nasiona marihuany

Jak się ustrzec przed Policją Kryminalną?

Wyszukiwarka Forumowa:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Zawsze mnie zastanawiało jedno jak Policja obserwuje np. dużych plantatorów że dają się złapać bo wiecie że Policja zawsze szuka dowodów i gazetach pisza że Policja miesiącami rozpracowywała np. Handlarzy narkotyków?:sunny:


Jak Policja zachowuje się po znalezniu uprawy np. 50 roslin? Czeka na nas i zaklada fotopulapki wiecie jakie oni procedury mają bo ostatnio widzialem ze polcija znalazla 700 roslin a plantatorów brak :D A czesciej lapią ludzi z kilkoma roslinami !? jak to wlasnie jest?:harvest:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Zawsze mnie zastanawiało jedno jak Policja obserwuje np. dużych plantatorów że dają się złapać bo

Bo większość "dużych" to niestety dzbany którzy myślą że całe życie można lecieć na farcie i jakoś to będzie i/lub ludzie z nikłym pojęciem o uprawie. Wystarczy popatrzeć do rss news, 95% dużych upraw wygląda na totalną amatorszczyznę, zabiedzone krzaki, syf, burdel, prąd na lewo, kłapanie ryjem na lewo i prawo lub akcje typu całe osiedle wali ziołem a właściciele bujają się starą betą i są znani na całą okolicę jako okoliczna "gangsterka". Generalnie tylko takich łapią, o konkretnych graczach rzadko się słyszy bo robią swoje po cichu i profesjonalnie + nie zwracają na siebie uwagi.

---------- Post Zaktualizowany 17:45 ---------- Data pierwszego postu 17:41 ----------

Policja zawsze szuka dowodów i gazetach pisza że Policja miesiącami rozpracowywała np. Handlarzy narkotyków?:
Ich rozpracowywanie polega na łapaniu "drobnicy" i maglowaniu po kolei aż się któryś nie roz***ie na kogoś konkretnego, potem z nim robią to samo i on się rozpie****a na kolejnych. Cała ich "praca operacyjna" w zasadzie. No wiadomo, jak się ktoś rozpie****i na drugiego to go obserwują, robią zdjęcia, podsłuchy itd. Ale wszystko zwykle zaczyna się od strzału z ucha.
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Bo większość "dużych" to niestety dzbany którzy myślą że całe życie można lecieć na farcie i jakoś to będzie i/lub ludzie z nikłym pojęciem o uprawie. Wystarczy popatrzeć do rss news, 95% dużych upraw wygląda na totalną amatorszczyznę, zabiedzone krzaki, syf, burdel, prąd na lewo, kłapanie ryjem na lewo i prawo lub akcje typu całe osiedle wali ziołem a właściciele bujają się starą betą i są znani na całą okolicę jako okoliczna "gangsterka". Generalnie tylko takich łapią, o konkretnych graczach rzadko się słyszy bo robią swoje po cichu i profesjonalnie + nie zwracają na siebie uwagi.


No ale wiesz np. Taki Doktor Susz uprawia 40 krzaków i ma ta fotopulapke to zawsze moze byc pewny ze na 100% go nie zlapiá? Wiesz jaka jest teraz ingiwilacja i na dodatek mogą zobaczyć ostatnie logowanie z tamtego numeru co mu mmsa wyslalo cóż nie??....

Sam mam bmw e36 :) wiec wara :d kocham klasyki bo niedlugo bedzie i nie jest koloru czarnego przypalowego :p teraz bardziej przypal jest z e46? :d

---------- Post Zaktualizowany 21:57 ---------- Data pierwszego postu 21:55 ----------

.




Ich rozpracowywanie polega na łapaniu "drobnicy" i maglowaniu po kolei aż się któryś nie roz***ie na kogoś konkretnego, potem z nim robią to samo i on się rozpie****a na kolejnych. Cała ich "praca operacyjna" w zasadzie. No wiadomo, jak się ktoś rozpie****i na drugiego to go obserwują, robią zdjęcia, podsłuchy itd. Ale wszystko zwykle zaczyna się od strzału z ucha.


z tym się zgodzę.
 
K

K2

Guest
jak się ustrzec przed policją kryminalną ? Odpowiedź jest bardzo prosta - nie dawać im powodów do namierzania nas.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Masz na yt. kulisy pracy policjantów z wydziału antynarkotykowego.
Znajdą cię po zapachu lub dzięki ziomkom-pionkom.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Czasem jak nie mają tropów, a potrzebują podbić statsy, to po prostu jadą się zaczaić pod trafikę i obserwują co ludzie kupują. Ktoś kupuje lufiki, bibułłki, etc. biorą na trzepanie, a nuż ma przy sobie siuwax. Tak wpadł jeden z moich dalszych znajomych: pół grama w kieszeni, kłopoty, trzepanie domu, zawiasy, i pewnie premia dla jakiegoś kiepa z policji za wyniki.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Co ja co ja #zapo :p

RObisz tak:MMS odbierasz tylko gdzieś poza domem i masz problem trakingu z bani...najlepiej gdzieś w centrum miasta gdzie duży ruch i dużo ludzi,centrum handlowe na przykład,takie szybkie przykłady na biegu ci podaje,za każdym razem gdzie indziej co by nawet przy opcji śledzenia nie dali rady namierzyć miejscówki tylko jednej.


Voila,przepis na odbieranie mms.
 
K

Kannaland

Guest
To czy zostawią fotopułapkę myśle ze zalezy glownie jakimi srodkami dana komenda dysponuje i jakie ma specjalizacje. Nawet jak nie dysponuja odpowiednimi srodkami na takie gadzety to zawsze moga przeciez pozyczyc od innej komendy czy zaprzyjaznionego policjanta z innego rejonu, albo ewentualnie uzyc prywatnego sprzetu. Jezeli maja jakies nagrody i premie to mysle, ze by to zmotywowalo niejednego mlodego "ambitnego" psa by pojsc i fotopulapke po prostu kupic. Na outdoorze mysle ze rzadko znajduja cos samemu, predzej dostaja info od jakis okolicznych mieszkancow czy rolnikow.

Natomiast jezeli chodzi o indoor to mysle ze zawsze ktos sie roz***ie i nawet wtedy w newsach pisza jak to samemu "rozpracowali sprawe", pisza tez tak zeby chronic ewentualną kapustę. Az mi sie przypomniala pewna sytuacja odnosnie ich dbania o "bezpieczenstwo" konfidentow Otoz raz bylem pomowiony przez jakis typów, a dokladniej to mialem tylko ksywke zbiezną z ich dilerem. Policjanci pod koniec przesluchania normalnie mi pokazali zdjecia tych konfidentow ktorzy niby zeznaja, ze cos ode mnie maja haha.
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
Najtanszym sposobem panowie jest wiazanie nitek na wejsciach na spota..niewidzialne dla oka..widzialne tylko dla osoby ktora je instalowala....idziesz i juz wiesz czy jest bezpecznie........masz pewnosc ze nikogo tam nie bylo, jesli jakas zerwana nie wchodzisz, zaczynasz obserwacje....i dobrze spisz
 
K

K2

Guest
Najtanszym sposobem panowie jest wiazanie nitek na wejsciach na spota..niewidzialne dla oka..widzialne tylko dla osoby ktora je instalowala....idziesz i juz wiesz czy jest bezpecznie........masz pewnosc ze nikogo tam nie bylo, jesli jakas zerwana nie wchodzisz, zaczynasz obserwacje....i dobrze spisz

Jo, weź gościu, a jak zając zerwał nitkę to też zaczynasz obserwacje ? Albo sarna ? Weź skończ...
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
Gosciu nitek jest kilka, zajac nie ma 1metru wzrostu..zreszta jesli ci sie nie podoba to co napisalem to klade kielbase na ciebie
 
K

K2

Guest
Jeleń ma metra, to nie chodzi o to, że mi się nie podoba co napisałeś i o Twoją kiełbasę. To chodzi o praktyczne rozwiązania.
 
L

Lord of Old School

Guest
Najtanszym sposobem panowie jest wiazanie nitek na wejsciach na spota..niewidzialne dla oka..widzialne tylko dla osoby ktora je instalowala....idziesz i juz wiesz czy jest bezpecznie........masz pewnosc ze nikogo tam nie bylo, jesli jakas zerwana nie wchodzisz, zaczynasz obserwacje....i dobrze spisz

Jestes smieszny, moze lepiej nie komentuj i nie wprowadzaj ludzi w blad

Wieszanie nitki na spotach serio??? wes sie ***nij w czerep

Yo
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Ja mam pytanie...
Czy psy jesli znajda krzaka pobieraja od razu odcisk palca np z tyczki podtrzymujacej krzaka lub jakiegos innego przedmiotu?
Czy jesli znajda tylko jednego krzaka to chce im sie motac z cala procedura dochodzeniowa czy bardziej szukaja wiekszych plantacji a takiego jednego krzaka oleja?
Co mi grozi ( w praktyce nie w kodeksie prawa ) za takiego jednego krzaka ( dolek? Sanki? Zawiasy? ) mial ktos taka sytuacje z jednym krzakiem? Jesli tak to jak to sie skonczylo?
 
L

Lord of Old School

Guest
Ja mam pytanie...
Czy psy jesli znajda krzaka pobieraja od razu odcisk palca np z tyczki podtrzymujacej krzaka lub jakiegos innego przedmiotu?
Czy jesli znajda tylko jednego krzaka to chce im sie motac z cala procedura dochodzeniowa czy bardziej szukaja wiekszych plantacji a takiego jednego krzaka oleja?
Co mi grozi ( w praktyce nie w kodeksie prawa ) za takiego jednego krzaka ( dolek? Sanki? Zawiasy? ) mial ktos taka sytuacje z jednym krzakiem? Jesli tak to jak to sie skonczylo?

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?85133-Ilość-krzaków-a-grożąca-kara

Ps.Chore panstwo
Niektórzy ze 100g potrafią wyliczyc ze jest 1000 porcj do odurzenia ludzi,popie****ony system

A jak znajdą jednego nawet na wegu to i tak pewnie przypie****ą ze 100g albo i wiecej moglo wyjśc

LEGALIZE!!!!!!!!

PZDR!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół