nasiona marihuany

Zerwanie topa na testa - pytanie elo

Wyszukiwarka Forumowa:

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
Siemka, mój automat już dochodzi jeszcze zostało mu 2 tygodnie a nie jarałem pół roku i dzisiaj taki piękny dzień kobity nie ma więc - czy stanie się coś jak zerwę topa małego nożykiem na testa? czy odbiję się to na plonach lub czy zatrzyma się wzrost dalszy bo jeszcze pare bobów musi podrosnąć z odrostów.

pozdro ziomki
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
rozumiem że chcesz go od razu lub jak najprędzej spalić ?
chu*nia ale do przeżycia bo czym szybciej suszysz materiał tym gorszej będzie jakości.
jak chcesz to zrobić jak najszybciej i jak najlepiej to tego ***anego topa wsadź w czystą skarpetkę i nak***iaj gorącym powietrzem z suszarki do włosów.
byle nie do mikrofali.
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Jednego topa nie zaszkodzi. Jak sobie zapalisz to bardziej docenisz krzaka, wiem to z własnego doświadczenia.
 

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
rozumiem że chcesz go od razu lub jak najprędzej spalić ?
chu*nia ale do przeżycia bo czym szybciej suszysz materiał tym gorszej będzie jakości.
jak chcesz to zrobić jak najszybciej i jak najlepiej to tego ***anego topa wsadź w czystą skarpetkę i nak***iaj gorącym powietrzem z suszarki do włosów.
byle nie do mikrofali.

Głownie mi chodzi czy roślina się nie zestresuje czy to bez znaczenia jakiegoś większego i topy elegancko spuchną i podrosną
Nie no spoko do piekarnika go włożę na 40 czy tam 50 stopni i na spokojnie chciałbym sie lekko zrobić na słoneczku jakość to będzie za 2 miechy. elo
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
Rwij, testuj, niczym się nie przejmuj. Będzie dobrze.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
nic jej nie bedzie, mozesz ciac smialo
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
rozumiem że chcesz go od razu lub jak najprędzej spalić ?
chu*nia ale do przeżycia bo czym szybciej suszysz materiał tym gorszej będzie jakości.
jak chcesz to zrobić jak najszybciej i jak najlepiej to tego ***anego topa wsadź w czystą skarpetkę i nak***iaj gorącym powietrzem z suszarki do włosów.
byle nie do mikrofali.

bardzo dobry i mi znany patent :sunny:
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Sampel dobry :D sam też tak robiłem faktycznie wtedy bardziej docenisz roślinę :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół