nasiona marihuany

Jakie wybrać ledy?

Wyszukiwarka Forumowa:

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Witam. Panowie i Panie doszło do tego że mam dużo wolnego czasu, postanowiłem zbudować panel Led.
Wiem jest dużo informacji i sposób jak zbudować. Dobór chodzenia wiatraki zasilacz itp samo składanie panelu mam ogarniete. Niestety co do doboru ledow wielki znak zapytania. Teraz pytanie jakie zamówić, interesuje mnie mała ilość ledow na powierzchnię około 0.8m2. Myślę że w 3 ledach się nie zamknę czyli 6? I jakie dokładnie nie ogarniam tych oznaczen nazw itp z góry dzięki o pomoc.
 

G.C

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
59
Buchów
1
Daj więcej danych...
Domyślam się, że masz na myśli coby...
Nie pytaj się czy dać 4 lub 6:pl:, ponieważ masz milion producentów których produkty mogą się różnić drastycznie charakterystyką.
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Patrzyłem za Clu058 lub cob full spectrum 3 x 100w. Bardziej chodzi o zahamowanie wydzielanego ciepła gdzie hps wydziela go dużo więcej niż Led. Co do prądu i opłat w Holandii koszt za kw/h wynosi 0,22e przez 30dni koszt około 26 e przy panelu o mocy 150w więc śmiało chce zrobić 300 w co polecacie 6 x 50 czy 3 x 100w?

---------- Post Zaktualizowany 11:48 ---------- Data pierwszego postu 11:45 ----------

Dorwalem 4 wiatraki Intel radiatorem 12v i 0.20A i czy dadzą radę do 100w Leda
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Patrząc na allegro jedna kosztuje 225 zł to jest optymalna cena? A próbował ktoś takich ledow z wish lub aliexpres?
 

G.C

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
59
Buchów
1
Nie kupuj na aledrogo a tym bardziej na ali bo tam zdzierają kasę po byku. Poczytaj datasheety i napisz do sklepu kingbrite na alibabie, tam mają nawet tanio clu058.
Ps jak ominiesz vat to z wysyłką wyjdzie ci o jedną trzecią taniej niż na aledrogo.(Nie zamawiaj na siebie w razie kłopotów celnikami)

Pozdr G.C
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Ok zaraz patrzę, ominąć VAT czyli z kim się kontaktować bezpośrednio z firmą Kingbrite czy można jakoś z pośrednikiem czyli alibabą?
 

G.C

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
59
Buchów
1
Poszukaj diod clu058 3500k najlepiej binowanych(posprawdzaj w datasheetach sprawność) w ich ofercie i z konta założonego na kolegę wysyłasz zapytanie czy możesz kupić x takich diod.
A propo vatu to prosisz by oznaczyli jako paczkę poniżej chyba 20 czy 15 dol(cały sport polega na tym, że jak dorwą zaniżoną wartość to ,,kolega,, musi dopłacić vat, w necie masz wiele opisanych sytuacji)
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
No ok rozumiem. A jeśli zamówił bym na swoj adres polski gdzie spędzam tylko urlop i jakis wolny czas a tak to mieszkam w Holandii. A staram się żeby ogólnie ilość osób wtajemniczonych była do max 2 czyli na i kobieta moja.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
4 Clu058 przy mocy 300w do boksa 0.8m to prosi sie o problemy kolego I bedziesz je musial bardzo wysoko trzymac.. Na ta powierzcie dal bym 4xclu048 o mocy 200w I bedzie cacy a i mniejsze zuzycie pradu, jesli na tym Ci zalezy.
Zamawiaj smialo z alibaby na siebie przeciez to nic nielegalnego I uzywa ne sa te ledy to innych zastsowan..
Przy takiej ilosci paczka bedzie bardzo plaska, koperta wrecz. Alibaby automatycznie zaniza wartosc na fakturach I nie musisz sie martwi o jakies vaty, uwierz troche juz tego od nich sciagnalem.
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Dokładnie zastosowanie jest duże więc myślę że nie mieszkając w Pl śmiało mogę zamawiać wszystko do domu. Mówisz że Clu048 200w ok musze obczaić. Trochę to wszystko potrwa czas przesyłki a drugie fundusze jak narazie marne. A co do prądu nie wiem bo nie mam wglądu do rachunków ani ich nie płacę. Na ten czas mam pseudo Leda 300w niby i cfl 125w wiatraki itp czasem w zimę grzałka i nigdy nikt o nic się nie czepiał.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Przesylki z alibaby jak wezmiesz dhl albo tnt to jest u ciebie w kilka dni. Bez stresowo Zamawiaj na siebie. Clu048 wyjda cie duzo taniej wiec jesli liczysz sie z kosztami w nie bym celowal, sa tansze od cxb.
Nie no z pradem to luz juz kompletny kolego, wiecej ci bedzie pozeral lepszy pc. Takze czy to bedzie moc 200 czy 500w wogole nie zakrzataj sobie tym glowy.
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Skoro porównujac PC to mam w domu dużo więc porze raczy prądu typu piekarnik (prodzisz) dwa tv czy dwa czajniki elektryczne. Więc myślę o 6 ledach.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Mówisz że Clu048 200w ok musze obczaić. Trochę to wszystko potrwa czas przesyłki a drugie fundusze jak narazie marne.

taki zestaw będzie w stanie oświetlić boksa 90x90 na pełnym luzaku, sam składam części i niebawem zabieram się za montaż.
Za same podzespoły zapłacisz ok. 700,- i jeśli nie masz dwóch lewych rąk złożysz taki panel w pół dnia.
boks 0,81 będzie pożerać ok. 250w, mooże 300w ze wszystkim co jest w środku a Twój 0,36 żre 300 i to samo oświetlenie co jest totalnym bezsensem :)
ale życzę powodzenia :]
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Myślę że lewych rąk nie mam, narzędzia są i warsztat prywatny :) powinienem dać radę. W czwartek fundusze więc ruszam z tematem.
Świeżaczek podzieli byś się jakaś fotka jak to u cb będzie wyglądać?

---------- Post Zaktualizowany 20:33 ---------- Data pierwszego postu 20:28 ----------

Mod: nie wklejamy linkow do portali aukcyjnych

O tych ledach dokładnie mowa? Muszę mieć pewność a zielony z tej strony tematu
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół