nasiona marihuany

biosept active jak stosujecie ?

Wyszukiwarka Forumowa:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
witam, jako że mojego ak47xmaroc opiepszyła plecha w dość dużym stopniu zastanawiam sie nad preparatem organicznym zapobiegawczo. Przeczytałem że jw. srodek może być dobrym rozwiazaniem. Stosowanie co 7-14 dni.
A jak jest to w praktyce z konopiami ?
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Zapobiegawczo mozesz stosowac ale czesciej niz 7-14 dni i po kazdym deszczu. Ale jak juz plecha sie wda to tylko interwencja, chemia typu topsin. Akurat ja nie widze sensu stosowania bioseptu bo mysle ze ten srodek nie podola w pozniejszej fazie kwitniena i w czasie gdy opady deszczu sa dlugotrwale zmyje go natychmiastowo
 

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
w tym roku biosept stosowalem zapobiegawczo i chu*nia wczoraj zauwazylem plesn
kiedys mialem polyversu wp ale to tez nie dalo rady
na nastepny rok szukam czegos innego
 
L

Lord of Old School

Guest
witam, jako że mojego ak47xmaroc opiepszyła plecha w dość dużym stopniu zastanawiam sie nad preparatem organicznym zapobiegawczo. Przeczytałem że jw. srodek może być dobrym rozwiazaniem. Stosowanie co 7-14 dni.
A jak jest to w praktyce z konopiami ?

Zapobiegawczo moze i tak .
Ale najlepszy teldor

Yo
Pzdr!!
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
jeśli to ten wyciąg z grejpfruta to daj se z tym spokój.stosowałem to parę razy i jak dla mnie to lipa.pieniądze wyrzucone w błoto.
jak już to na plechę polecam amistar lub teldor ewentualnie topsin,możesz łączyć je ze sobą lub pryskać na przemian.miedzian moim zdaniem też za dobry nie jest.


pozdrawiam
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Popieram opinie że to badziew i lepiej stosować sprawdzone w ogniu walki preparaty jak Dziku prawi. Na ulotce od bioseptu piszą coś o jego właściwościach podobnych do asahi(że przyspiesza wzrost i takie tam) więc raz sprawdziłem i popryskałem 2 tyg bubblegummery połową zalecanej dawki to je powykrecało jak po lumbago i zastopowało wzrost. Z 10 dni sie zbierały po tym oprysku dlatego nigdy więcej bioseptu.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Popieram opinie że to badziew i lepiej stosować sprawdzone w ogniu walki preparaty jak Dziku prawi. Na ulotce od bioseptu piszą coś o jego właściwościach podobnych do asahi(że przyspiesza wzrost i takie tam) więc raz sprawdziłem i popryskałem 2 tyg bubblegummery połową zalecanej dawki to je powykrecało jak po lumbago i zastopowało wzrost. Z 10 dni sie zbierały po tym oprysku dlatego nigdy więcej bioseptu.

miałem podobnie a myślałem że za duża dawka mimo że dałem wtedy 75-80% zalecanej producenta.istne kur***wo ten biosept.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Dzieki za opinie już miałem sie w niego uzbroić. Szuka czegoś najlepiej organicznego aby nie zepsuć smaku.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Potwierdze co wyżej piszo biosept totalnie sobie nie radzi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół