nasiona marihuany

auto mazar w 60-tym dniu. Czy czasem nie trafiły sie 2 roslinki męskie?????

Wyszukiwarka Forumowa:

seba2727

Member
Rejestracja
Sty 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
witam jak w temacie. mam 10 krzaków w 60 siątym dniu życia i 3 sztuki o dziwo są duzo bardziej rozwiniete. Wogole na to uwagi wcześniej nie zwracałem bo w końcu to feminki auto. Maja normalnie białe włoski,mleczny pył na sobie i o dziwo zielone kulki które otwierają sie i przemieniają w zółte kwiatki. to meskie krzaki? czy moze jakaś inna odmiana? bo zórnią się kolorem liści{żeńskie jasna zieleń a te ciemna zieleń.}
 
O

OdcieńZieleni

Guest
wrzuć fotki a postaram się Ci pomóc, bez nich ciężko określić stan rzeczy.
 

seba2727

Member
Rejestracja
Sty 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
jak tu się fotki dodaje??? podpowiedz a ja jade szybko zrobić zdjęcia
 
O

OdcieńZieleni

Guest
niedobrze ... niestety ale te 2 krzaki to hermy, czyli pół chłop, pół baba, jedyne co możesz zrobić to obrywać te "kulki" jak to nazwałeś, nic wiecej nie zrobisz, obejrzyj dokładnie roślinę, pozbądź się kulek i obserwuj, skąd masz nasiona i co to za odmiana? szkoda że dopiero teraz zdecydowałeś się napisać, działaj kolego
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zdradź nam z jakiego seedbanku masz pestki? :>
 
O

OdcieńZieleni

Guest
sory, nie zauważyłem, że w wątku podana jest nazwa odmiany, pewnie od Dutch passion ?
 

seba2727

Member
Rejestracja
Sty 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
Bulk Feminized seeds. ogólnie taniutko mieli a to moja pierwsza zabawa. Nawet uwagi nie zwracałem bo w końcu feminki auto,ale wczoraj właśnie te kulki mi się rzuciły w oczy. a da coś wogole obrywanie? bo tych kulek jest sporo i mam wrażenie że w topach też były i sie pootwierały. moga sie otworzyć? reszta nanien niby ładnie kwitnie czyli nie doszło jeszcze do zapylenia? a moze krzaków pozbyć sie czy da się je uratować.
 

seba2727

Member
Rejestracja
Sty 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
jeszcze jedno wazne pytanie. oberwałem te jaja co były na łodygach,ale sa tez te jaja w topach niektóre całe a niektóre otwarte z takimi żółtymi kwiatkami juz, te topy pościnac z rosliny czy zostawic? bo ładne sa a jeszcze około 3 tyg życia mają przed sobą.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Raczej masz pecha i **** a nie palenie będziesz miał, tam zapyliło ci i w topach będziesz miał pestki i rada nie używaj ich bo wyrośnie ci takie samo
 

seba2727

Member
Rejestracja
Sty 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
lipne palenie czyli bedzie słabe jesli pestki sie tam pojawia? czy wogole nie będzie klepało? ale lipa, a taką chęć miałem spróbować w końcu Mazarka....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół