nasiona marihuany

Już ścinać czy poczekać? Auto super hash

Wyszukiwarka Forumowa:

Cochise

Member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
8
Buchów
0
Witam moja auto super hash ma już 65 dzień życia od tygodnia nie leje nawozów (ciutke z nimi przesadziłem) tylko samą wodę. Liście już same odpadają, jesień pełną gębą. Topy ładne ale trichomy same mleczne (albo mam tak wujową lupę, że nie widać) a wypadałoby już ściąć. I pytanko czy już ścinać czy czekać jeszcze z tydzień na bursztynowe? Boję się zwlekać żeby mi roślina nie zdechła razem z plonem.



 
L

Lord of Old School

Guest
To zależy jaki high preferujesz,ale scinac juz mozesz jak chcesz

Pzdr
yo!!
 

Cochise

Member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
8
Buchów
0
Poczekałbym jeszcze, żeby się te bursztynowe pojawiły chociaż ze 30%. Ale dygam się że roślina nie pociągnie tyle i mi topy uschną. Na żywo liście bardziej żółte.
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
ja tam nigdy tak wcześnie nie ścinałem. poczekałbym jeszcze na twoim miejscu
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Ten plant jeszcze nie gotowy... wywala białe włoski daj jej 2 tygodnie jeszcze spuchnie. Chyba, że masz już ciśnienie to koś, ale ja bym poczekał.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
i tak ziolo bedzies suszyl, prawda? W tym stadium nawet jesli plant padnie to pamietaj ze ostatnie sily i tak bedzie wkladal w topy bo to dla niego najważniejsze na flo. Wiec jesli chcesz mocniejsze bardziej upie****ające ziółko to poczekaj a jak Cię rece swierzbią to tnij teraz. Ja osobiście czekałbym aż włochy porządnie zbrązowieją a krople żywicy stana się mleczno brązowawe. Bedzie git, zobaczysz :)
 

Cochise

Member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
8
Buchów
0
Dzięki panowie za odpowiedzi, wstrzymam się jeszcze i będę na bieżąco obserwować.
 

Cochise

Member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
8
Buchów
0
Mały uptade roślinka wygląda tak:
normal_IMG_20180720_065548.jpg


Podlewam tylko wodą i martwią mnie te przytopowe listki, które wysychają? Trichomy mleczne ale mam lupe x45 może za słaba i nie widzę mętnych/bursztynowych. Boję się, że mi topy uschną bo pierwsza mini uprawa parę lat temu tak skończyła. Było podobnie dojrzewała czekałem na brązowe trichomy aż w ciągu doby topy padły tylko, że wtedy mogły się upiec bo miałem w boxie ok 30-31 st. a teraz mam max 27.
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Nie karmiłeś jej wystarczajaco. Wyzarla prawie cały azot z siebie i dlatego taka marna. Powinna jeszcze ze 2 tygodnie siedzieć w ziemi bo widac ze chce napuchnąć ale nie ma na czym.
 

Cochise

Member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
8
Buchów
0
Podlałem canna flores zobaczę czy coś da jak nie to zaraz kosa pójdzie. Lepiej teraz niż w ogóle.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół