nasiona marihuany

Brązowe suche plamy na liściach u dołu rośliny.

Wyszukiwarka Forumowa:

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Witam,
Mam taki problem na jednej roślinie i nie wiem skąd to się bierze. Pojawiają mi się na listkach z początku małe, blado-zielone plamki, a w kolejnym etapie rozwoju robią się one szersze, blado-brązowe i suche. Na innym liściu, też jest mała brązowa plamka, która może się przerodzić znowu w większą. Rośliny podlewam wodą o PH 6-6,2/3 co jakieś 3 dni, nawóz dałem pierwszy raz dopiero teraz na flo, bo mam ziemie Canna Terra Flores i nie dawałem pierwsze 3-4 tyg nic właściwie. W czym więc leży problem?







Pozdro.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
szczerze to czasem tak mam i nie przejmuje sie tym wcale i jest ok :p
ktory dzien? i jak wyglada cala roslinka?
 

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
szczerze to czasem tak mam i nie przejmuje sie tym wcale i jest ok :p
ktory dzien? i jak wyglada cala roslinka?
28-31 dni gdzieś. Cała roślinka wygląda zdrowo i zielono, teraz ten liść się pozginał i pożółkł trochę już i na innych liściach się robią małe plamki, które przejdą prawdopodobnie w to samo, jeśli tego nie zatrzymam. Sprawdzę PH z tacki, może jest coś nie tak. Przypuszczam, że swoją rolę w tym wszystkim odgrywa też brak pierwiastków, ostatnio podlałem pierwszy raz nawozem na flo i dzisiaj podleję wodą i dopiero za jakiś tydzień od teraz znowu nawozem, bo nie chcę im krzywdy zrobić. Mam nadzieję tylko, że przez tydzień dużo nie zżółkną, bo inne rośliny na dolnych partiach liści też zaczynają pokazywać braki i pasowało by je uzupełnić jak najszybciej, no ale nie mogę dwa razy lać nawozu pod rząd niestety :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Roślinka buduje górę i pobiera co potrzebuje z dołu. Dobrze idzie :joker:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół