nasiona marihuany

Mars reflektor 48 plus HPS 150 BOX 60X60 OLDTIMER HAZE

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ile vega planujesz? posadzileś dwie skrajnie różne rośliny w jednym namiocie i jestem niezmiernie ciekaw jak to wyjdzie ;) nie boisz się o miejsce? tym bardziej, że oldtimery są teraz 2.. Powodzenia ;) na koniec wakacji sobie przyjarasz tego landrace ;)
 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
ile vega planujesz? posadzileś dwie skrajnie różne rośliny w jednym namiocie i jestem niezmiernie ciekaw jak to wyjdzie ;) nie boisz się o miejsce? tym bardziej, że oldtimery są teraz 2.. Powodzenia ;) na koniec wakacji sobie przyjarasz tego landerace ;)

Na początku miala byc tylko jedna roślina, później stwierdziłem ze do Super Skunka dorzucę Oldtimera. A że nie chciał wyjsc, to do kielicha wlecial drugi. No i wyszko tak że są 3 panny:) Ile wega?? Czas pokaże. . Myslalem jakies 30 dni ale zobaczymy; ) Pozdro
 
M

mlodygru

Guest
Dzien 14, 11, 9

Rosliny juz w docelowych. Ziemia compo sana BIO. Dostaly po 50g STARTEXU, po 4 łyżeczki MYCROTEXU i 2 łyżeczki do dołku pod sadzonke, po dwie BIOTABSY na donice oraz podlane mixem.

20180304_202338.jpg



20180304_202342.jpg


20180304_202346.jpg


20180304_202328.jpg
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Co to za kable na donicach trzymasz?
 
M

mlodygru

Guest
Magiczne kable:):):) haha. Nie no zwykly kabel grzewczy. Niewiele, ale cos tam daje;)
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
Idzie zdrowo i to najważniejsze. Kibicuje cały czas:)
Kabel wydaje mi się, że wiecej da jeśli owiniesz nim doniczki:p tez myślałem, że do siebie wrzucic na noc taki kabelek. Ile on prądu ciągnie i do jakiej temperatury się nagrzewa ?
 
M

mlodygru

Guest
Idzie zdrowo i to najważniejsze. Kibicuje cały czas:)
Kabel wydaje mi się, że wiecej da jeśli owiniesz nim doniczki:p tez myślałem, że do siebie wrzucic na noc taki kabelek. Ile on prądu ciągnie i do jakiej temperatury się nagrzewa ?




Dzięki za miłe słowa; )
Kabel ma 1.5 m dlugosci. 15w a ile realnie bierze to Ci nie powiem bo nie wiem; ) Temperatury tez nie mierzylem... jest ciepły ale nie gorący., choć jsk kiedys leżał dluzszy czas na liściu to go trochę "przypalil". On jest do terrarium więc musi być bezpieczny.
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
315
Buchów
0
ja rowniez nie długo lece z mars hydro 48 tylko w boxie 60x60x120,no i tez mnie czeka dogrzewanie boxa lub pomieszczenia no bo jest tam 15-17 stopni...mylsle nad zestawem biwakowym z mała butlą gazowa.W Uk nie moge znalezc tych kabli a mam 2 butle biwakowe,zawsze cos podgrzeje oczywiscie pod kontrolą.
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
315
Buchów
0
no rzeczywiscie...no to obaj ske borykamy z temperatura,ale wczoraj znalazłem na ebayu wiatraczek grzewczy 12v 250w lub 150 moze sie okazac strzałem w 10-tke :Dpzdr
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
Juz się zbieraja zeby wystrzelic z kopyta w gore. Te pierwsze tygodnie są najfajniejsze kiedy widać z dnia na dzień duże różnice
 
M

mlodygru

Guest
Juz się zbieraja zeby wystrzelic z kopyta w gore. Te pierwsze tygodnie są najfajniejsze kiedy widać z dnia na dzień duże różnice

Dokładnie. Dla mnie ten etap też jest najfajniejszy. Choć nie wiem czy lepszy nie jest jak wchodzi w fazę flo
 
M

mlodygru

Guest
No i stało się;). W super skunku zrobiłem toping, w oldtimer nr 1 zrobiłem FIM. Zobaczymy co z tego będzie. Zawsze tylko LST. Teraz poszedł HARD bo za nudno;) nie wiem tylko czy w ss powinienem obciąć jeszcze te górne wiatraki??

IMG_20180307_203644.jpg


IMG_20180307_203758.jpg
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
nie polecam ucinac tego :p
rozumiem, ze pod wiatrakiem jest stozek wzrostu? moze da rade go jakos odgiąć, zeby nie zaslanial/blokowal nic
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół