nasiona marihuany

6 x AK-47 AF

  • Autor wątku Usunięty 74082
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 74082

Guest
SIEMA WSZYSTKIM
Jest to moja pierwsza fotorelacja jak i uprawa, proszę więc o wyrozumiałość i porady.
Nasiona: 6x Ak-47 Auto z seedbay.pl
Ziemię przekopałem z dolomitem i azofoską, na weg używam biohumus uniwersalny
Wyszły z ziemi 18 czerwca mają prawie miesiąc życia, rosną coś powoli, pogoda ich nie rozpieszczała.
Zdjęcia:













Byłem dzisiaj na spocie i podsypałem lekko azofoską i podlałem biohumusem.
Robić im LST już?
Pozdro!
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
1 . Nie wal za dużo na wozu
2. Rośliny małe bo ida w korzenie później wystrzela
3 . Ja bym się wstrzymał z lst ja osobiście naginam jak automaty mają około 50cm
Zresztą nie jestem do końca przekonany czy automaty opłaca się naginać.

Dobra rada . Nie piesc krzaków zbyt czule to nie dziecko . Daj im żyć własnym życiem. Automaty lubią się stresować. Powodzenia
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Z tego co wiem to LST robimy po to, aby swiatlo docieralo do nizszych partii i boczne odrosty zamienialy sie w drugie szczyty. Ja bym jeszcze poczekal z tym lst. Powodzenia
 
U

Usunięty 74082

Guest
UP!

Odwiedziłem dzisiaj spota, jednak nie zdecydowałem się żeby robić LST, boje się, że mogę coś zepsuć.
Roślinki ładnie lecą,
Tak to wygląda w 34 dniu:














tu zdjęcie z porównaniem do butelki 1,5l:


Pozdro!
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Nie mało tam światła odrobinę?
 
U

Usunięty 74082

Guest
Nie jest źle, chociaż przyznaje, że mogłoby być o wiele lepiej, mają mniej więcej światło 10-15 i 17-19
 
U

Usunięty 74082

Guest
UP!

Wracam po przerwie na spocie nie było mnie ok. 17 dni, spowodowane było to wyjazdem. Jednak kwiatkom to nie zaszkodziło, wręcz przeciwnie. Bardzo ładnie urosły i zaczęły flo, wydaje mi się, że mniej więcej tydzień temu. Podlałem je dzisiaj plagronem terra bloom, zamierzam jeszcze dokupić pk 13/14. Warto dodać że nasiona są feminizowane bo nigdzie tego nie napisałem.
Zdjęcia nie wyszły najlepiej, pewnie dlatego, że było zbyt jasno, następnym razem zrobię zdjęcia kwiatów bardziej z bliska bo słabo to widać.
Tak rośliny wyglądają w 54 dniu (ok. 1 tyg flo):









Zdjęcia w porównaniu do butli 5l, porady mile widziane.
Pozdro!
 
U

Usunięty 74082

Guest
UP
Ścinka część 1.

Do ścinki poszła jedna roślinka, pleśń ją atakowała, wyciąłem wszystko. Dzisiaj ostatni raz kwiatki podlane plagronem terra bloom + pk 13/14, flush będzie robiony. Na razie pachnie mocno cytrusowo, zobaczymy jak będzie po wysuszeniu, a co do tego, ile powinnienem suszyć? Po czym poznać, że jest gotowe? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Dość nudzenia przejdźmy do zdjęć, dzień 73 (ok. 4 tyg flo):

Ta została ścięta




Tu już się suszy:


Największa:


Tu reszta z bliska:






I wszystkie razem:


Pozdro!
 

QuattroV8

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
93
Buchów
0
No fajnie Ci to wychodzi. Jak na automaty, ladne.
Szkoda ze sie obsrales i LST nie odpaliles...bez kitu. Pyklo by Ci moze 50% wincy :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół