nasiona marihuany

Namiot - kończy się miejsce. Będzie coś z tego? Sezon.

Wyszukiwarka Forumowa:

WesolyWiesiek

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2012
Postów
175
Buchów
0
Siemanko po bardzo dlugiej przerwie postanowilem sobie posadzic jedna sztuke noname :)
Akurat w tym roku mialem mozliwosc posadzenia w namiocie start ok 5 maja wiec ma dwa miesiace. Przez ten czas stresowalem ja dosc mocno liczac na to ze zahamuje troche wzrost ale wyszlo jak na foto :)
Aktualnie pokazala płec wiec wiem ze zostanie do konca tylko pytanie co z nia zrobic ? mam tam jeszcze papryke i pomidory wiec naciaganie do dolu troche nie wchodzi w gre jak na ta chwile.
Jak uwazacie popali szczyty jak bedzie tak blisko folii ? Wysokosc namiotu to ok 1.80 metra.



 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siema. Supercopping powinien załatwić sprawę. Bardzo ładny plant btw.
 
K

K2

Guest
Ale piekna konopia, nic tam nie łam, porozkładaj po folii, naginaj nic ci sie nie kończy, masz kupe miejsca !!! Trenuj na bok

ps. papryka i pomidory w tym przypadku muszą zejść na drugi plan, kupisz se w warzywniaku, nie świruj

pozdrawiam
 

WesolyWiesiek

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2012
Postów
175
Buchów
0
Dzieki za odp :) Caly weg szedl na gowienku owczym i drobiowym plus wywar z pokrzywy :)

Zaraz sie za to wezme moze nic nie zniszcze :D

Dzieki wielkie odezwe sie tu jeszcze pochwalic sie jak wyszlo :D

Zapomnialem dodac ze wszystki koncowki szczytow zostaly usuniete :) liczylem ze rozrosnie sie barzdiej na boki ale plan chyba nie wypalil :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Spoko, Przesusz trochę planta zanim zaczniesz łamać bo inaczej łodyga ma tendencje do pekania jak jest nabrzmiała wodą ;) Nie spie**** ładnego krzaka ;) pozdro
 
K

K2

Guest
Dzieki za odp :) Caly weg szedl na gowienku owczym i drobiowym plus wywar z pokrzywy :)

Zaraz sie za to wezme moze nic nie zniszcze :D

Dzieki wielkie odezwe sie tu jeszcze pochwalic sie jak wyszlo :D

Zapomnialem dodac ze wszystki koncowki szczytow zostaly usuniete :) liczylem ze rozrosnie sie barzdiej na boki ale plan chyba nie wypalil :)

ładnie ją wytrenuj, naginaj do ziemi, nie łam, masz tam kupę miejsca, później jak już zacznie kwitnąć i nabierać masy może będziesz musiał ją podwiązywać - robi się to dokładnie tak samo jak się podwiązuje pomidorki :) b. piękna masz tą konopię. Ładnie ją ponaginaj do ziemii, nie musisz tutaj łamać - to dodatkowy stres i łamiesz roślinę w ostateczności, jak juz naprawde nie ma innego wyjścia, a przecież ty tam masz całą folię tylko dla niej :)

pozdrawiam i wrzuć jakieś fotki później :)
 
K

K2

Guest
Niech łamie, SC jest w pełni bezpieczne. Ja używam i sobie chwalę.

Nigdzie nie powiedziałem, że jest niebezpieczne ale po co łamać i stresować roślinę jak jest tyle miejsca. Szkoda gadać na ten temat . Zrób ziomuś jak uważasz. Pozdrawiam
 

WesolyWiesiek

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2012
Postów
175
Buchów
0
Siemanko :)
Wracam po nie udolnym SC :) czesc polamalem czesc co sie dale nagiąłem. Nie chcialem lamac ale bardzo dlugie lodygi zaczely sie rozszczepiac (o ile dobrze napisalem) wiec postanowilem wiekswzosc zrobic SC a czesc potrenowac jak sie dalo :) Efekt no cos miejsce jest ale co bedzie z plantem... To sie okaze ;p

 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
wyliże się. Jest w miare ok choc naprawdę połamałeś :D
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Tylko pilnuj żeby liście nigdzie folii nie dotykaly bo. Jak się skrapla woda na folii to będziesz miał od tego dotykania ta szara pleśń chędożona.
Jak się gałęzie rozszczepiaja to klej je taśma szeroką przezroczysta do głównej łodygi ja tak robie
Z fartem:harvest:
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
to ześ połamał fest, popryskaj to asahi bo aż krzyczy z bólu :sunny: i więcej nie łam tylko naginaj, powodzenia :yeahh:
 

WesolyWiesiek

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2012
Postów
175
Buchów
0
Siemanko dzisiaj jest 8 dzien po SC :)
Plant sie podniosl ladnie moim zdaniem i z tego co mi sie wydaje to az tak go nie zahamowalo chociaz nie pamietam jak sezon powinien wygladac w tej fazie rozwoju po :) 24 kwietnia kielek wyszedl z pestki ;p



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół