nasiona marihuany

Curring, czas a działanie - dłuższy czas

Wyszukiwarka Forumowa:

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Ema, jeżeli nie było takie tematu to niech zostanie, był to wystarczy się wypowiedzieć :D
Chodzi mi o dłuższy czas pół roku/ rok+ ?
Co dostrzegłeś/aś po tym jak postało trochę?
Jak smak/zapach po zabiegu?
No i co najważniejsze, moc.
Chciałbym poczytać trochę o takim zabiegu od tych co mieli najwięcej cierpliwości pzdr :D
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
Moze i mocy przybywa trochę ale najwiecej w smaku lepsze i wygląd zioła. Zaraz po wysuszeniu nie wyglada i nie pachnie tak jak po curringu. Moje leży juz prawie rok i jest teraz znakomite. 2-3 miesiące curringu robi juz swoje. Jak masz dobre ziarna i nie tniesz przed czasem to palenie często wyglada jak z indoora. Troszeczkę smak gorszy ale nie wiele. Do tej pory jak cos pokazuje komuś to dopytują czy to in czy out a chłopaki z lat 80-tych czyli stara gwardia. Pamietają dobrze jak kiedyś pachniał skun. Mozna zrobic dobry temat teraz na out. Słonka zeby duzo było.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,362
Odznaki
1
Mocy nie przybywa, czasem wręcz ubywa, reszta jak wyżej - smak, zapach i wygląda się poprawia.
 
L

Lord of Old School

Guest
Ema, jeżeli nie było takie tematu to niech zostanie, był to wystarczy się wypowiedzieć :D
Chodzi mi o dłuższy czas pół roku/ rok+ ?
Co dostrzegłeś/aś po tym jak postało trochę?
Jak smak/zapach po zabiegu?
No i co najważniejsze, moc.
Chciałbym poczytać trochę o takim zabiegu od tych co mieli najwięcej cierpliwości pzdr :D

Yo
Troche pogrzebałem na necie:freak:

Nauka: Stara marihuana znana jest, jako silny środek nasenny. Kiedy THC przez dłuższy czas wystawione jest na działanie tlenu to przekształca się w CBN – kannabinoid, który pomaga zrelaksować się i spokojnie usnąć. W badanym przypadku topy były przechowywane w szklanym słoju, dlatego też działanie tlenu było minimalne. Marihuana po 5 latach nadal posiadała wysokie stężenie THC (18,83%). Degradacja THC do CBN była zatem znikoma, jednakże wyższa niż średnia obecność CBN (0,6%) sprawiła, że spożycie tego suszu wywoływało relaksujący efekt już po kilku chwilach.

Zapach: Prawie każdy ekspert powie wam, że zapach marihuany to pierwsza rzecz, która ulegnie degradacji. Jednakże terpeny zaskoczyły badaczy pozytywnie, gdyż były obecne nawet po pięciu latach! Po rozkruszeniu topa wyraźnie czuć znany nam zapach. Kiedy otwarto słoik po raz pierwszy po tylu latach to powietrze miało mocny, nieprzyjemny zapach sfermentowanej materii roślin. Jednakże po kilkunastu minutach przy otwartym wieczku powietrze wymieniło się, a w środku słoika znów zaczął panować klasyczny zapach konopi indyjskich. Po rozkruszeniu kwiatu wydobył się przyjemny cytrusowy zapach. Badania laboratoryjne wykazały, że 0,67% terpenów pozostało nienaruszonych.
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
@chill0oout , Do tej pory jak cos pokazuje komuś to dopytują czy to in czy out a chłopaki z lat 80-tych czyli stara gwardia. Pamietają dobrze jak kiedyś pachniał skun.
- Stara gwardia nie rdzewieje :D
mr. wąsik i De'ath Dzięki za odpowiedź mordy, o taką aktywność właśnie mi chodziło :D
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
im dłuższy curring tym coraz lepszy zapach, po pół rocznym curringu palenie może sie naprawde bardzo zmienić, polecam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół