierwszego postu 22:26 ----------

Dolne partie liści śmiało możesz wyciąć. Wytnij jednorazowo tyle ile trzeba, żeby co chwile listków nie ciachać. Liście odkładaj na makunbe jak uzbierasz ma pół gara to rób. Cały gar też nie zaszkodzi i dwie szklanki na czczo jeśli myślisz że baka Cię już nie zaskoczy :zombi:

nie jestem fanem tego specyfiku o wiele bardziej wole zrobić coś z masła.

---------- Post Zaktualizowany 22:28 ---------- Data pierwszego postu 22:27 ----------

Te białe końcówki liści to niedobór magnezu, opryskaj jest np. siarczanem magnezu albo jakimś calmagiem, inaczej kwiaty będą małe. To jest zresztą typowe przy COB-ach, rośliny strasznie są głodne magnezu, ja robię conajmniej 2 opryski we wczesnym kwitnieniu.

Jeśli ma to coś dać to zrobię przy następnym podlaniu

---------- Post Zaktualizowany 22:41 ---------- Data pierwszego postu 22:28 ----------

Dzisiaj bez gadania pokaże tylko kilka fotek które zrobiłem podczas fryzjera i przestawiania dziewczyn, sorry za jakość przy następnym upie zrobię z lampą i będzie lepiej. BTW obracałem je i podpierałem więc przestrzeń nie jest w tej chwili najlepiej wypełniona. W weekend będę miał więcej czasu to wyciągnę tyczki i je podwiąże. Musiałem się posiłkować takim rozwiązaniem bo kilka pałek mi się lekko złamało strasznie są delikatne bo wystrzeliły w górę a wszyscy wiedzą że to grubość się liczy ;)

Z99 x v3



Z99


z99


od lewej z99 / zong / ssdh


od lewej z99 / zong / ssdh


od lewej z99 / zong / ssdh




od lewej sweaty betty / sin city kush / lvpk x the white


sb / sck / lvpk



od lewej zong / chesberry / amnesia x chemdog


to co zdjęcie wyżej
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
12/12 dzień 38

Cześć

Zaczynają się pałki formować. Kilka dni temu jeszcze nie było wcale zapachu, dzisiaj jak otworzyłem boxa buchneło smrodkiem. Nawozy bez zmian, tylko big buda zastąpiło b52. Nie wiem czy za wcześnie nie posypałem pyłkiem widać go jeszcze kupę na liściach, ale wszystko polepione. Niektóre włoski są brązowe, trochę wcześnie na to. Czy można po tym poznać że zapyliło pręcik ?


Foto:

Tutaj SSDH





Po lewej chesberry na środku sin city kush 100% indi ku**a największe pestki trawy jakie w życiu widziałem prawie jak z wiśni :smokee: po prawej nie pamiętam co jest.







chesbery









po lewej z99 chyba najgrubsze pałki na ten moment po środku nie pamiętam po zong



z99









 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
No pięknie :) Wszystko idzie elegancko tylko te liście na dole... Według mnie powinienieś je ostatni raz wyciąc ale tak do 30 cm ponad doniczkę. I tak nie będzie z tego dużego plonu a przepływ powietrza czy energia rośliny znacznie się poprawi
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie mam żadnych pytań hehe chciałem tylko powiedzieć, że bardzo dobrze to wygląda. Mógłbyś uzupełnić w pierwszym poście info nt wielkości donic, światła, ogólnie setupu - byłoby bardziej czytelnie i przejrzyście.
Optycznie wygląda to na więcej niż 0.64m2 :)
 

panpedro

New member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
2
Buchów
0
byle z fartem ile masz cm od najwyższych topów do lampy? Chcę zrobić boxa 45x60x150 z lampą na dwóch clu046 i jednej 04h i martwię się czy nie popalę pomidorów od światła.
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
byle z fartem ile masz cm od najwyższych topów do lampy? Chcę zrobić boxa 45x60x150 z lampą na dwóch clu046 i jednej 04h i martwię się czy nie popalę pomidorów od światła.

04h chyba bym odpuścił wolałbym dopałke z far red. A jeśli chodzi o panel to pali wszystko co jest bliżej niż 25cm. Na twojego boxa wystarczą dwie diody.

---------- Post Zaktualizowany 04:10 ---------- Data pierwszego postu 04:09 ----------

No! I w ogóle dawaj upa!

Mówisz masz

---------- Post Zaktualizowany 04:23 ---------- Data pierwszego postu 04:10 ----------

Flo dzień 64

Idzie to jakoś do końca jakiś czas temu siadł kolejny programator akurat dzień po podlaniu, zauważyłem po 5 dniach, z99 bardzo źle to zniosła niedługo będzie gotowa zresztą podobnie jak reszta. Aktualnie podlewam bloom A+B overdrive calmag bud candy pure zyme. Wszystkie topy bardzo twarde. Miałem zamiar powoli kosić zabrałem się od sincity kusha, ale nie wszystkie kulki były dojrzałe. Potrzymam je jeszcze trochę.

Miałem zrobić więcej zdjęć, ale wszystko zaczęło się łamać przy wyciąganiu więc z bliska będę robił przed kosą. Good news znalazłem już pierwsze pestki, niestety puki co niewiele. Zobaczymy jak w innych się pozapylało. I pytanie do robiących pestki ile jeszcze to trzymać żeby pestki doszły ?

Tak to wygląda.







poniżej sincity kush złamały mi się obie pałki.










 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Pestki jak będą dojrzałe to zobaczysz to gołym okiem. Ta otoczka co "trzyma" pestkę będzie pęknięta na pół a sama pestka powinna mieć ciemny, brązowy kolor. Ja zawsze wyciągam pestki z topów jakoś tydzień lub dłużej po ścięciu krzaka, jak się już trochę podsuszy to pestki same pięknie wypadają :)
 
Ostatnia edycja:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
pytanie do robiących pestki ile jeszcze to trzymać żeby pestki doszły ?
pestki dojrzewają tak mniej więcej od 4-6 tygodni.
Tak wyglądają gdy są dojrzałe na krzaku :
IMG_5776.JPG
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Flo dzień: 71

Jesień zaczyna się panoszyć. Sincity kush został ciachnięty bo nie miałem już co palić. Pyłek chyba nie był już taki płodny słabo się pozapylało. Znalazłem kilka kulek, dół sincity kusha zostawiłem żeby pestki podochodziły. Przyciąłem też sampla z99xth od dead pod mikroskopem wygląda już bardzo przyzwoicie w większości bursztyny. Poszedł też sampel SSDH i tam było już głównie przezroczyście. Dziewczyny dostają już samą wodę. Czas na foto.

Sampel z99


Sampel SSDH


fotki po wycięci sincity kusha i kilku sampli.

















 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Na tym ostatnim zdjęciu to pecha? Czy popadnie od cob?
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Dzisiaj tylko fotki dzień 73 pod kose trafił lvpk x the white i zong oba Grzesia.

LVPK x The White










Zong







 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół