nasiona marihuany

1,2m2 - 400w HPS, skunk 1#, ultra lemon haze, white monster auto, ak 470, auto ak 2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
Trudno nie próbować im pomagać gdy widzę, że inni mają dużo większe roślinki w tym samym wieku :(


też popełniałem ten błąd. Mierzyłem swoje rośliny które były odzwierciedleniem moich umiejętności z roślinami użytkowników których doświadczenie sięga znacznie dalej. Teraz z perspektywy czasu mogę napisać że jak już jesteś nastawiona na mierzenie/porównywanie sie z kimś to mierz się sama ze sobą


Dobrze widzę, że niektóre z Twoich roślin to sezony, a inne automaty? Dojdą w tym samym czasie? Chciałabym jeszcze wiedzieć jakie dajesz nawozy.


wysłałem Ci wiadomośc prywatną, zerknij jak chcesz przeczytać odpowiedź na te pytania
 

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
Hej

z racji wolnej chwili zdecydowałem się na małego upa tym bardziej że kosa części plantów nastąpi równo za 2 tygodnie. Tą uprawę uznaje za mało inwazyjną, przebiega bez problemowo. Jedna roślina słabo kwitnie ale jednym odosobnionym przypadkiem nie ma sie co przejmować. Zauważyłem że roślina w kokosie nabiera w pewnym momencie jakby więcej energii i każde odgałęzienie jest bardzo podobne (wielkością) na dodatek skupiają się blisko siebie, roślina się tak nie rozciąga.
fotki
dzień 61/kwitnienia 42

White monster auto (tenz korkiem od butelki 5l)









Ultra lemon haze












Mam też drugi boxik, sporo w nim zieleni więc to uwieczniłem;-)
są w nim takie odmiany jak auto ak 2.0, skunk #1 auto, super skunk auto, big devil xl auto (jedna sztuka na próbe)

Dzień 40





 

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
Hej

Minął kolejny tydzień, przyszły tydzień będzie dla wielu roślin ostatnim bowiem zbliża się pora kosy:)

Planty zdają się jeszcze nieco puchnąć, nadal wszystko bez zmian, bez problemów. Jedna rośka ostatecznie dopiero zaczyna coś tam kwitnąć mimo że wszystkie pozostałe już zdecydowanie kończą.. (najwyżej przerzuce go do boxa nr 2 w którym właśnie są rośliny na tym samym stadium rozwoju)

foty

dzień 68/49 dzień kwitnienia

Nie miałem pod ręką butelki po piwie więc improwizowałem półtoralitrową













tu z drugiego boxa

47 dzień

Big devil xl auto



skunk #1



Musiałem powyciągać prawie wszystkie rośliny i poustawiać je na nowo aby dookoła były największe a w środku mniejsze



 

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
Hej

Dziś ściąłem 3 planty, każdy innej odmiany. Przyznaje że zaskoczył mnie efekt końcowy, jednak na ściętych plantach nie było za dużo mlecznych trichomów dlatego ściąłem trzy sztuki poluźniłem przestrzeń w boxie i potrzymam jeszcze z tydzień.

Fotki


dzień 75/56 kwitnienia

White monster auto (254g mokrego po trimie)
















Skunk #1 auto (188g mokrego po trimie)



Ultra lemon haze (121g mokrego po trimie)




za tydzień kosa pozostałych i dalsze wyniki
 

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
Witam w jednym z ostatnich wpisów tej relacji. Rośliny chyba jeszcze troche popuchły co oznacza że dobrze było je potrzymać, jednak nie ścinam ich dzisiaj tylko za 3-4 dni jak już wykiełkują nowe i nie będzie miejsca w boxie (a nowe pechy to auto ak 2.0 od holenderskiego skuna- sprawdzona odmiana)

foty i wyniki:

ultra lemon haze wyszło 21g








skunk 1# wyszło 30g





white monster auto 41g





pare fot z boxa (dzień 82)







zdam też relacje co tam w drugim boxie (dzień 54~)







ze światłem





i bez

 

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
witam

to mój ostatni post w tej relacji. Wszystko wyschło i zostało poważone.

Rekordowy krzak dał aż 49g!

Mimo zapewnień producentów 65 dni to troche za mało żeby to było gotowe. Ja ściąłem je w 89 dniu

Pokonałem także wyznaczony cel. Wynik 420g:)

Zdjęcia (butelka 2l)












wynik nieco powyżej 400g, więc wreszcie 1g/1w ogiągnąłem, ciekawe ile mi da mój led 400w w porównaniu do tego hps. W boxie rosną już nowe, może założe fotorele, zastanowie się gdyż zainteresowanie jest niewielkie.

Piona
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
no no, z 400w zrobić 400g to już naprawdę ładny wynik, powodzenia :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Wkrec 600w to zrobisz więcej , Ja przy 16 doniczkach miałem ponad 500 a doniczki 7L ;) box o 5 cm mniejszy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół