nasiona marihuany

120 x AMNESIA HAZE 4800W 13m2

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kannaland

Guest
Wyciągaja sie i jak widac mają dośc cienki łodygi, nie utrzymaja ciężaru kwiatostanów.
Będziesz podpierał czy siatkę rozłozysz?

Trzeba bedzie cos wykombinowac, pewnie jakies patyki, bo jakbym chcial zalozyc siatke to bym musial to zrobic niebawem, a w miedzyczasie wygolic doly co by potem sie nie gimnastykowac pod siatka, a do golenia dolow mi sie nie spieszy hehe

Wyciagaja, ale tez je tak rozlozylem, ze te wieksze krzaki dalem w najgorszych miejscach jezeli chodzi o swiatlo wiec w efekcie najbardziej sie wyciagaja te najwieksze. Stare zarowki moze tez maja cos do rzeczy... Genetyka tez robi swoje, mam nadzieje, ze jeszcze z 40 - 50 cm wszystkie urosna, tak by bylo jakbym ich nie trenowal, wiec moze niekoniecznie az tyle urosna. Zobaczymy.

dokładnie to samo chciałem napisać :)
projekt fajny, ciekawe ile KG pęknie ze 119 krzaków :D
pozdro

Aktualnie jest 121 hehe. Pierwsza co zdechla zostala zastapiona dwoma w jednej doniczce i z nich widze juz ze bedzie dobry wynik im szybciej zaczne codzienne podlewanie. Druga co zdechla zostala zamieniona pojedyncza ostatnia sztuka co siedziala awaryjnie z 2 tyg w kubku. Jest slaba, ale przynajmniej zyje hehe.

Byle dociagnac do konca bez przeszkod, to najwazniejsze! I zaczac nowy grow <lol>
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Za***iście to wygląda.
Ja się martwię o pobór rzędu 300W z boxa 60x60 a tu takie grow roomy się odpie****a <lol2> Życzę 5 kilo w góre
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Za***iście to wygląda.
Ja się martwię o pobór rzędu 300W z boxa 60x60 a tu takie grow roomy się odpie****a <lol2> Życzę 5 kilo w góre

ej ziomeczku sorka za offtop ale czym ty tam świecisz że masz aż 300w skoro wystarcza 150 na lajcie ?
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
250w hps ustawiony po wegu na 275w. Pewnie że 150 starczy na lajcie, ale wątpie że wyciągnął bym ponad 300g pod 150 watach, chyba że led.. ale to nie moja działka, udoskonalam swoje umiejętności w uprawie pod hps :p
 
K

Kannaland

Guest
Za***iście to wygląda. Ja się martwię o pobór rzędu 300W z boxa 60x60 a tu takie grow roomy się odpie****a Życzę 5 kilo w góre
Dzieki! E tam nie masz co sie bac ziomek:D Jestem mega ciekaw ile bedzie bo mialem juz tyle samo lamp i te same klony na dwa razy mniejszej powierzchni niz teraz, wiec bedzie ciekawe porownanie :D
 
K

Kannaland

Guest
FLO DZIEN 9

Zaczalem codzienne podlewanie, od teraz bedzie lecial mniej wiecej 1L o EC 1.05. Run off wciaz za wysoki ale bedzie sie powoli rownal. Enzymy dorzucam co drugie podlewanie.

W tym tygodniu musze sie uporac z inwazja przedziorkow, oraz jakies larwy co ryja tunele w lisciach - ktoś wie czy larwy przedziorkow robia takie akcje czy to dwa rozne robaki? Chyba rozne, bo ta larwa byla jakby wieksza od przedziorka.

Pare zdjec z flashem:













I bez flasha z wlaczonym hps:





Ogolnie jestem zadowolony. <lol>

Pozdro ogrodnicy roślin egzotycznych hehe​
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
polecam przepius wg Dyzmy na NEEM OIL

Wybrałem taką wersję:
7,5 ml oleju neem dodajemy do 1 litra wody do tego 1,5 ml mydła w płynie(dobrze aby było bez chemii lub przynajmniej jakaś wersja eco)mieszamy,aż się połączą wszystkie składniki i mamy gotowy preparat do oprysku.

pozdr
 
K

Kannaland

Guest
polecam przepius wg Dyzmy na NEEM OIL Wybrałem taką wersję: 7,5 ml oleju neem dodajemy do 1 litra wody do tego 1,5 ml mydła w płynie(dobrze aby było bez chemii lub przynajmniej jakaś wersja eco)mieszamy,aż się połączą wszystkie składniki i mamy gotowy preparat do oprysku. pozdr
Dzieki za przepis! Jest to skuteczny sposob czy bedzie trzeba pare razy powtorzyc oprysk?
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
skuteczny i bio przede wszystkim.
Ja poprawiam zawsze , zabija wiele rodzai robactwa. Wsio do kupienia w sklepach zielarskich lub z bio żywnością.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Skromny ogródeczek, zobaczymy co tu będzie się wyprawiać <lol>
 
K

Kannaland

Guest
Skromny ogródeczek, zobaczymy co tu będzie się wyprawiać

Sam jestem ciekaw! :D
FLO dzien 15

EC = 1.05
PH = 6-6.2


Polowe dolow juz wygolilem, jak wygole druga strone to wjedzie siatka. Czesc roslin chcialaby by byc nawadniana 2 razy dziennie (albo ich wezyki nie domagaja, chociaz sprawdzalem z dwa razy) ale raczej zostanie jak jest. Schodzi ze 150l dziennie. Przedziorki to chyba juz nie problem, ale zrobie jeszcze oprysk z neem oil jak polecal kolega JOS, ale to po wygoleniu dolow. Temperatura 28-30 stopni wiec elegancko. Chcialem narobic sobie pylku wiec spryskalem trzy dolne odrosty jednej kobiety jakims feminizatorem co mialem kupiony jakies z 2 lata temu ale jajec nie widac. Pryskalem codziennie przez 10 dni i nic poza popaleniem nie zaobserwowalem szczegolnego. Ktos ma jakas rade odnosnie tego? Moze nie pryskac dolnych odrostow tylko jakis bardziej wyeksponowany?
Pozdrawiam i zapraszam do ogladania:D

















Z fartem rodacy
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Fajne grządki masz tam. Skromny ogródeczek.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Czekam na zdjęcia z dnia kosy bo zapowiada się grubo :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół