nasiona marihuany

Brudasy na spotach!

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
A propos tego śmiecenia - raz zdarzyło mi się zostawić rzeczy na spocie, kiedy musiałem po prostu spie****ać. Ostatnia wizyta w sezonie jest przeznaczona na zabieranie śmieci. Czasem wcześniej po troszku i jest git. Tyle w temacie. Każdy tak powinien robić i z jednej strony nie wymaga to dyskusji a z drugiej wiadomo, że są tacy ludzie i możesz im nagadać... ameba nagle nie dokona przeskoku ewolucyjnego.

Z drugiej mańki - kręcę się w okolicach takich, gdzie X lat temu dojazd był kuniem bądź ciągnikiem nieco swobodniejszy. Wiadomo, ludzie kosili częściej łąki itp. ku**a ile czasem tam jest śmiecia, teraz to nie do pomyślenia, żeby ktoś tam wyrzucił bo na pewno łatwiej mu w lesie, gdzie podjedzie i wypie****i ale teraz... przy żeremiu kineskop, kilka metrów dalej bańka po oleju, puszki po piwie z datą ważności wygasającą przeszło 10 lat temu, tu oponka, tam butelki. Nie cierpię tego.
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Ja staram sie wynosic ze spota na biezaco, bo i tak trzeba to wkoncu posprzatac. Jak nie teraz to na koniec, wiadomo... Czasami zapomne i pozniej zapie****am obladowany jak beduin. Jakis czas temu, kiedy zaczynalem kariere w tej branzy czesto lazilem po lasach i widywalem sterty smieci i nie bede pie****il jaki to ja swiety jestem, dokladalem - CZASAMI - jakas puszke na kupke... Po jakims czasie sie oduczylem, znaczy wlasnie kolega mnie oduczyl :) ... Czyli @chill0oout ma racje, kazdemu da sie w***ac w leb, mimo wieku...
 

Kapitan Hasz

Banned
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
IMO walka z wiatrakami - sprzątałem nie raz nie dwa okolice, ale śmieciarze zawsze będą. Już nawet nie chodzi o outowców ale akcje typu
"Pieter dom remontuje? A pomogę mu ze śmieciami, przeta ten ch*j Kaziuk zaorał mi 20 centymetra z mojej działki" i inne januszostwo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół