nasiona marihuany

DoktorGreen 2018 sez/paf/af

Wyszukiwarka Forumowa:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Siemanderko!

W skrócie: Jest to moja 2 fotorelacja outdoor i ok.7 sezon. Na tej FR będzie kilka spotow ale nie wszystkie jakie mam ze względów bhp. Większość to automaty, jeszcze kilka dojdzie bo bede kielkowal ostatni rzut za 2-3 dni. Będę aktualizował w miare mozliwosci ale raczej nie czesciej niz raz na 2 tygodnie.
Cel- nie będe dzielił skóry na niedzwiedziu wiec wystarczy ze bedzie bez przypałów <lol>
Później pouzupełniam opisy i odpowiem ewentualnie na wszystkie pytania.

Zapraszam..

NOWY SPOT:
Pierwsze 5 od lewej: Shaman x Super Skunk, Purple Maroc x Hindu Kush, Hindu Kush x Diesel Berry, 2x NN. Po prawej mniejsze dwie, pierwsza NN druga Maroc x AK47


AUTO SPOT 1:
3 pierwsze na górze to Punk Devil od Pana Pestki, na dole 3 od lewej to Sour Diesel od deutera i ostatnia po prawej to mój ulubiebiec Kali Mist Auto:



SPOT OKOPY (GGSy):


I dwa moje cukierki na koniec
1. AUTO CBD NORTHERN od ORIONA THC:10%, CBD:5%
2. SWEET COFFE HAZE CBD THC:18%, CBD:10%

Lewa Northern prawa Sweet Coffe:

1.

2.

Pozdro!! :freak2:
 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Przekozacko!
5!
P O Z D R O !
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
W tym roku zastanawiałem się nad tymi medykamentami oriona więc popatrze u Ciebie.

Trzym się
 

nemo_green

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2017
Postów
25
Buchów
0
W zeszlym roku mialem sweet coffe haze cbd od oriona wlasnie i wyrosl wielki, ale dlatego ze kwitnienie zaczal razem z sezonowkami ;) takze niezle zdziwienie bylo jak ze spotu z automatami tylko ten jeden na kwitnienie nie wszedl. Plon sredni, krzaczyl sie mocno. Duzo odgalezien a male kwiatostany. Smoke report dalbym na 6/10

Oby twoj okazal sie inny, bo ja polecic nie moge.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Rosliny wglądają na zdrowe i zadowolone, takie ułożenie liścia w "jedełkę" gdzie liść wygląda jak łódeczka, a nie jest spłaszczony, oznacza, że roślinka bardzo dobrze się czuje.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,620
Odznaki
8
Za***iście wjechała ta fr. W takim momencie już myślałem, że będzie ich tylko 112 a tu bum 113 i to taka kozacka. Pozdro. Te różowe normalnie piękne są. :zjarany:
Oby tak do końca szło jak do tej pory. Buszek!
 

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
Bardzo mi się podoba ten ogródek, piękne to fioletowe pheno aż ślinka cieknie. Oby kilos pękł :D
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Ja na gwiazdke swoja wrzuce moze byc ciekawie ,)
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Bardzo mi się podoba ten ogródek, piękne to fioletowe pheno aż ślinka cieknie. Oby kilos pękł :D

Z jednego czy ze wszystkich? Bo nie wiem czy dziękować :freak2: Kolejne foty gdzies za tydzien <lol>
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Witam ponownie, mało sie dzieje u mnie i tak bedzie w tym sezonie. Na spoty chodzę raz na miesiąc i stad takie opoźnienia. Troszkę plechy sie pojawiło i pierwsze plony sie zaczynają suszyć. Cieszy mnie to bo jakoś to rozłożę sobie a nie jak w tamtym roku nie wiedziałem co sie dzieje bo wszystko na raz trzeba było kosić. Było tez tak ze czesc przekwitła nawet. To teraz trochę fotek:
Nowy spot pm x hk, hk x db, Maroc x AK 47 i inne różności:

auto spot:

3 na gorze to punk devil od pana pestki:

Spot okopy:
Serious6 x hindu Kush


większa czesc juz poszła pod nóż 26 lipca jak dobrze pamietam, zapach słodki jak cukierki. Fotki tego nie oddają ale szronu jest w chuuuuuuj <shiza>

Serious 6 x hindu Kush

Bez treningu dała 3 główne szczyty i kilka mniejszych.
 
Ostatnia edycja:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Pierwsze mini ploniki 160g. GGSy :freak2:


Jakieś automaty ok.150g:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół