nasiona marihuany

OP Z-strain

Wyszukiwarka Forumowa:

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Witam chętnie podzielę się printami P.C. Z-strain z userami którzy posiadają sprzęt do hodowli grzybków, i oczywiście doświadczenie, wymagam również zdjęć dojrzałych grzybów przynajmniej w temacie
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?91359-Uprawy-grzybów-psylocybinowych
w przeciągu 2 miesięcy od odebrania printa (czyli start najszybciej jak się da), zastrzegam sobie prawo do wyboru osób do których wyślę printa oraz możliwości zakończenia open printa bez wyłonienia szczęśliwców
edit: a i fotki sprzętu do produkcji poproszę ;)

Standardowo wysyłka pocztą polską na bezpieczne adres :)
Ilość printów do rozdania zmienna, w zależności od zainteresowania i zainteresowanych ^^
IMAG0138.jpg


Zaznaczam! Uprawa grzybów psylocybinowych w Polsce jest zakazana i surowo karana.
Więc proszę o przeprowadzenie fotorelacji w kraju, gdzie wolno je uprawiać.
 
Ostatnia edycja:

SosnaPlant

Member
Rejestracja
Mar 4, 2018
Postów
17
Buchów
0
Jestem zainteresowany, relacje na pewno dostaniesz jak nie na pv to w oddzielnym temacie (podam link). Pozdrawiam
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Też chętnie wezmę aktualnie sprzęt w uzyciu.
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
dobra więc, [MENTION=87781]SosnaPlant[/MENTION] i [MENTION=69363]KiedysSieOgarne[/MENTION] dajcie na pw bezpieczne adresy i wysyłam <peace>
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Kilka osób pisało PW więc posłałem printy, KiedysSieOgarne też odebrał printa a sosna plan nie przysłał adresu także kończę to rozdania :)
prosze o przeniesienie do archiwum ;p bo sam nie mogę tego zrobić...
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=69363]KiedysSieOgarne[/MENTION] dostałeś odcisk?
 
Ostatnia edycja:

Adventauer

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2018
Postów
37
Buchów
1
Witajcie, dzisiaj dostałem liscik, a więc wszystko jest w należytym porządku. Spodziewajcie się fotorelacji, jak tylko wyjadę z kraju bo uprawa jest zakazana :D
Jeszcze raz wielkie dzięki, jak pleśń nie zeżre moich krzaczków na out to się odwdzięczę, jeżeli zechcesz. Może przeprowadzę OS, ale niczego nie obiecuję!
Z fartem ludzie.. z fartem!:jaraczz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół