nasiona marihuany

[IN][3xCFL][PCboX]Świeży pasażer Nostromo ak470auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Witajcie
Po ścięciu punk Devila i uzyskania z niego rekordowego 32 mokrego (może z 10 suchego zejdzie :D ) mam okazję przedstawić wam Świeżego pasażera nostromo czyli ak470 od Sensi genetics w wersji automatycznej
mały obcy wygrzewa się pod trzema CFL noname, w 7L donicy balkonowej, ziemia composana do palm z keramzytem na spodzie, jak zacznie się robić niesforny to przyglebuję go w celu przywrócenia pokory.

Dzisiaj można liczyć drugi dzień po tym jak obcy przebił się przez ziemię i pierwszy jak zrzucił pancerz ale jako że jestem wygodnicki, liczmy od dzisiaj tj 10.07 pierwszy dzień WEG !

Weg, dzień 1:







To tyle, siewka musi zostać sama do końca tego tygodnia na podlewaniu przez amatora więc mam nadzieję że jeszcze ją zobaczę żywą :)
do zobaczenia w niedziele :)
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Spokojna twoja rozczochrana, nic się w boksie nie dzieje więc nie uaktualnialem ale oczywiscie relka jak najbardziej aktualna
 
D

DarkMessiah

Guest
Ma sie rozumiec. Napewno sie cos dzieje tylko nie chcesz sie z nami podzielic :freak: to czekam na Upa pozdro
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Kolejny Upek :)

24 weg / 2 FLO
wreszcie dorwałem się do aparatu, wykrzesałem chwilę dla dziewczynek i poprosiłem żeby ciutkę popozowały.
Potwór dwa dni temu wypuścił pierwsze kłaczki także wchodzimy w kolejny etap jej żywota. podlewana średnio co drugi dzień po niecałe pół litra, dostała tylko raz nawóz plagrona bo zbladły jej listki więc uzupełniłem azocik i na razie na tym poprzestaniemy.
fotki obcego :)



 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Nasz Pasażer ostro pruje naprzód nabierając pomału kudłów, rośnie, żre i pokazuje ostro pazurki.
W dalszym ciągu nuda.



 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Lecimy dalej z tematem

72 dzień życia / 50 Flo
Potwór zaczął śmierdzieć na maksa, jest ładnie oblepiony żywicą i od ubiegłej soboty przestał dostawać jedzenie
W najbliższą sobotę, tj. 22.09.18 zamierzam go uśmiercić bo zaczyna już pomału czuć jesień, dzisiaj dostał drugie podlanie samą wodą.
Przez całe życie alien szedł bez żadnego problemu


 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Siemanko

Obcy został ścięty dokładnie 30.09.2018 dając magiczne 32g suchego, miałem ścinać wcześniej ale zaczął wywalać pełno kudłów więc go przetrzymałem odrobinkę.
Palenie bardzo smaczne, przez dwa tygodnie leciał bez nawozu tylko sama woda, nic nie gryzie i bardzo fajnie klepie, na początku jest dobre ***nięcie w czaszkę a później przechodzi w łagodniejszy stan który pozwala się już ze wszystkim ogarnąć. Bardzo fajnie też pachnie

Jeżeli nikt nie widzi przeciwwskazań to proszę o przeniesienie do zakończonych :)
pozdrawiam

 
D

DarkMessiah

Guest
Bardzo ładnie :) ci to poszło. Ja bym przedzielił donice na pół i dał 2 nasionka. Wypełniła ci całego boxa? I jak byś mógł to podaj ile wat i pierzchnie.

Pozdro
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Bardzo ładnie :) ci to poszło. Ja bym przedzielił donice na pół i dał 2 nasionka. Wypełniła ci całego boxa? I jak byś mógł to podaj ile wat i pierzchnie.

Pozdro

powierzchnia to zwykły standardowy komputer, nie mam teraz dostępu po zakończeniu grow do niego żeby wymiary pobrać a przyświecały mu 3 świetlówki CFL 20w 2700k (174mA) o wdziędznej nazwie GTV
ogólnie to nie spodziewałem się takiego wyniku z PCboksa, mniej zdjąłem z tego nieszczęsnego AoF'a REG w swoim najgorszym grow w życiu.

zapomniałem dopisać że nie, nie wypełniła mi całego boksa a nasionko posadziłem w jednym z rogów podłużnej donicy więc następnym razem może i wsadzę dwa nasionka ale nie jestem pewien czy dam radę rozciągnąć obie rośliny tak samo jak w tym przypadku.
Chyba polubię się z tym pc boksem, bardzo fajna alternatywa jak boks pełny albo dno w słoiczku zaczyna być widoczne.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół