nasiona marihuany

Choinkowy out GGS 11x[AK47xGG]3x[ESxGG]2x[GGxHK]

Wyszukiwarka Forumowa:

NadwornaChoinka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
33
Buchów
0
Dosyć późno zaczynam tą relkę, ale no cóż lepiej późno niż wcale ;)
Doświadczenie to IN pod 250W hps i z 5 outów na różnych sprawdzonych miejscówkach, także coś tam expa jest.
Wszystkie wylądowały w ziemi około 27.04 i na początku maja trafiły na spota.
Dołki dla panienek po 50-80 litrów z ziemi sklepowej z azofoską oraz dolomitem, dotychczasowe treningi:
LST + FIM głównych odrostów
Nawozy na weg:
dolomit+asahi sl+stary kochany Biohumus
Nawozy na flo:
Canna terra flores, Canna PK 13/14, acive algeen (oprysk)
Środki ochrony:
previcur, topsin 500
Miło mi was poznać, jeśli macie jakieś uwagi, rady, czy też opinie to śmiało piszcie :D

---------- Post Zaktualizowany 22:54 ---------- Data pierwszego postu 22:40 ----------

Tutaj foty moich maleństw, 4 już z niewiadomych względów kwitną i zostały podlane nawozami na flo, reszta dalej robi masę :D
clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif


---------- Post Zaktualizowany 23:22 ---------- Data pierwszego postu 22:54 ----------

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
o kórwa te z czarnymi plamami w ch*j dyskrecja <lol>
uzupełnij może troche set & settings, przy takiej cenzurze ciężko nam sobie wyobrażać co ogarniasz i w ogole.
 

NadwornaChoinka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
33
Buchów
0
UPDATE!

Rośliny dostały drugi oprysk z Active Algeen, pierwszy 3 tygodnie temu.
Po ostatnich gorących dniach i ulewach mocno wystrzeliły, część gałęzi się połamała i powyginała pod swoim ciężarem. Uschłe pourywałem,
a nadłamane podwiązałem do głównej łodygi taśmą izolacyjną po zrobieniu zdjęć - mega propsy dla użytkownika, który się podzielił tym sposobem :D
Już teraz widzę, że za gęsto są posadzone, bo część największych zaczyna walczyć między sobą o dostęp do światła, spróbuję jakoś zminimalizować ten problem.
Widzę, że niestety fotorelacja nie wzbudziła zainteresowania, częściowo pewnie przez to że tak ch***wo zdjęcia wstawiłem w pierwszym poście, ale cóż i tak zamierzam ją doprowadzić do końca <peace>



Foty z wczoraj:
AK47 x Guerilla Gold GGS rosną jak po***ane:


DSC_0037.JPG

DSC_0036.JPG

DSC_0051.JPG

DSC_0038.JPG

DSC_0039.JPG

DSC_0040.JPG

DSC_0041.JPG

DSC_0042.JPG

DSC_0043.JPG


Sativa Mass od Oriona - jedyna nietrenowana roślina, wysadzona na początku czerwca w miejsce zmarłej tragicznie AK47xGG
ma około 1,7m wysokości

DSC_0044.JPG


a tu kwitnące już około 4tyg EasySativa x GuerillaGold, ile jeszcze tygodni im trzeba tak na oko?

DSC_0030~0.JPG


ESxGG większa:

DSC_0031.JPG


formujące się szczyty

DSC_0032.JPG


kwitnąca Hindu Kush x GG

DSC_0033.JPG


tu na zdjęciu po lewej drugi HKxGG, z tyłu Sativa Mass, z przodu AK47xGG

DSC_0035.JPG














DSC_0027~0.JPG

DSC_0028~0.JPG



Ale żeby nie było tak różowo, paru roślinom pousychały/poobumierały pojedyncze boczne odrosty, które pourywałem. Nie spotałem się dotąd z takim czymś, rośliny nie mają żadnych niedoborów, wiecie może co im dolega?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ładne duże planty juz masz, będzie potrzeba dużo tyczek i oczywiście izolacji :) Pozdro
 

NadwornaChoinka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
33
Buchów
0
Ładne duże planty juz masz, będzie potrzeba dużo tyczek i oczywiście izolacji :) Pozdro

Dzięki :D Już każda ma przynajmniej jedną tyczkę podtrzymującą, a niektóre po dwie. Taśma dzisiaj też poszła w ruch ale niestety się skończyła i przy następnej wizycie czeka mnie z tym jeszcze więcej roboty :sunny:
Pozdro! ^^
 

NadwornaChoinka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
33
Buchów
0
UPDATE!


Upały na maksa, dlatego rośliny dostały podwójną porcję czystej wody bez nawozów po podsypaniu dolomitem dla prawidlowego ph. Każdy kto zainwestował w hydrożel przy przygotowywaniu podłoża (tak jak ja ), może teraz świętować bo nie trzeba biegać na spota z wodą co 5 dni.
Przeniesienie na spota ponad 60 litrów wody w tak po***anej temperaturze jest masakrą, ale mam nadzieję że mi się odwdzięczą za to sytym plonem :harvest:
Dodatkowo największe AK47xGG, które właśnie zaczynają kwitnąć dostały oprysk z previcur'a na pleśń plus oprysk ze stymulatora Algeen.
Najmniejsze, które są już w zaawansowanym flo, dostały jedynie oprysk na pleśń z previcur'a.



AK47xGG po ciężkich treningach mają 1,5-1,8m


DSC_0043~0.JPG

DSC_0026~0.JPG


DSC_0027~1.JPG
DSC_0028~1.JPG
DSC_0039~0.JPG

DSC_0042~1.JPG
DSC_0044~0.JPG


DSC_0046~0.JPG

DSC_0047~1.JPG

DSC_0048.JPG
DSC_0056.JPG







A tak prezentują się łodygi moich maleństw









DSC_0059.JPG

DSC_0060.JPG

DSC_0061.JPG









A tu foty kwitnących półauto, topy nabierają masy powoli. Jedna lekko przypalona, mimo że wszystkie dostają tyle samo papu. Podlałem ją nieco większą ilością wody niż inne.






DSC_0030~1.JPG


DSC_0031~0.JPG

DSC_0032~0.JPG


DSC_0033~0.JPG


DSC_0034.JPG

DSC_0036~0.JPG

DSC_0035~0.JPG











To by było na tyle, jeśli macie jakieś uwagi, także te krytyczne to walcie śmiało ;)

Piona!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Fajne krzaczki, gęste, zdrowe :)
 

NadwornaChoinka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
33
Buchów
0
Dzięki kolego :D

Zapomniałem wcześniej napisać, krzaki zostały też podsypane nawozem Bioponu w granulacie do borówek NPK 5,5 - 8,5 - 11,5 z casto za 25zł. Nie samymi markowymi nawozami człowiek żyje ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

NadwornaChoinka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
33
Buchów
0
UPDATE


Wszystko idzie do przodu, AKxGG kwitną od paru tygodni, HKxGG oraz ESxGG za max 2tyg kosa, niedawno zaczęła także kwitnąć Sativa Mass od Oriona. Choć wysadzona miesiąc później
od pozostałych, początkiem czerwca to wyrósł z niej ponad 3 metrowy krzak. Ciekawy jestem czy dojdzie, bo potencjał ma duży.
Trenowane AK47xGG zostały ostatnio ogołocone z popcornu, mało obiecujących odrostów oraz liści do wysokości 50-70cm, między innymi po to żeby zwiększyć przewiew bo jest dość ciasno. Dostały oprysk ze stymulatorów algeen oraz asahi, aby je odstresować nieco po tym zabiegu i zmotywować do puchnięcia :D

Na jednej ESxGG znalazłem sporo ognisk pleśni, postarałem się usunąć większość. Jak chociaż połowa topów z tego krzaka nie pójdzie do kosza to będzie dobrze.
Wszystkie dostały także oprysk z mieszanki previcuru i topsinu, a do gleby nawozy w zależności od potrzeb.

Cel to średnia ponad 100g/krzak, krzaków jest 16.



Dobra starczy pie****enia, czas na foty:



AK47xGG - ciężko ująć poszczególne krzaki, dlatego zdjęcia zbiorowe

IMG_DSC_045.jpg

IMG_DSC_047.jpg
DSC_0041~0.JPG



IMG_DSC_046.jpg

DSC_0037~0.JPG


DSC_0031~1.JPG


rosnący przykładowy top AKxGG

DSC_0036~1.JPG



lekko ponad 3 metrowa Sativa Mass, mam nadzieję że dojdzie
przywiązałem ją do tyczki, żeby jej wiatr nie połamał bo trochę się chybocze wariatka ^^

IMG_DSC_048.jpg



ESxGG x2 - pierwsza sporo ognisk pleśni, druga praktycznie wcale

DSC_0026~1.JPG

DSC_0027~2.JPG




HinduKushxGG x2

DSC_0028~2.JPG

DSC_0029~0.JPG




Foty łodyg po fryzjerze

IMG_DSC_043.jpg

IMG_DSC_044.jpg


Piona
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
fajneee to
tylko bys dał jakieś ustrojstwo do porownania , butelki mile widziane
 

NadwornaChoinka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
33
Buchów
0
Duże potrenowane mają 1,8-2 metry, te 4 najmniejsze w zaawansowanym flo mniej niż 80cm, a Sativa Mass ponad 3metry. Ale nie ma sprawy, butelki 5 litrowe mogę postawić przy krzakach do zdjęć następnym razem :D
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemanko, ładne krzaki ale buchy mi się skończyli :) taki niuansik "techniczny" - odmiany, które posiadasz to nie ak47xgg tylko Guerilla Gold X AK47. Czyli to pierwsze zapylone automatycznym ak. Jeśli się nie mylę to też guerilla gold x hindu kush a nie na odwrót.
Życzę jak najwyższej tej średniej bo 100 to chyba pesymistyczna wersja ale zawsze lepiej miło się rozczarować hehe

Co do plechy - trafiają się podatne i mniej, czasem walka przynosi efekt a innym razem po prostu takiego krzaka trzeba ciąć możliwie szybko i ewentualnie przerobić na haszyk np.

Powodzenia!
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Ta ostatnia fota z tym porożem roz***ała mi system, mega props krzaki do***ane okrutnie nic tylko pozazdrościć takich monsterków :harvest:
Oby bezpiecznie do samego końca!
 

NadwornaChoinka

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
33
Buchów
0
Właśnie to sprawdziłem i rzeczywiście masz rację - pomyliłem się z nazwami odmian, wszystkie krzyżówki to Guerilla Gold x coś. A ze średnią, to taki sobie cel postawiłem, myślę że realny. Jeśli wyjdzie więcej to nic tylko świętować ;)
No ten krzak co pleśnieje, będzie pod baczną obserwacją, żeby nie pozarażał innych. Jeżeli pleśń zacznie mocniej go zjadać to nie będę ryzykował i pójdzie na parę kg masła i ciastka :D

Dzięki i też powodzenia ^^
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Mam pytanie te odrosty co są na dole tu obcinać żeby nie traciła mocy bo i tak tam nie dochodzi słońce
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół