nasiona marihuany

Co to mogło być?

Wyszukiwarka Forumowa:

supersuper

New member
Rejestracja
Lip 1, 2018
Postów
4
Buchów
0
Mam mj zawsze od tej samej osoby. Wszystko zawsze było ok ale raz spalilem polowe i przygasilem. Po 2-3 tygodniach odpaliłem tego samego jointa znowu. Wziąłem 3 buchy i nic mi nie było, po kilku minutach zaczęło mi serce szybko bić jakbym miał zawał, czułem szybka prace żołądka o ile można to tak nazwać. Dostałem napadu paniki. Cały brzuch mnie bolał. Położyłem się i zacząłem słyszeć jakby krew mi się w mózgu przelewała. Miałem mroczki przed oczami. Wszystko działo się 2miesiace temu. Od tego czasu lekarz przepisał mi tabletki na wrzody żołądka/zapalenie żołądka. Typ od którego miałem palenie mówi ze to dlatego ze odpaliłem drugi raz tego samego skręta po upływie dłuższego czasu (fakt ze za pierwszym odpaleniem było wszystko ok). Myślicie ze to wszystko tylko przez ponowne odpalenie czy chemiczne substancje które nasiliły się znacznie po drugim odpaleniu? Dodam jeszcze ze w srodku była mała łodyżka która już była do połowy spalona i spróchniala
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Mi się wydaje, że po spaleniu tego dżojnta za drugim razem umarłeś i po chwili odżyłeś. Tak się zdarza czasami :D
 
L

Lord of Old School

Guest
Polecam zrobic ci detox :freak:
objawy nwm moze początkowa nerwica?

Yo
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
w mitologii jamajskiej jest taki potorek, trol skunkowy. podobno dosypuje chemie do topów gdy palacz nie patrzy bo to wysłannik babilonu jest. potem właśnie takie krzywe akcje odchodzą, sprawdź czy nie zostawił żadnych śladów
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
a ja myślę że to ta połowa w której skończył się majeranek a zaczęła trawa :)

może dilowi się po***ało i spadł mu gdzieś w te przyprawy jakiś bobek na którego przypadkiem trafiłeś?. :D
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Każdy przynajmniej raz w życiu miał chorą jazdę :D
Mi się zdarzyło lata temu, po jednej lufce, gdzie wtedy jedna lufka to dla mnie tyle co nic. Od tamtej pory miałem krótką przerwę i teraz jestem nieco ostrożniejszy i jest wszystko git.

Tylko, że mi się krew w mózgu nie przelewała :freak2: Jedynie serce szybko biło i lekka panika.

Reasumując, jeśli nie masz powyżej 21 lat, moim zdaniem lepiej nie palić, mózg do tego czasu podobnie jak ciało ciągle się rozwija. Jeśli palisz dużo, zrób przerwę.

Peace.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
[MENTION=87236]Smoke&Kebs[/MENTION] za***isty avatar :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół