nasiona marihuany

Nawóz na outdoor - sezony+automaty

Wyszukiwarka Forumowa:

crep

Active member
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
34
Buchów
7
Witam. Pierwsza większa uprawa outdoor, oraz pierwsze sezonówki. Dlatego mam pytanko oraz parę nieścisłości, które wymagają odpowiedzi od osób bardziej obeznanych w temacie hodowli. Zdjęcie poniżej przedstawia mojego skromnego spota z roślinkami. Rosną tam - 4 sezonówki w ziemi, głównie ogrodniczej - kolejno od lewej: passion 1, easy sativa, shaman, easy sativa. 3 automaty w mniejszych doniczkach (8L) bodajże critical i 2x big devil. Ta w wiadrze to przesadzony z innego miejsca sezon - passion 1 (miał mało światła).



Duże sezony mają już ze 2 miesiące odkąd siedzą na spocie, ich wysokość oscyluje między 80cm a 1m - automaty natomiast około miesiąc - półtora, podobnie jak przesadzony sezon. Zastosowane zostało LST gdyż zaczęły wykazywać pierwsze oznaki kwitnienia. Dotychczas podlewane wszystkie tylko wodą z biohumusem.
Tutaj pytania:
- czy zacząć stosować jakieś inne nawozy dla sezonów (naturalne/chemiczne)?
- czy zmienić nawóz dla automatów z racji kwitnienia? Zauważyłem że rośliny są lekko żółtawe/jasnozielone
- czy coś hamuje ich wzrost? nie ukrywam pogoda trochę nie dopisuje, ale ogólnie światła mają na te 5-7 godzin przy czystym niebie.
- stosować jakiś trening dla roślin sezonowych czy już za późno? LST chyba odpada bo jest trochę ciasno na spocie

W kwestii nawozu rozważałem kurzy obornik, bądź gnojówkę dla sezonówek jednak nie mam za bardzo pojęcia na ten temat. Prosiłbym o konstruktywne rady. Peace!
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
widać że mają mało słonka.
Jak już lst to delikatne, nie do samej ziemi bo plecha wjedzie na flo
Odnosnie nawozów możeszz kupic jakis florowit uniwersalny i podlać ostatni raz, potem zapodałbym polifoske8 po małej garśći pod krzak.
Polecam zakupic pk13/14 i robic nim oprysk w zaawansowanym flo
 
L

Lord of Old School

Guest
Veg- bipon tani i dobry
Flo substral burza kwiatów
I pk tez mozna zarzucic

Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół