nasiona marihuany

Bardzo słaby wzrost

Wyszukiwarka Forumowa:

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Byłem tam w końcu niedobory jak cholera niestety zaniedbałem je, oczyściłem z suchych liści i podlałem nawozem na wega daje fotki jak to wygląda:
Trzy szamany:






Deuch poisony:



Najlepsza roślina:


Nothern passiony pół auto kwitną już:



Obstawiam, że shamany pójdą na stratę bo za małe są niestety ;/
A ogólnie proszę o rady co robić żeby wyciągnąć jeszcze z tego coś przyzwoitego.
 
L

Lord of Old School

Guest
Podsyp dolomitem,i zrób oprysk z soli epsom;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Siarczan magnezu?
- mozna to laczyc z topsinem?
- wszystkie rosliny psikac czy kwitnace
- raz na tydzien bedzie git + doglebowo odzywki?
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Mozna dolomitu i azofoski. Strasznie blade są. To dopiero początek flo wiec mozesz sypać mała garść pod krzaka. Chcesz zeby przestały rosnąć? Mozna łączyć, topsin na kwiaty idzie przecież. Poczytaj forum czego ile. Opryski byłyby lepszym rozwiązaniem na deficyty bo szybko działają. Ale podsypac azofoską na zaś i dolomit podsyp tez. Chyba sie juz powtarzam.
 

Gryfin

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2018
Postów
72
Buchów
1
Ja mam tak samo, mój jeden krzak ma już 2 mies a nie sięga do kolan - prawdopodobnie jego nasionko upadło mi na ziemie, moze miec to zwiazek z tym ze nie rosnie ? Dolomit i biohumus zalatwi jakos sprawe i da rade wyrosnąć jej jeszcze?
 

Włuczęga

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
41
Buchów
2
prawdopodobnie jego nasionko upadło mi na ziemie, moze miec to zwiazek z tym ze nie rosnie ?
A Ty na poważnie zadałeś to pytanie czy sobie jaja robisz ? Zastanów się, czy jak ziarno pszenicy albo żyta spadnie na ziemie to nic z niego nie wyrośnie ? Poprzeglądaj sobie fotorelacje użytkowników którzy sadzą duże ilości krzaków. Czasami tak się poprostu zdaży, że nasiono będzie niedo***ane genetycznie i krzak będzie karłem i nic z tym nie zrobisz.
 

kasandra9988

Member
Rejestracja
Mar 9, 2018
Postów
7
Buchów
0
Mam podobny problem. Mam 60 automatów na spocie. 20 auto ThinkDifferent od dutch passion i 40 big mazarow od Oriona. Krzaki od Dutch Passion rosną normalnie. Maja po 80 cm i zaczynaja kwitnąć. Za to krzaki od Oriona są kompletnie skarłowaciałe, nie wiem kompletnie dlaczego, maja po 10 cm i kwitną. Mam spota na bagnach i sądziłem w kopcach. Gdy dotyka się ziemie to jest wilgotna. Jest możliwość ze maja za mokro i dlatego nie rosną ???
Ostatnio podsypalem azofoska i dolomitem, zobaczymy co będzie ???.
 

komciu

Member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
8
Buchów
0
Mam podobny problem. Mam 60 automatów na spocie. 20 auto ThinkDifferent od dutch passion i 40 big mazarow od Oriona. Krzaki od Dutch Passion rosną normalnie. Maja po 80 cm i zaczynaja kwitnąć. Za to krzaki od Oriona są kompletnie skarłowaciałe, nie wiem kompletnie dlaczego, maja po 10 cm i kwitną. Mam spota na bagnach i sądziłem w kopcach. Gdy dotyka się ziemie to jest wilgotna. Jest możliwość ze maja za mokro i dlatego nie rosną ???
Ostatnio podsypalem azofoska i dolomitem, zobaczymy co będzie .

Mordo, mazar od oriona też karzeł. To chyba nie może być nasza wina skoro tyle osób już
narzeka na to
 

kasandra9988

Member
Rejestracja
Mar 9, 2018
Postów
7
Buchów
0
To niech je kur*a nazwa small mazar a nie big mazar, do tego piszą ze z krzaka wychodzi 130-180 g XDDD Chyba ze jakimś cudem 10 cm krzak zamieni się w sekwoje ?
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Hejo witam ponownie, nie chce nowego tematu zakładać. Nother passiony na tą chwilę wyglądają tak:





Mimo, że dosyć niskie topów jest od groma oby do końca przetrwały.
Oglądałem lupą to chyba wszystko już mleczne.
Poszło soczyście topsinu i dałem PK więc myślę, że 2 tygodnie gdzieś będzie do końca co sądzicie?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,556
Odznaki
11
Oglądałem lupą to chyba wszystko już mleczne.

skoro wszystko mleczne to max do tygodnia bym ciachał,nie pryskał...

ale skoro dowaliłeś Topsina to ze 2 tyg. by się przydało zeby go nie palić ..a po kiego te pk? ale to już po fakcie
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
skoro wszystko mleczne to max do tygodnia bym ciachał,nie pryskał...

ale skoro dowaliłeś Topsina to ze 2 tyg. by się przydało zeby go nie palić ..a po kiego te pk? ale to już po fakcie

Dzięki za info pójdę na dniach tam zajrzę to najwyżej przeleje ziemię porządnie.

A przy okazji mam dwa takie northern lights automaciki spuchną one jeszcze czy raczej doglądać już ścinki na dniach? Ostatni raz odżywkę dostały ponad tydzień temu.



 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,556
Odznaki
11
ich puchnięcie się skończyło..to samo co wyżej -badaj lupą kolor
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół