nasiona marihuany

Finał. Arbuzy by Gilbert z łupieżem :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Yo.

Na początek nuta, muza moich nastoletnich czasów.





Dobra, fotorelacja z uprawy arbuzów. Uprawa w skrócie, bo robiłem mało zdjęć i zmieści się w jednym poście. Wysiałem tylko 3 nasiona, na próbę. Może pamiętacie, ale znajdowały się w boxie w moim obecnym growlogu (https://www.forum.haszysz.com/showt...l-Gorilla-1x-Lemon-Shining-Silver-Haze-1x-C99).





Arbuzy znajdowały się w doniczce o dł. 60 cm, nie wiem ile litrowa była. Strasznie się rozrosły i wywaliłem je na balkon, były tam aż do momentu pojawienia się małych owoców.

Arbuz potrzebuję dużo miejsca, 1,5 m odstępu od następnego arbuza, a korzenie wrastają w glebę na około 60 cm. Ja tego nie miałem w doniczce, więc postanowiłem przesadzić je w glebę na dworze.

Dobra zdjęcia jak rósł na dworze.



























Arbuz był uprawiany bez nawozów. Ostatnie dni nic nie puchł, liście żółte z brązowymi plamami, pewnie jakaś choroba je dopadła. Dlatego zerwałem na razie jednego i okazał się dobry. Osobiście sam nie posmakowałem, ale córkom smakował bardzo :D

Dzięki!

P O Z D R O !
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
taka miniaturka jak 12 cm ale co swoje to swoje ^^
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
dokładnie, za bardzo je blokowałem w doniczce, w sumie przez długi czas. i może jakbym nawozów plagrona trochę poświęcił na tą uprawę to mogłoby to inaczej wyglądać.

ale satysfakcja z dojrzałego, soczystego i słodkiego owoca - duuużżżżżaaaaaaa :D

pozdro
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Yo
Wczoraj rozkroiłem drugiego arbuza. Nawet mi się udało go posmakować. Soczysty i słodki z cienką skórką. Fantastico :D







Trzeciego najmniejszego arbuza nie ruszam.

P O Z D R O !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół