nasiona marihuany

Znalezisko przy spocie, przypał?

Wyszukiwarka Forumowa:

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
sory za ścianetekstu ale wpadłem w panikę
Mam jednego spota na terenach podmokłych, spora polana z trzciną w samym środku krzaczorów, do okola wysokie drzewa, trzcina i pokrzywy o wysokości prawie 2m. Z jednej strony spota jest sporo drzew i pełno takich tuneli którymi poruszają się dziki. Dziś z rana będąc na spocie postanowiłem wyjść z tamtąd innym wyjściem przedarłem się przez krzaczory i te tunele dzików, ide ide patrze na prawo a tu coś takiego !!!!!!!!



zawartość




w środku pułapki jest chyba mały dzik oczywiście jego pozostałości sierść i kości, to już jest od dawna rozłożone i nic nie śmierdzi dlatego tego wcześniej nie znalazłem. Po stopniu rozkładu wnioskuje że jest on tam od bardzo dawna, bo gdy w kwietniu znalazłem spota i go przygotowywałem to nie czułem żadnego smrodu a klatka jest 50m od mojego spota.

powiem wam że nie wiem co o tym myśleć, trochę się cykam bo to jest 50m od spota i na bank będzie tam czuć jak wejdą na flo. Z tego miejsca nie widać mojego spota, w sumie z żadnego miejsc go nie widać bo jest obrośnięty do okola przez krzaczory wysokie na 3m a dostać się można tam na czworaka przez tunele dzików. Ale jak ktoś poczuje to na bank zacznie węszyć w okolicy.

Z drugiej strony to musi być tam już bardzo bardzo długo i chyba ktoś o tym zapomniał, sadzać po zwłokach w środku. Ale to trochę dziwne jak by ktoś o tym zapomniał, ta pułapka jest duza i droga i została postawiona na wyjściu z tuneli ewidentnie zeby złapać żywe zwierze tylko dlaczego już tego nie zabrał

Kto mógł to rozstawić myśliwi? kłusownicy? w tych samych krzakach znalazłem też dwie plastikowe łuski chyba ze strzelby? w tych okolicach nie ma myśliwych kilometr dalej jest bardzo duzy las z 10h ale to las prywatny.

co robić, ruszać to? mam się bać? nie chciał bym stracić panienek a mam tam 3 sezony, 6 pafów , 8 automatów
 

songo_kan

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
79
Buchów
0
prawdopodobnie to płapka kłusownika. czegos sie wystraszył i pewnie pozostawil plapke. Nawet jakby wrócił po nią to nie zgłosi tego, ale moze wrócić na żniwa.
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
sądzisz że może wrócić po moje roślinki? jestem tam na spocie raz w tygodniu od kwietnia i nie widziałem żadnej obecności człowieka w tych krzakach. Ale skoro zostawił tak drogi sprzęt (bo taka pułapka o tak dużych rozmiarach i ta była solidnie wykonana możne kosztować około 1000zł) to prędzej czy później wróci. Chyba pozostaje tylko jej nie ruszać i liczyć na szczęście że nie będzie dalej węszył. Gdybym ją zabrał to wk***iony może pszeszukać najbliższą okolice.
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Masakra wszędzie ci kłusownicy co za idioci co do foto pułapki to dobry pomysł będziesz wiedział kto się tam kreci
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
na ten rok to już przekroczyłem budzet i nie starczy na fotopułapke. pojade tam w sobote rano zobacze co sie dzieje, ale raczej nie przyszedł ten kłusownik bo już dawno by wczesniej zabrał tą klatke.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
ku**a zlapac zwierze w klatke i zostawic zeby zdechlo z glodu i pragnienia, to trzeba byc ciezko spie****onym na umysle. Oby ten ch*j co te klatke tam zamontowal zdechl tak samo.
 
K

K2

Guest
ku**a zlapac zwierze w klatke i zostawic zeby zdechlo z glodu i pragnienia, to trzeba byc ciezko spie****onym na umysle. Oby ten ch*j co te klatke tam zamontowal zdechl tak samo.

ten sk***iel najprawdopodobniej nawet nie wie, że złapał :(

jakby nie było spota to można by to zgłosić do leśnego, ale jakie są szanse znaleźć takiego gnoja...

ps. wygląda biedaczek na borsuka
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
szanse sa zerowe nawet jak by fotopułąpke zamontowac, jeśli do tej pory sie nie pojawił to już nie powinien sie pojawić pewnie myśli że już to ktoś znalazł
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
weź tą płapkę, zwłoki zwierzęcia wyjmij i samą klatke ( ZAMKNIĘTĄ ) zanieś gdzieś dalej od twojego spota ale w tej samej okolicy i bardziej na widoku, jak ktoś jednak będzie szukał jej lub INNYCH (sprawdz całą okolicę czy nie ma ich więcej) to zobaczy że nic nie ma ale klatki szkoda więc ją weźmie (lub zastawi znowu i tym razem znajdzie twojego spota więc daj ją na tyle daleko żeby nie musiał iść az tak daleko) możesz zawsze ją wziąść, wyczyścić i sprzedać, zawsze będzie na nawozy :sunny: , najważniejsze żebyś ją wziął stamtąd.

PS. za kase z klatki (jeśli jest dobra, nie znam sie) można kupić fotopłapkę
 
K

K2

Guest
weź tą płapkę, zwłoki zwierzęcia wyjmij i samą klatke ( ZAMKNIĘTĄ ) zanieś gdzieś dalej od twojego spota ale w tej samej okolicy i bardziej na widoku, jak ktoś jednak będzie szukał jej lub INNYCH (sprawdz całą okolicę czy nie ma ich więcej) to zobaczy że nic nie ma ale klatki szkoda więc ją weźmie (lub zastawi znowu i tym razem znajdzie twojego spota więc daj ją na tyle daleko żeby nie musiał iść az tak daleko) możesz zawsze ją wziąść, wyczyścić i sprzedać, zawsze będzie na nawozy :sunny: , najważniejsze żebyś ją wziął stamtąd.

PS. za kase z klatki (jeśli jest dobra, nie znam sie) można kupić fotopłapkę

Ty byś wszystko opie****ił, żeby kolejne zwierze się złapało, jo ? Albo żeby ten znalazł i gdzie indziej założył ? Ja bym to zostawił tam gdzie jest założył swoją fotopułapkę złapał na nią sk***iela, porobił mu fotki i sprawił, że stanie się sławny. Bym stracił na to trochę czasu ale czas i tak płynie.
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Brachu, ja nic do Ciebie nie mam, wiesz o tym, ale tacy właśnie sk***iele łapią dla Ciebie dziki, sarny, bażanty... i jeszcze za to płacisz..
Cóż..


Zapie**** tę klatkę, trzymaj sobie w niej chomiki czy świnki morskie, niech już żadne zwierzę w niej nie zdechnie..
 
K

K2

Guest
Brachu, ja nic do Ciebie nie mam, wiesz o tym, ale tacy właśnie sk***iele łapią dla Ciebie dziki, sarny, bażanty... i jeszcze za to płacisz..
Cóż..


Zapie**** tę klatkę, trzymaj sobie w niej chomiki czy świnki morskie, niech już żadne zwierzę w niej nie zdechnie..

nie hippie, kłusownicy nie łapią dla mnie nic, ja jem kontrolowany odstrzał, tak jak Ty jesz świnie, a jak nie jesz to inni jedzą, i np. ryby - co jest lepsze ? zastrzelony dzik - co zdycha w minutę, czy ryba wyłowiona z morza i wsadzona do zamrażalki co zamarza na śmierć ? - ta ryba jest tak jak ten biedaczek ze zdjęcia, więc nie mów mi że ja w jakikolwiek sposób nakręcam to kur***wo co jest powyżej, bo to mnie obraża.

co do tego co piszesz to empatia jest ważna, ale Ty nie masz zielonego pojęcia co robią dziki i jak się rozmnażają, nie masz bladego pojęcia jak to działą. Srodowisko myśliwych jest bardzo ezoteryczne i ciężko tam się dostać, ale informacji w internecie jest wiele, więc zanim zaczniesz mówić swoje idealistyczne słowa, poczytaj, dowiedz się czegoś na ten temat, a nie wizisz pana z bronią i biednego dzika i jaki ten pan jest niedobry...

i czym się różni to co ja jem od tego co jedzą inni, od krowy od świni ? jakością tylko i sposobem zabicia

co jest lepsze ? hodowanie świni w chlewie z przeznaczeniem na zabicie ? nie dajesz jej nawet szansy ! mnie teraz wk***iłaś.. bym ci dał 1000 argumentów, ale muszę pójść do pracy i się z tego powodu ciesz.
 
Ostatnia edycja:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Nie lubie mysliwych, najlepiej jakby ich nie było i te *****e ambony...
 

Kosiorxxx

Active member
Rejestracja
Sty 18, 2015
Postów
40
Buchów
0
To jest żywołapka, a pewnie to co tam w środku jest to nie dzik, ale jakiś borsuk czy tam bóbr jak na bagnach siedzisz...jakby ktoś chciał coś upolować na pewno nie targał by na przypale klatki do lasu tylko oczka pozakładał. Ten spot co tam działasz znajduje się na terenie lasów czy to jakieś nieużytki/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół