nasiona marihuany

Czy gra warta świeczki ?

Wyszukiwarka Forumowa:

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
Siema

Pisze tutaj z zapytanie czy warto tracic czas na 65 dniowa parapetowe ktora wsadzilem do boxa i nie wiadomo czy bedzie z niej pozytek. Teraz stoi w boxie 5 dni i sie zastanawiam czy wogole ma sens tracic prad na cos co bedzie mialo znikome efekty, a moze zaczac nowa uprawe od poczatku w boxie jak sie nalezy. Ogolnie roslina bardzo fajnie pachnie topki sie kleja nie mam niestety mozliwosci sprawdzenia trichomow przez jakis czas i nie pytajcie czemu nie mam i koniec. Czy zwiekszy sie objetosc topow jest to roslina freedy best auto albo passion#1 auto nie wiem znajomy mi dal 2 nasionka jedno wykielkowalo a podpisane nie byly. Pomozcie moze ktos bedzie wiedzial za ile to sciac zeby cos tam kleplo ;p




---------- Post Zaktualizowany 21:42 ---------- Data pierwszego postu 17:47 ----------

jednak jutro bede wiedzial jaki kolor maja trichomy mam nadzieje ze mikro x40 i pokaze

---------- Post Zaktualizowany 22:01 ---------- Data pierwszego postu 21:42 ----------

niech ktos poradzi czeka na mnie 21 pestek do zasiania z fotorelacja oczywiscie nie bede naraza wszystkiego robil bo nie ma gdzie :D .
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ziom, moim zdaniem warto pociągnąć do końca. Zawsze parę g swojego palenia będziesz miał a już kwitnie. Wsadź do boxa, poczekaj,zetnij i sadź nowe. Takie moje zdanie, z fartem!
 

music12

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2018
Postów
70
Buchów
0
ok dzieki za odpowiedz myslalem ze te forum jest wymarle patrzac na date dodania postow :D no to tak zrobie niestety mikro mi przyjdzie dopiero w srode ale pewnie do tego czasu jeszcze nie bedzie gotowa ^^

Jeszcze jedno dzisiaj i tak zaczynam juz fotorelacje z techniki 12/12 od pestki wiec nie bedzie ona przeszkadzala jak bedzie w boxie bo tez ma ustawione teraz 12/12 no i zapraszam do komentowania realacji
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół