nasiona marihuany

Diagnoza- dziwny przypadek

Wyszukiwarka Forumowa:

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Siemaneczko

Mam 2 planty. Inne odmiany.
Dołki kopane w ziemi gliniastej około 7-8l. Wypełnione ziemią uniwersalną. Podlewane nawozami BioBizz fishmix do tej pory. W okół znajdują się inne rośliny i bodajże kolczaste ciernie pare cm od.
Jeden krzak wyraźnie choruje, wzrost jest trochę mniej spowolniony, a może taka odmiana (z 75cm ma) White widow af od pyramid, obok rosnie potezny super skunk af od sensi z 110 cm ma.
I WW choruje, ma żółte liście i ma na nich kropki i delikatnie zdegenerowane kropki na plamki delikatniusie.

Są dwie opcje.

Albo problem z przędziorkiem, którego nie widziałem żeby był.

Opcja 2
Problem z PH, tylko skąd skoro drugi plant pięknie leci jak rybka.

Ewentualnie jakiś niedobór bo jestem tam rzadko. Pozatym oberwałem suche brązowe liście na dolnej części i podlałem top maxem z biobloomem.
Liście WW są wyrażnie jaskrawe zółte z licznymi kropkami w kolorze takim białawym.
Na tą chwilę nie mam możliwości zmierzenia PH.
 

QuattroV8

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
93
Buchów
0
Siemasz rolniku. Jezeli nie zauwazyles przedziorka, to przyczyna moze byc przenawozenie(nadmiar Azotu), osiadajace rozne owady ew.w ostatecznosci na listkach poranna rose przyskwarzylo wczesnie wzeszle slonko. Jestem swierzak co do siania ale wierze ze w duzej mierze mam racje typujac objawy, jednoczesnie pomagajac Ci :) pozdro i z fartem!
 

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Zrobiłem oprysk na owady k***iady, organika raczej ciężko przedawkować lecz może masz racje bo sypalem tez azofoski, jedno się kłoci z drugim ale to przez zwierzynę która mi zepsuła organiczny ogródek i nie mam co zrobić z biobizz. Cóż pH może zmienił ten biobizz ch*j Wie

---------- Post Zaktualizowany 16:22 ---------- Data pierwszego postu 14:33 ----------

A oberwane brązowe liście przyciągają pleśń?
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Białe kropki ? Też mam to roztocza albo mączlik wczoraj zrobiłem oprysk z karate może da radę dam znać
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół