nasiona marihuany

[AF][pcbox] White Widow Auto XL

Wyszukiwarka Forumowa:

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
możesz dalej naginać ten szczyt aż zapełni całą doniczke :D
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
39 dzień

mały up przed kolejnym treningiem. Zaniepokoiło mnie to że od 2 dni pojawiły się białe wąsy, czy to może być że roślinka flo zaczeła ? Czy one na weg normalnie rosną ? ( nie wiem więc się pytam )





 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Niestety ale to jest właśnie to. Za mało światła i za krótkie świecenie. Auto zaczęło kwitnąć. Już za bardzo nie urośnie. Ja świecę 20/4 i mam stosunkowo 2x więcej światła niż Ty, czego i Tobie życzę. Dodaj żarówkę lub dwie, zmień na 20/4, albo nawet na 24/0. I najlepiej wrzucaj kolejne siono. To doprowadź do końca, żeby się pouczyć. Powodzenia.
 

kociulinek

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
jeszcze troche urośnie na flo, zobacz sobie w mojej relce blueberry maze 36 dni i już jest dosyć gęsta, aczkolwiek mała bo ma świecone 12/12 razem z regularem. yo!
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
Dzieki z porady.
up wkrótce.
Jak z nawożeniem na flo, zorganizowałem sobie substral burze kwiatów i zaczynam od dawki 1/3. Czytałem na forum że ok na początek flo, moje pytanie jest takie czy mam go stosować za każdym podlewaniem czy co 2 podlewanie ? I czy jakiś inny nawóz stosować dodatkowo lub naprzemiennie ?
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
dzień 55, flo dzień 19

z braku czasu nie mogłem wstawiać up, ale roślinka rosła i o to efekty :

1.


2. Czy tego topa podgiąć wyrusł do góry ładnie ale przykrywa reszte



3.



4.



5.



została nawożona 1/3 nawozu na flo dać dawke 2/3 czy 3/3 na 1L ?
powycinać coś żeby topy dostały światła ? bo troche je przykrywają liście na 4 zdjęciu to widać, na samym środku są topy ale przykryte liścmi

Może wiecie kiedy będe mógł :harvest: zrobić ?
 
J

Jake Sully

Guest
Ja bym ja jeszcze delikatnie ponaginal bo ona jeszcze pojdzie do gory aby ci sufitu nie rozwalila w tym boxie :) a co do nawozu to roslina zaczyna kwitnac i bedzie potrzebowala czegos innego niz biohumus masz juz cos?

Jesli zaczales z nawozem organicznym to nie musisz sie przejmowac za bardzo PH gleby nie dawal bym jej teraz chemii w miare tanio mozna kupic trypack indoor biobizza i starczy ci go na ta uprawe i jeszcze zostanie na kolejna :)
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Zerknij na moje mikro i zobacz jak odsłaniam szczyty. Nie bój się ciąć dużych liści. Do ścinki jeszcze tygodnie.
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
dzień 66 , flo 30

szybki up z braku czasu. Temperatura w boxie troche sie podniosła z powodu zew. warunków do 34. Zrobiłem ścinke liści większych od spodu oraz zaobserwowałem że niektóre już żółkną więc je systematycznie usuwam żeby zadnej pleśni nie było. Zaobserwowałem ze liście odrobine się zawijają na końcach ale to pewnie od temperatury. Poniżej zdjęcia :)





łodyka ładnie jeszcze urosła ale nie widać już większego wzrostu, chyba za jakieś 2 - 3 tygodnie i będzie :harvest:
jeśli wiadome jest ze będzie puchła to i dłużej bedzie trzymana

Jak ogreślić że koniec jest bliski ? chyba że pomożecie wywnioskować ze zdjęć :)
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
Najlepiej jak byś miał jakiś mikroskop o min. 20x zoom po trichomach sprawdzisz czy jest już gotowa, na zdjęciach widać jeszcze świeże preflowery kilka tyg i będzie gicior
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
dzień 75, flo 39
kolejny up, naprzemiennie podlewam wodą z burzą kwiatów, a raz sama woda. Wolgotność 40 - 50 % a temp. 28-30 stopni
ponizęj zdjecia mojej panny









powyrzej zrobiłęm zbliżenie może nie ostre ale cos widać, stwierdzam ze ładnie się bielą. Nie mam zbytnio jak przybliżyć tego za pomocą migroskopu żeby zobaczyć musi wystarczyć to co jest tu. Dodam zę łądnie jeszcze odrobine podrosła widać to na zdjeciach.
Czekam na bursztyny :) a jeszcze bardziej na :harvest:
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
dzień 82, flo 46

:harvest: się zbliża plan jest że jeszcze około 7 dni daje i będzie akurat 8 tydzień na flo.
Pytanie do was jak czy jakoś szcególnie przygotować panne zrobić jej płukanke i zalanie na końcu odpowiednią wodą i konkretnym ph czy podlewać do końca normalnie bez płukanki? Burza kwiatów była stosowana 6 dni temu ( podlewam na tak zwane ważenie donicy ) a teraz podlewanie wodą było.
Poniżej zdjęcia mojej panny podczas podlewania









Według was :harvest: za około 7 dni czy poczekać ?
I jak z tym przygotowaniem, bo jest dużo na forum za i przeciw ?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
przeplukaj porzadnie, potem sama woda i tnij (jesli odpowiada Ci kolor tricho)
 

white1234

Member
Rejestracja
Cze 18, 2018
Postów
19
Buchów
0
dzień 85, flo 49

Przyszedł czas zastanowienia czy czekamy czy scinamy poniżej foto ze zbliżenia
płukanko było 3 dni temu



Czekać czy :harvest: ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół