nasiona marihuany

Fotopułapka- bezpieczny montaż i zdjęcia na email

Wyszukiwarka Forumowa:

hermetycznykrag

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2014
Postów
51
Buchów
1
Witam, planuje zakup pierwszej fotopułapki.
Chciałbym żeby ktoś doświadczony podzielił się wiedzą czy jest możliwe w bezpieczny sposób otrzymywanie zdjęć ze spota na email ? Jak założyć taki email, jak kupić kartę do fotopułapki i ją doładowywać itd. żeby fotopułapka pomogła nam, a nie wepchnęła na minę.
 

roman84

Member
Rejestracja
Lut 16, 2018
Postów
8
Buchów
0
Podstawa to pracujesz na niej w rękawiczkach, jeżeli masz spota daleko od miasta i ilość nadajników w pobliżu jest mała to na pewno się więcej nadenerwujesz niż przyniesie Ci pożytku bo niestety ale jeżeli jest słaby zasięg to zdjęcia albo nie będa przychodzić albo będą przychodzić z opóźnieniem lub jakieś z błedami np pół zdjęcia itp będziesz ja ustawił w różnych miejscach na pewn to będze czasochlonne, także zawsze będąc na spocie przydałoby się przeleciec na monitorku co tam sie napstrykło. Jeżeli zasięg jest ok to na peno się przyda, sam miałem przypadek, że rolas wbił się prawdopodobnie pies go tam zapowadził, przyszła fota kolo 19 a po zmorku już z kolesiem wykopywaliśmy 200szt i zawoziliśmy na spota zastępczego, całe szczęście były to sadzonki. Na dzień dzisiejszy najwiekszy problem to karta, musiałbyś znależć jakiegoś menela który ma dowód ale takiego który Cię nie zna i poprosić go żeby Ci kupił kartę(2szt, fotopułapka i telefon) dasz mu 10-20zl i będzie w niebo wzięty. Telefon nie musi być nowy ale też nie może mieć nic wspólnego z Toba czy Twoimi znajomymi tzn nie używany przez karty które były zarejestrowane na Ciebie czy znajomych, zakup też nie może być powiazany z wami trzeba troche pokombinować. Do fotopułapki wrzucasz karte z wykupinym pakietem mms. Email zakladasz już na nowej karcie na telefonie, którego używasz tylko do fotopułapki. Ustawiaj ja na kompie nie w swoim domu bo to tez moze zostawic jakies slady a tego nie chcemy ;) Pamietaj, że kamerke trzeba zamontować w miejscu które nie będzie widoczne od razu przez policję czy przypadkową osobę a już tym bardziej jak massz miejscówke na terenach leśnych gdzie jest wycinka, jest leśniczy czy inni pracownicy oni są już wyczuleni, miałem przypadek całkiem szczęśliwy w sumie bo przyszła mi fota, że kamerka sie obsunęła, myślałem że byla źle zaczepiona a okazało się zdejmowali ją wtedy i zabrali palete z duzą ilością sadzonek- szczęście w nieszczęściu...ale to był początek sezonu a skończył się całkiem przyjemnie ;) co do doładowania wykup pakiet odnawialny i przed końcem 30dni doładuj przez telefon ten którego używasz tylko do fotopułapki numer, który siedzi w kamerce i tyle -zapisz sobie go na tym telefonie, plastik z tym numerem możesz schować gdzies w bezpiecznym miejscu na wszelki wypadek, byle nie w domu. Suma sumarum kamerka mms jest dobra jeżeli masz dobry zasięg, jeżeli nie przyniesie Ci dodatkowych niepotrzebnych nerwów. Jeżeli o czymś zapomniałem to pytaj, opisałem moje doswiadczenie z kamerkami.
 

roman84

Member
Rejestracja
Lut 16, 2018
Postów
8
Buchów
0
Zapomniałem dodać, jeżeli ktoś znajdzie spota przyjdzie Ci mms z jakimiś typkami (policja sie wycfaniła i przyjmują teraz do narkotykowej młodych łbów coraz ciężej ich rozróżnić, kiedyś mieli "policja" wyryte na twarzach) znajdą kamerkę przestaną przychodzić mmsy i postanowisz, że rezygnujesz z tego na rzecz bezpieczeństwa kartę łamiesz i np spuszczasz w kiblu a telefon najlepiej rozwalić na milion części i wywalić gdzieś do jeziora, rzeki czy na jakimś wypiździewie. Pamietaj dla policji kamerka, którą znajdą to jedyny punkt zaczepienia bez telefonu nikomu nie postawią zarzutów, jeżeli oczywiście nie zostawisz swoich śladów na spocie. Przy testowaniu, pamiętaj żeby nie strzelić sobie foty. Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół