nasiona marihuany

[0,17m2 LED 6x10w + Led DIY 40W] Homemade box 1reg + 2x auto

Wyszukiwarka Forumowa:

kociulinek

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Witam Państwa. Po krótce:
To mój pierwszy grow, box zrobiony z drewna, obłożony jakimiś białymi panelami, i wyłożony w środku folią.

-Światło: 6x10W LED osram & phillips żyrandolowe + 40W panelik DIY

-Wentylacja: wlot: sunon80mm
wylot: 2xsilentium 120mm
mieszak: 1x sunon80mm + 2 jakieśtam z kompjuterów, w sumie 3
chłodzący panel i ledy: sunon60?mm

-Filtr: samoróba z węgla aktywnego w wiadrze po farbie, umieszczony na zewnątrz na kolanie z szarej rury(skuteczność 100%)

-Medium: Kronen uniwersalna+kokos jakieś 40% i perlit
-Doniczki: ok 6L balkonowe 40cm
-Nawozy: weg:biohummus + trochę azofoski w glebie flo: burza kwiatów, dodatkowo: asahi sl

-Pestki: 1xreg z palonka 1x bluberry auto 1xAH auto

Dni liczymy dla rega bo on jest tu najwiekszy, automaty są 22dni młodsze wpadły na dostawkę

dzień życia: 46 flo: 6dzień

pajechali:







Pozdrawiam:freak:
:freak::freak::freak::freak::freak:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Bardzo fajny projekt. Powodzenia! <peace>
 

kociulinek

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Dzięki, staram się :) podniosłem lampy na max żeby się trochę wyciągneły na flo, rosproszenie światła tez jest lepsze, chę wykorzystać wysokość boxa na max:smokee:
 

kociulinek

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
dziewczyny są już 4,5cm od lampy(lampa na max w górze) a to 16 dzien flo, co myślicie kupować boxa ? czy to upychać ? szkoda mi łamać bo takie ładne są.
foty wrzucę jakoś, teraz nie mam jak bo przychodzę po 20 to mają już noc
 

kociulinek

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
dziewczyny mają nowy domek, i teraz pytanie: czy jest sens teraz przesadzać(22dni flo) do większej doniczki ? czy zostawić tak jak jest ? te maja jakieś 6-7l
i czy można spryskać asahi ? bo rozciągnąłem gnaty troszkę czy dać se z tym spokój ?
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
Ja bym nie przesadzał. W tym okresie życia roślina już nie rozwija zbytnio korzeni. Może ktoś się jeszcze wypowie...
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Ja bym zostawił już tak jak jest, a na następny grow ogarnął większe doniczki. Ładnie idzie to po co kombinować... :D
 

kociulinek

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Ok, to teraz inne pytanie :freak: co dolega temu krasnalowi AH?
temperatura w dzien 27-28st w nocy ze 20, ostatnie dwa podlania wodą, wcześniej na zmianę woda i taki koktajl: szczypta burzy kwiatów, jakies 0,5-0,8g na 1L, do tego dolomitu troszkę i troszkę biohummusa z chłopem. Wszystkie dziewczyny se chwalą, tylko ta ku**a mała marudzi. Górne liście, i to jakby wybiórczo wykręcają się do góry i są takie słabe jakieś, wrażliwe na złamanie co widać na focie. do tego błyszczą, a cała roślina jest jasnozielona raczej a te liscie bardziej, mało azotu to bym nie obstawial bo popatrzcie na sąsiadkę z donicy. hmmm
foty:





i pełny plan, jak widac inne nie wykazują takich cudów
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Taki rulon najczęściej oznacza, że mają za ciepło lub za sucho; spalone końcówki i do tego ciemnozielone liście, soczyste liście oznaczają przenawożenie - lej jeszcze ze dwa razy wodę, a potem delikatnie z nawozem na kwitnienie, ostatnie dwa tygodnie też sama woda.
 

kociulinek

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
to mogło by być za sucho może, nie mam higrometru, ciepło im raczej nie jest, tym bardziej teraz w nowym przewiewnym mieszkanku, a te liście właśnie sa jaśniejsze niż te u sąsiadki z donicy BB i niż u rega. dzięks.

update: wyczaiłem plamki na drugiej roślinie i ta mała też pokazała, na razie ledwo widać, ale są regularne wzdłuż liścia, wychodziłoby że niedobór boru, symptomy ze zgrubieniem i łamliwością liści się zgadzają, z wyglądu też
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół