nasiona marihuany

120 x AMNESIA HAZE 4800W 13m2

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kannaland

Guest
Prosze modow o usuniecie poprzedniego watku bo formatowania zapomnialem a edytowac nie moglem, z gory dzieki!

Dzien dobry wszystkim!

Rosliny: Amnesia Haze z growshopu w Holandii, mega slodka ponoc orginal ale wiecie jak z tym jest hehe, 10tyg kwitnienia oficjalnie Powierzchnia: 2,2m x 6m
Slonce: 8 x 600W, najtansze odblysniki, stare wiekszosciowo zarowki, magnetyczne zasilacze
Wyciag: max 5000m3/h
Wlot pasywny: 3 zuzyte filtry
Teoretycznie sealed room ale pro to nie jest bo szczelinami gdzieniegdzie cos wleci lub uleci
Podloze: 70% kokos 30% perlit, na gorze i na dole keramzyt
Donice: 6l na tacach
Nawadnianie: Pająki czy osmiornice czy jak to tam sie zwie + pompa
Zbiornik: 300l
Trening: topping chyba ze przypadkiem fim hehe ewentualnie polamie
Temperatura: na pewno za wysoka, pewnie z 35, uda sie moze zbic troche jak dokupie dwa wiatraki ale cudow nie bedzie gdy upal na dworze
Wilgotnosc: za mala, ale przy takim wyciagu nic z tym nie zrobie
Weg - 2-3 tyg pewnie, w sumie wysokosc mnie nie ogranicza zbytnio
Flo - 9-11 tyg zobaczymy jak to bedzie

Na poczatku bede uprawiac mokro - sucho a potem jak bryla bedzie wystarczajaco duza to przejde na codzienne podlewanie.

Chcialbym tym razem zaczac multifed gdy bedzie korzen wokol donicy ladnie ale obawiam sie ze to by za bardzo wydluzylo wega, zobaczymy.

Rosliny przesadzone do docelowych tydzien temu, przyciete 2 dni temu.
Zdjecie wrzuce jutro lub dzisiaj wieczorem!
Pozdro i z fartem!
 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
zasiąde bo luie duze projekty
 
K

K2

Guest
hej !

wrzuć jakieś fotki dzisiaj, proszę :)

z góry dzięki i powodzenia !!!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Wlot pasywny: 3 zuzyte filtry
Teoretycznie sealed room ale pro to nie jest bo szczelinami gdzieniegdzie cos wleci lub uleci

Hymm, nie wiem co Ty masz na myśli mówiąc sealed room ale skoro jest wlot i wylot to nie jest sealed :D
Taki styl uprawy nie jest za bardzo popularny w europie, raczej amerykańce czy kanadyjczycy tak uprawiają. Całkowicie zamknięte szczelne pomieszczenie, co2 z generatora/butli, chłodzenie klimą a kontrola wilgotności przemysłowymi osuszaczami.

W każdym razie projekt fajny, mam nadzieję że pokażesz wszystko do końca :)
Z fartem ;)
 
K

K2

Guest
Yo ! nie zamierzasz dostarczać świeżego powietrza przy takim wielkim projekcie ?
 
K

Kannaland

Guest
Śmieszek420 Moze zle zrozumialem w takim razie co to jest sealed, myslalem, ze chodzi o to, ze mam filtry na cale powietrze wchodzace i na cale wychodzace - wiec chyba masz racje, ze to nie sealed, moj blad. Tez mam nadzieje ze dokoncze projekt hehe:D

konopny Swieze powietrze leci tymi wlotami pasywnymi z filtrami. Ale teraz aktualnie mam za gruba temperature, nawet 38 stopni wiec zeby cos z tym zrobic kupie w tym tygodniu wiecej mieszakow, podwiesze je pod sufitem by cale powietrze z filtrow przy in skierowac mocniej w kierunku wyciagu co jest po przeciwnej stronie. Jak to nie pomoze wystarczajaco to sciagne te filtry z IN ale wtedy robactwo mi tu bedzie wpadac, ale trudno, ewentualnie jeszcze jeden pasywny wlot wleci.

Ogolnie staram sie zeby to byla najcichsza uprawa jaka prowadze/prowadzilem wiec wentylatory na wloty powietrza odpadaja, chociaz mam jakies dobre ciche TD-silent 900m3/h a skrzynek na wloty nie zmieszcze niestety. Musi byc najcichsza bo ktos mieszka podemna a kiedys mialem uprawe swoją nad swoją glowa i mimo ze bylo mega cicho to i tak w starym budownictwie to sie nioslo jak stanalem w odpowiednim miejscu i nasluchiwalem, wiec kwestia bezpieczenstwa tu mnie ogranicza. :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Yo ! nie zamierzasz dostarczać świeżego powietrza przy takim wielkim projekcie ?

Przecież napisał że ma wlot/wloty pasywne, a przy 5000m3 będzie tam przeciąg jak sk***esyn.
 
K

Kannaland

Guest
14 dzien WEG

Dziewczyny miały mega ciezki tydzien. Najpierw niezadowolony w wiekszosci z efektu mojego topingu (za bardzo staralem sie oszczedzic liscie wiec za male fragmenty ucialem) to poprawilem im lamaniem (u niektorych za mocnym) i uzyskalem efekt bardziej zblizony zamierzonego hehe. Dopiero dwa dni temu ogarnalem wentylację do jako takiej temperatury czyli do 30 stopni, a tak to lecialo podczas tych przygod na 37-40 stopniach i do tego troche za mocno je przesuszylem, czego efektem jest usmazenie czesci lisci i zgon jednej z dziewczyn. Zostala zastapiana dwoma krzakami co jeszcze w kubkach trzymalem. Reszta dziewczyn byla dzielna i nawet zyje, niektore lepiej niektore gorzej, wlasciwie dopiero dwa dni temu odzyly Jestem spokojny, bo wiem, ze nadrobia

Zeby ogarnac temperature jednak sciagnalem filtry z wszystkich trzech wlotow, podlaczylem dodatkowy wentylator TD silent 900m3/h z regulatorem na 80% jego mocy pod jeden z wlotow, wiec teraz sa dwa pasywne i jeden aktywny. Podwiesilem jeszcze dwa spore mieszaki, podwiesze jeszcze dwa jak sie gesciej zrobi.

Kolejny tydzien wega moze byc rowniez ciezki bo nie bede mial raczej czasu tu nic robic, wiec chyba zostawie im lampy wyjatkowo wysoko co by sie nie usmazyly za bardzo jak podskocza.

Nie wspomnialem co za nawozy mam:

- Powrot do plagron COCA A+B bo ma troche wiecej magnezu niz wersja hydro
- Wjedzie green sensation, plus chyba mam resztke sugar royal
- Ph -
- pierwsze dwa podlania byly z plagron roots

To by bylo na tyle, pozdro z fartem​









 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Fajny pokoik :D Zobaczymy jak będzie wyglądał na pełnym flo :)
 
K

Kannaland

Guest
Jak jakis moderator to czyta to prosze o zmiane nazwy mojej fotorelacji z 6000W na 4800W

23 dzien WEG (drugi dzien indukcji)

Niestety okazalo sie, ze moja instalacja w mieszkaniu nie uciagnie 10 lamp i zmniejszylem ich ilosc do 8 czyli 4800W. Smigalo pare dni ladnie... W nastepnym grow chyba podziele na 2 pokoje chodzace na zmiane... Liczba roslin i powierzchnia zostaje bez zmian, wiec wg moich obliczen odnosnie minimalnej liczby lamp, na tej powierzchni brakuje mi jednej lampki - trudno, najwyzej czesc roslin bedzie gorsza.

Tydzien mojej nieobecnosc dziewczyny zniosly dzielnie, poza jedna ktora padla. Najpierw myslalem ze moze wezyk jej sie zatkal, ale donica ciezka. Korzen wygladal tez normalnie, ale po dokladniejszym przyjrzeniu sie wyszlo ze na poziomie gdzie lodyga wchodzi w podloze byla zgnilizna, wiec winowajca byl najprawdopodobniej wezyk co byl za blisko lodygi i pryskal po niej.

EC aktualnie to kolo 1.1 a Ph mniej niz 6. Niektore chcialy by jesc wiecej wiec niedlugo albo zwieksze czestotliwosc podlewania albo zwieksze EC. Do tego czesc roslin nierowno je - gdy reszta chce szamac to one syte, wiec w jednym podlaniu je calkiem ominalem - to ostatnie ich "specjalne" traktowanie, potem beda musialy leciec jak reszta.

Zaczynam indukcje, pewnie za 7 dni start kwitnienia.













POZDRO I Z FARTEM
 
K

Kannaland

Guest
Weg uznaje za zakonczony w jakims 28 dniu a teraz leci juz 2 dzien FLO.

FLO dzien 2


POPRZEDNI TYDZIEN:

EC 1.1 - 1.2
PH mniej niz 6
Temp 27-30
Wilgotnosc nie patrze

Jak pisalem, panny nierowno jadly, takie wrazenie dodatkowo spotegowal fakt, ze zapomnialem ze niektorym sypnalem wiecej keramzytu na dno wiec czesc doniczek byla ciezsza. Odkrylem rowniez, ze wezyki nierowno lały i czesc roslin miala run off gdy pozostale nie. Wiec na pewno nie zarly az tak nierowno jak mi sie wydawalo. Zeby skorygowac sytuacje, nawadnianie, ktore pierwotnie bylo w ksztalcie wydluzonej litery C teraz zrobilem w zamkniety kwadrat i jest lepiej. Do tego wjechalo wiecej aptus clean co by rozpuscilo ewentualny osad z wewnatrz wezykow.

Pierwszy raz podlalem panny z wymaganym runoffem i sie okazalo, ze wyplynelo 1.6 przy wlaniu 1.2, wiec dwa dni pozniej dwa dni z rzedu dalem im po 0.7-08 i wyplynelo dzien po dni jakies 1.1 - 1.2. Biorac pod uwage ze ten nieprzeplukany keramzyt zwierzchu i z dolu ma chyba EC wartosci 0.3 oraz to, ze wiele razy byly przesuszone to ten wyplyw obecny wydaje sie akceptowalny. Mysle, ze powoli bedzie sie rownalo do lepszego poziomu. Teraz beda karmione co 2 dni z wymaganym runoffem, no chyba ze beda chcialy juz szarpac szame codziennie, ciekawy jestem co mi pokaza. Mniej wiecej co dwa dni podnosze odblysniki o 5 cm.

NAJBLIZSZY TYDZIEN:
Ec bedzie leciec 1.1 lub 1.2, poki sa podlewane co drugi dzien, jak codziennie to 1.0-1.1
PH blisko 6
Pewnie bede coraz szerzej je rozkladal w miare rozwoju
Sprobuje nie zapominac by dawac enzymy chociaz raz w tygodniu i zeby woda byla odstana
Trzeba bedzie golic doly za niedlugo ale juz mi sie strasznie nie chce hehe



















Pozdrawiam zagladajacych!​
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Wyciągaja sie i jak widac mają dośc cienki łodygi, nie utrzymaja ciężaru kwiatostanów.
Będziesz podpierał czy siatkę rozłozysz?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół