nasiona marihuany

Pierwszy GrowBox 60x60, Proszę o radę ZESTAW

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Spidqq

Guest
Witam, planuje kupić zestaw uprawowy i nie wiem jaki będzie najlepszy na pierwszy raz, wymiary to 60x60 narazie inne nie wchodzą w grę, upatrzyłem sobie zestaw [FONT=&quot] [/FONT]https://www.growweed.pl/pl/p/Zestaw-Uprawowy-Profesjonalny-HPS-250W-60x60x170cm/1742 i czy taki był by odpowiedni czy trochę przesada? (chodzi o cenę jak na pierwszy raz), co dokupić ewentualnie, a może macie jakieś propozycje, za sugestie i rady bardzo dziękuje.
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Myślę, że gotowe zestawy nie mają sensu. Są po prostu do dupy skomponowane, nie wiem czy 250w to nie będzie za mało na taki growbox. Ale spokojnie. Są tutaj ludzie, którzy nakierują Pana na dobrą drogę wystarczy poczekać :)
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
250w to jest wiecej niz potrzebuje tak naprawde.

EDT. Mozna zlozyc za polowe tego dobry zestaw pod namiot 60X60
 
S

Spidqq

Guest
Może byście coś polecili ? zależy mi aby był cichy bo będzie stał w salonie, i ewentualnie czy taka lampa dała by radość? LED Naked Cob 120w Cree X-TE 3000k Phytolite
 
Ostatnia edycja:

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Też myślałem nad tym ledem. Myślę, że pod tym ledem da radę na lajcie :D
 

mercedesevo

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
354
Buchów
1
Ten HPS dobrze wykorzystany na tej powierzchni da super wyniki tylko nie zapomnij o odpowiedniej wentylacji i przeliczeniu kubatury boxa pod nie, skorzystaj z kalkulatorów online.
Z podstawowych rzeczy kup jeszcze: Tester pH w płynie GHE jest bardzo prosty i tani a to jeden z najważniejszych przypobów gorwera. Nawozy podstawowe tj. nawóz na weg i flo oraz p/k, możesz dokupić booster i coś na stymulacje wzrostu korzeni. Na wega może być nawet sam biohumus ale fajnie jak wleci coś jeszcze oraz ziemie uniwersalną (5,5-6,5 pH), perlit i dolomit, albo już gotową mieszankę. To tak dla przypomnienia bo pytasz co na początek. Powodzenia z projektem.

Porównuj ceny i patrz na marki czy nie kupujesz syfu. Nie przepłacaj na byle bajer, kup sprzęt w podstawowych wariantach. Box ma być z mocnego nie prześwitującego materiału, musisz na to szczególnie patrzeć, odbłyśnik z bajerem z nie wiadomo czego raczej nie podziała jak bonus w grze "+100 do plonu" więc kup taki aby pasował do HPS'a (patrz na gniazdo w zestawie) a w zupełności wystarczy. Żarówki też nie kupuj najtańszej ale i nie ma co przepłacać, myślę że jakiś GIB 250W będzie ok.
LED kozacki ale drogi a pisałeś o cenie jak na pierwszy raz, więc polecam wybór HPS 250W ew. duży CFL 200W+
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół