nasiona marihuany

THC w organizmie krew/mocz

Wyszukiwarka Forumowa:

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Witam,
tak sobie siedzę i myślę jak to jest z tą wykrywalnością THC/THC COOH w naszym organizmie.Od 2 tygodni mam detox i raz na tydzień robię sobie test by zobaczyć kiedy będzie negatywny.Paliłem codziennie przez 9 lat 1-2 g dobrej jakości susz więc zakładam że zaliczam się do górnej półki w diagramach pokazujących stężenie ng/ml THC COOH w moczu/krwi i zakładam że organizm będzie się czyścił około 90 dni.Ze względu na pracę jaką wykonuję (kierowca zawodowy) nie mogę sobie pozwolić na codzienne smażenie.W kraju w którym mieszkam potrafią zabrać prawko nawet za nie psychoaktywne THC COOH jeżeli jego stężenie jest spore.Interesuje mnie natomiast jedno.W tych diagramach podają również konsumpcję okazjonalną wedle której przy rzadkim użytkowaniu wykrywalność to 7-11 dni.Zakładając że wyczyszczę z siebie wszystko i zrobię te 90 dni pauzy to czy rzeczywiście po tych 90 dniach będę mógł sobie zajarać ten raz na miesiąc nie mając większych obaw?Czy jednak zależy to tylko i wyłącznie od organizmu człowieka niezależnie od ilości i częstotliwości palenia ?
Zapraszam do dyskusji !
Pozdrawiam .


ps: testu na mocz i tak nie dam sobie zrobić ,jeżeli już to od razu krew.Badają aktywne jak i nieaktywne THC i są w stanie stwierdzić częstotliwość kopcenia.A to jest ważne bo przy niskim nie pozbędę się prawka "dożywotnio" a w przypadku dużego są niestety spore problemy .
swoją droga irytuje mnie to że twarde są tak krótko wykrywalne a nasza kochana MJ siedzi w nas tak długo .
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
popytaj [MENTION=82812]konopny[/MENTION] - ostatnio też sprawdzał ile czasu będzie ON po odstawieniu
 
K

K2

Guest
Yo.

Tutaj nie ma co dyskutować, bo to nie zależy od tego co my myślimy ale od faktów wywodzących się z fizjologii człowieka. Zatem : krew do 10 dni w każdym przypadku, mocz w Twoim przypadku podejrzewam, że 30 dni. Mówie podejrzewam, bo wszystko jest zależne indywidualnie od człowieka, jaki gruby, co je, tryb życia, ćwiczenia...
Jak paliłem ok. 200 gram w pół roku to oczyszczałem organizm, tzn THC z moczu w 30 dni. Jestem szczupły, dobrze się odżywiam, dużo pracuję. Nic nie ćwiczę ( tzn obecnie cross trainer bo nie pale prawei 40 dni ), nie piję dużo alkoholu.
Thc odkłada się w tłuszczach.

ps. a po co zakładasz ten wątek ? masz badania w pracy ?

W uk, kolega stracił prawko na ciężarówki. ostatnio sie przyznał, zabierają na 11 lat - traktuja to jak jazde pod wpływem alkoholu. Do 5 lat trzeba zgłosić, że się utraciło prawo jazdy na ciężarówki przy wykupywaniu ubezpiecznia na samochód osobowy, z powodu palenia konopii - wyższa stawaka ubezpieczenie.
Miałem nawet kiedyś z jednym zadministratorów tutaj na ten temat przekomarzanki i bardzo się nie zgadzałem z tym co pisze, ale on miał rację a ja byłem głupi.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
ps. a po co zakładasz ten wątek ? masz badania w pracy ?

zakładam bo mam ciut nasrane w papierach i jest to świeża sprawa a chcę zmienić firmę w której robię.i nowy pracodawca chce zaświadczenie o niekaralności,jak zobaczy wpis za dragi z pewnością będzie chciał ***nąć mi test.sprawa jest w PL ale myślę że i tak po wyroku wpis będę miał i tu.z tym że te k***y nie powiadomio wydziału komunikacji u mnie,to jedyny plus tego kurestwa.Mam też ten minus że jestem ciut grubszy i mało ruchu za dnia mam.Tryb siedzący można powiedzieć.grubasem nie jestem no ale do szczupłych też nie należę.Ciekawe ile potrwa oczyszczenie mojego organizmu do zera...
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
zakładam bo mam ciut nasrane w papierach i jest to świeża sprawa a chcę zmienić firmę w której robię.i nowy pracodawca chce zaświadczenie o niekaralności,jak zobaczy wpis za dragi z pewnością będzie chciał ***nąć mi test.sprawa jest w PL ale myślę że i tak po wyroku wpis będę miał i tu.z tym że te k***y nie powiadomio wydziału komunikacji u mnie,to jedyny plus tego kurestwa.Mam też ten minus że jestem ciut grubszy i mało ruchu za dnia mam.Tryb siedzący można powiedzieć.grubasem nie jestem no ale do szczupłych też nie należę.Ciekawe ile potrwa oczyszczenie mojego organizmu do zera...

a może być tak,że jak zobaczy sprawę o dragi to z urzędu Ciebie nie weźmie. Prosi o zaświadczenie o niekaralności, a Ty jestes karany ?
Wiesz ja myslę swoimi kategoriami, ja kiedys też dawałem ludziom prace i ja odbierałem ,ale nigdy za dragi, tzn za konopie. Sam powinienneś poprosic o test jak zapytają. Anglicy to lubią jak przyznasz się do błędu i pokażesz skruchę i powiesz, że byłeś głupi, że w Polsce jest inaczej, zrobili ci sprawe o byle co, że u nas za konopie idzie się 3 lata siedzieć itp, ale ci się udało itp bajki. itp. Oni inaczej traktuja konopie, mówię pracodawca ( chociaż mój akurat nie ). Jak by nie było, prawo jest prawem i kierowca ciężarówki nie może palić konopii. Policja tutaj zdaje się ma wymaz, czyli ile to tam jest - kilka godzin w ślinie ? w moczu jest 30 dni. Włosy 90 ( ale słyszłem kiedyś że jest do 6 miechów ). Krew górna granica 10 dni. Ja badałem ludzi isiebie na mocz. Kiedy zmieniasz pracę ? Zanim dojdzie zaswiadcenie itp to będziesz czysty :)
pozdrawiam Ciebie :)
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
[MENTION=82812]konopny[/MENTION]
a co gdybym teraz po 15 dniach przerwy zapalił mini jointa z 0.3g ? muszę liczyć detox od nowa czy doliczyć kolejny tydzień???
bo już mnie ch*j strzela z tymi ich przepisami hehe:sunny:
mam tłuste szczyty na które jedynie mogę popatrzeć a jarać się chce.no ale z drugiej strony szkoda ryzykować prawka/pracy dla jednego lonta.
pie****one ustawy....
 
K

K2

Guest
sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie odnoścnie co by gdybym ... ... szkoda ryzykować, nie wiem jak by było z badaniem ?
...wiedz kolego, że ja mam też w słoikach pewnie z 500 gram i kilkanascie rodzajów trawki, mam haszysz z destroyera od zaciera i nie palę od ponad 40 dni. I nie chodzi nawet o pracę, mi poprostu jest lepiej i jestem milszym człowiekiem zauważyłem... nie mówie już do ludzi spie****aj, ***nij sie w dekiel, skończ pier***ić, nawet jak pisza tutaj takie brednie, że głowa mała.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Cześć, wkręcę się w temat, ale z innym problemem. Jestem/byłem krwiodawcą i pewnego dnia dostałem od krwiodawstwa pismo, że wykryli jakieś przeciwciała. Zrobiłem sobie badania ogólne i inne, i ok. Nowotworu nie było. Bo głównie to mnie przeraziło, pierwsza myśl, że coś wykryli nowotworowego. A skoro po badaniach ok to co innego? Odpowiedź prosta - marihuana. Zapaliłem i po tygodniu poszedłem oddać krew. Mój błąd, za szybko chciałem. To było nierozsadne i mało odpowiedzialne. Na powtórzenie badań w krwiodawstwie nie poszedłem, wolałem zapalić i tak już dwa lata minęły od ostatniego oddania krwi.
No i przez te dwa lata trochę się wydarzyło. Jakieś trzy miesiące temu zrobiłem sobie kolejne badania i wyszła choroba, która mnie dyskwalifikuje dożywotnio. Szkoda, bo w taki między innymi sposób chciałem pomagać ludziom. Ubolewam nad tym.

Obecnie pozostaje mi tylko zapalić. badań więcej nigdzie na zawartość THC w organizmie nie będę robił. Tak bynajmniej mi się wydaje na chwilę obecną.

P O Z D R O !
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół